Aktualizacja forum

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 15, 2014 6:36 Re: Aktualizacja forum

OK, teraz już się udało, jest okienko :)

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon paź 20, 2014 13:56 Re: Aktualizacja forum

lrafal pisze:Ostatnio pojawiło się kilka usprawnień:
Czat:
-działają już ikonki/uśmieszki wywoływane bezpośrednio z okienka czatu.
-poprawiłem procedurę przypominania o nieprzeczytanych wiadomościach (teraz okienko wyskoczy i się przypomni mrugając na czerwono)
-po wejściu w profil znajomego możemy otworzyć okienko czatu nawet jak jest nieobecny na forum i zostawić wiadomość
Bardzo dziękujemy! Świetna wiadomość!
Teraz już nie będzie trzeba pilnować kiedy ktoś znajomy jest aktywny na czacie a często mimo aktywności na forum używali opcję "niedostępny"!
Jak będzie widoczna taka oprócz nowej dopisana wiadomość - czy też będzie wyświetlało się przypomnienie o nieprzeczytanej wiadomości czy trafimy tam przypadkowo?
Ja prawie w ten sposób odkryłam nową wiadomość - nic bezpośrednio z czata mi się nie wyświetliło a teraz nie wiem jak, czy i kiedy adresat zauważy moją odpowiedź pisaną "na raty" - umiem tylko sprawdzać w historii czy jest odpowiedź :|
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 20, 2014 16:35 Re: Aktualizacja forum

Jak tyko odbiorca włączy czat to zaległe wiadomości zostaną doręczone.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon sty 05, 2015 1:12 Re: Aktualizacja forum

Mam pytanie, czy bedzie możliwość przystosowania forum miau do aplikacji dla forum - tapatalk? Myśle ze wiele forumowiczów z niej juz korzysta i było by to duze ułatwienie:)

LadyJ

Avatar użytkownika
 
Posty: 35
Od: Nie gru 28, 2014 7:49
Lokalizacja: UK

Post » Pon sty 05, 2015 15:31 Re: Aktualizacja forum

Nie wiem czy to duże ułatwienie, obecne smartfony i tablety radzą sobie dobrze z obecnym stylem forum.
Ale sprawdzę czy da radę.
Dla urządzeń mobilnych czat jest dostępny w uproszczonej wersji http://messenger.miau.pl
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości