Inne możliwości w zależności od.. podforum?

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 25, 2014 22:05 Inne możliwości w zależności od.. podforum?

Wpisałam się w temat przeniesiony (co zauważyłam po fakcie) na pod-forum weci polecani.. Problem w tym, że wszędzie mam prawo zmoderować/zmienić własny post (przycisk zmień) poza tym forum, gdzie takiego przycisku niet.. A zjadłam literkę "k" i tak sobie chciałam ją dodać do posta.. Zdziwiło mnie to, ze w zależności od pod-forum, jako autor posta mam różne możliwości.. Jest na to jakaś odpowiedź? Posty choćby z KŁ mogę nadal zmieniać, tam nie mam takiej możliwości, brak przycisku?
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 22:07 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

viewtopic.php?p=21255#p21255
Uwaga:
na tym podforum wyłączona została funkcja edycji postów przez użytkowników - dla uniknięcia sytuacji, gdy ktoś wprowadzałby samowolnie zmiany w cudzych wypowiedziach, wklejanych jako kolejne opinie na temat lecznic, gabinetów czy lekarzy (zdarzały się wcześniej takie przypadki).

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob sty 25, 2014 22:14 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

NITKA/KARINKA pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=21255#p21255
Uwaga:
na tym podforum wyłączona została funkcja edycji postów przez użytkowników - dla uniknięcia sytuacji, gdy ktoś wprowadzałby samowolnie zmiany w cudzych wypowiedziach, wklejanych jako kolejne opinie na temat lecznic, gabinetów czy lekarzy (zdarzały się wcześniej takie przypadki).

NITKA/KARINKA
Z całym szacunkiem, ale w jakich "cudzych" ? Do własnego posta chciałam dopisać jedną literkę "k" 8O
Ale oki rozumiem, ze tam takiej możliwości nie mam.. Bo nie wiem, miałabym cytować i w tym cytacie coś dopisywać? 8O Oki przyjmuje, tam nie ma edycji posta.
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 22:20 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

Edycja jest wyłączona dla całego podforum.

viewtopic.php?p=1321333#p1321333
W tym poście autorem jest Leonida, ale wklejone są tam( przez moderatorów) opinie innych osób.
Gdyby była swoboda edycji to autorka postów mogłaby edytować opinie innych osób.

Edycja
Heh ja siedzę na tym forum

Tu jest to zjedzone k ?

Heh. jak siedzę na tym forum

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob sty 25, 2014 22:29 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

NITKA/KARINKA pisze:Edycja jest wyłączona dla całego podforum.

viewtopic.php?p=1321333#p1321333
W tym poście autorem jest Leonida, ale wklejone są tam( przez moderatorów) opinie innych osób.
Gdyby była swoboda edycji to autorka postów mogłaby edytować opinie innych osób.

NITKA/KARINKA
Właśnie skorzystałam z przycisku cytuj.. zacytowałam dowolny post po czym pomiędzy Quote wpisałam co mi się podobało (dokładnie ble ble ble) i wrzuciłam podgląd.. Przyjęło.
No nic przyjmuje, ze tam nie można edytować własnego posta. Edytować, czyli zmieniać coś, co już wysłaliśmy, bo raczej tworzyć coś, cośkolwiek, nadal można, nawet korzystając z opcji cytuj. To tak ku uwadze. Mnie to zdziwiło, ta jedna literka w niczym nie waży.. Ale nie zrozumiem jak to niby ma się to mieć, do cytowania kogokolwiek, skoro nadal w danym cytacie można rozrabiać do woli :wink: Byleby to zrobić za pierwszym zamachem, a nie zmieniać już wysłany post.
Jak dla mnie EOT, przyjęłam, nie mam uwag.. Tak ustaliliście.
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 22:34 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

Cytując tworzysz nowy post, jak naniesiesz poprawki w cudzej wypowiedzi zawsze można sprawdzić oryginał.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob sty 25, 2014 23:41 Re: Inne możliwości w zależności od.. podforum?

NITKA/KARINKA pisze:(...)

Heh. jak siedzę na tym forum

No dokładnie miało być jak :mrgreen: Ale przeżyje i bez tego..
Co do reszty już się wypowiedziałam.
pwpw
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości