Pozdrowienia dla moderatorów

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 06, 2013 12:57 Pozdrowienia dla moderatorów

Dziękuję serdecznie za (nie)zatwierdzenie mojej prośby w sprawie poszukiwań odpowiedniej kocicy dla kota. Ogłoszenie dotyczyło tylko i wyłącznie zwierząt. Mam podać fotki aby uwiarygodnić ogłoszenie ?
Kocica musi spełniać określone kryteria fenotypowe, zgodne z wyglądem moich dotychczasowych kotów. Czy to jest coś odrażającego, że bardzo chcę otrzymać takie kocięta w wyniku selekcji ?

Pozdrawiam serdecznie i oczekuję odpowiedzi.

Amadin

 
Posty: 4
Od: Czw maja 30, 2013 12:29

Post » Wto sie 06, 2013 13:07 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Sugeruję zapoznać się z regulaminem forum (pkt 4)

Pomijam już etykę takiego ogłoszenia, bo zakładam, że nie jesteś zrzeszonym hodowcą a tylko beztroskim rozmnażaczem kotów domowych :?
Poważni hodowcy nie szukają w ten sposób takich "usług" :x

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 06, 2013 13:14 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Wątek naruszał również pkt 2. d regulaminu Forum Miau.

Ten wątek przenoszę na odpowiednie podforum.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Wto sie 06, 2013 20:46 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto sie 06, 2013 20:58 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Też tak myślę, ostatnio trochę się ich na forum namnożyło.
Zapewne wysoka temperatura temu sprzyja.
Znaczy sprzyja ich rozrodowi :mrgreen:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Śro sie 07, 2013 6:35 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

CoToMa pisze:Też tak myślę, ostatnio trochę się ich na forum namnożyło.
Zapewne wysoka temperatura temu sprzyja.
Znaczy sprzyja ich rozrodowi :mrgreen:

:ryk:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 07, 2013 14:42 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

mb pisze:
CoToMa pisze:Też tak myślę, ostatnio trochę się ich na forum namnożyło.
Zapewne wysoka temperatura temu sprzyja.
Znaczy sprzyja ich rozrodowi :mrgreen:

:ryk:


Niekontrolowanemu rozrodowi baardzo skutecznie zapobiega kastracja...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 08, 2013 7:10 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Blekitny.Irys pisze:Niekontrolowanemu rozrodowi baardzo skutecznie zapobiega kastracja...

O matko :spin2: :mrgreen:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt sie 09, 2013 14:43 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Przepraszam, proszę nie posądzać mnie o trollowanie. Dwa posty to jeszcze nie trolling... Chyba za dużo faktycznych trolli pisuje na Waszym forum, że panuje tutaj aż takie wyczulenie na każdego, kto mało pisze.

Dziękuję za zwróconą uwagę w sprawie mojego nie profesjonalnego podejścia do tematu. Nie jestem fachowcem w rozmnażaniu kotów, po prostu od wielu lat zdecydowanie wolę koty syjamsko-podobne.

Amadin

 
Posty: 4
Od: Czw maja 30, 2013 12:29

Post » Sob sie 10, 2013 18:58 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Amadin pisze:Przepraszam, proszę nie posądzać mnie o trollowanie. Dwa posty to jeszcze nie trolling... Chyba za dużo faktycznych trolli pisuje na Waszym forum, że panuje tutaj aż takie wyczulenie na każdego, kto mało pisze.

Nie chodzi o ilość, tylko o jakość.

Amadin pisze:Dziękuję za zwróconą uwagę w sprawie mojego nie profesjonalnego podejścia do tematu. Nie jestem fachowcem w rozmnażaniu kotów, po prostu od wielu lat zdecydowanie wolę koty syjamsko-podobne.

To lepiej nie rozmnażaj. Za dużo kociej biedy jest na świecie. Swoim postępowaniem psujesz mnóstwo włożonej pracy i pieniędzy naszych Forumowiczów nad zmniejszeniem nadpopulacji i bezdomności kotów.

Jak się czuje kot, o którym pisałeś tutaj: viewtopic.php?f=1&t=153505?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Nie sie 11, 2013 13:46 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Marcelibu pisze:
Amadin pisze:Przepraszam, proszę nie posądzać mnie o trollowanie. Dwa posty to jeszcze nie trolling... Chyba za dużo faktycznych trolli pisuje na Waszym forum, że panuje tutaj aż takie wyczulenie na każdego, kto mało pisze.

Nie chodzi o ilość, tylko o jakość.


Nie uważam, by moja prośba naruszała jakiekolwiek zasady dobrego smaku.

Marcelibu pisze:
Amadin pisze:Dziękuję za zwróconą uwagę w sprawie mojego nie profesjonalnego podejścia do tematu. Nie jestem fachowcem w rozmnażaniu kotów, po prostu od wielu lat zdecydowanie wolę koty syjamsko-podobne.

To lepiej nie rozmnażaj. Za dużo kociej biedy jest na świecie. Swoim postępowaniem psujesz mnóstwo włożonej pracy i pieniędzy naszych Forumowiczów nad zmniejszeniem nadpopulacji i bezdomności kotów.

Jak się czuje kot, o którym pisałeś tutaj: viewtopic.php?f=1&t=153505?


Nie udało się go uratować. Trucizna zadziałała zbyt szybko, by pozostawić jakąkolwiek nadzieję.

W jaki sposób trzymając w domu kilka kotów dopuszczam się niweczenia starań w sprawach bezdomności kotów ? Moje zwierzęta zawsze miały dobrą opiekę, jedzenie i dom. Jestem miłośnikiem kotów, nie zadaję im cierpień. Nigdy też nie posiadałem więcej niż pięć.

Amadin

 
Posty: 4
Od: Czw maja 30, 2013 12:29

Post » Nie sie 11, 2013 15:12 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

A co się dzieje z kociętami, które przychodzą na świat w Twoim domu? Szczególnie tymi, które nie są w typie syjama?
Przy okazji: Obrazek to córka Obrazek choć zazwyczaj to ładne mamy maja "pospolite" dzieci :?
Czy masz wiedzę odnośnie dziedziczenia cech, które chcesz uzyskać?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie sie 11, 2013 21:51 Re: Pozdrowienia dla moderatorów

Amadin pisze:
Marcelibu pisze:
Amadin pisze:Przepraszam, proszę nie posądzać mnie o trollowanie. Dwa posty to jeszcze nie trolling... Chyba za dużo faktycznych trolli pisuje na Waszym forum, że panuje tutaj aż takie wyczulenie na każdego, kto mało pisze.

Nie chodzi o ilość, tylko o jakość.


Nie uważam, by moja prośba naruszała jakiekolwiek zasady dobrego smaku.

Oczywiście, że ogólnie mówiąc nie naruszała dobrego smaku, tylko punkty regulaminu naszego forum. To miałam na myśli

Marcelibu pisze:Jak się czuje kot, o którym pisałeś tutaj: viewtopic.php?f=1&t=153505?


Amadin pisze:Nie udało się go uratować. Trucizna zadziałała zbyt szybko, by pozostawić jakąkolwiek nadzieję.

W jaki sposób trzymając w domu kilka kotów dopuszczam się niweczenia starań w sprawach bezdomności kotów ? Moje zwierzęta zawsze miały dobrą opiekę, jedzenie i dom. Jestem miłośnikiem kotów, nie zadaję im cierpień. Nigdy też nie posiadałem więcej niż pięć.

Bo, jak piszesz - rozmnażasz (lub próbujesz) zwierzęta, zapominając jak wiele jest już żyjących i bezdomnych, które szukają swojego schronienia. Dlatego niszczysz pracę setek (jeżeli nie tysięcy) osób z tego forum. Taka postawa na naszym forum jest nie do przyjęcia.

Swojemu kotu zadałeś cierpienie, bo go nie dopilnowałeś i zwierzę umarło w strasznych mękach i bólu. Nie jesteś miłośnikiem kotów.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości