Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją forum

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 18, 2013 0:41 Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją forum

Witam serdecznie
Po raz pierwszy próbowałam się zarejestrować 11. lutego 2010 i to już trzy lata a wciąż nie udało mi się rozwiązać problem!

Koślawo czytam i wybrałam podczas rejestracji opcję "W albo po 10 02 1997" szalenie się przy tym dziwiąc, co to za dziwny sposób rejestracji, nigdy dotąd się z czymś takim nie spotkałam, ale niech tam...
Dopiero po otrzymaniu maila przyjrzałam się jeszcze raz dokładnie tej dacie i to co uważałam za rok "1979" okazało się być rokiem "1997". Jako urodzona w 1981 oświadczam, że mam pełne prawo do samodzielnych decyzji i nie potrzebuję zezwolenia moich rodziców. Zresztą, nawet gdybym od rodziców dostała pisemne upoważnienie, w emailu nie dostałam żadnych danych kontaktowych, gdzie to wysłać. Tak więc droga ta donikąd nie prowadzi.

Mail, który otrzymałam nie posiadał żadnych danych kontaktowych. Na stronie miał.pl nie ma żadnych publicznie dostępnych danych kontaktowych. To samo dotyczy tego forum i jego regulaminu.
Moje maile wysyłane na jedyny znany mi adres "forum@miau.pl" (żadnego innego nie udało mi się znaleźć a szukałam długo) z którego dostałam mail rejestracyjny nie zostają doręczone - serwer nie odpowiada.

Przez trzy lata nie znalazłam żadnego sposobu, jak naprawić błąd ani sposobu, żeby skontaktować się z kimkolwiek, kto mógł by w bazie konto mi aktywować.

Zarejestrowałam się teraz pod innym nickiem i pod fałszywym mailem. Nie mogę użyć swojego własnego maila, bo "Wpisany adres e-mail jest już używany." - cały czas jest blokowany przez poprzednią, nieudaną rejestrację.

Zdaję sobie sprawę, że zawiniłam sobie sama własną nieuwagą, za co zresztą przepraszam.

Proszę więc o kontakt któregoś admina (nie mogę do was z forum wysłać ani mail, ani wiadomość prywatną, bo za krótko jestem zarejestrowana), w celu usunięcia poprzedniej nieudanej rejestracji a tym samym żebym mogła sobie w profilu wykorzystać swój własny mail.

Proszę też adminów, lub właściciela strony miau.pl o rozważenie, czy nie warto było by udostępnić choć jeden kontakt mailowy publicznie tak, żeby osoby, które nie potrafią / nie mogą się zalogować na forum mogły się do kogoś zwrócić o pomoc etc?

AnielaMaKota

 
Posty: 7
Od: Czw lip 18, 2013 0:09

Post » Czw lip 18, 2013 5:42 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Problemy techniczne-tu można wszystko sobie doczytać bez logowania.
Nie wiem jak jest teraz, ale ja jakoś większych problemów z założeniem konta nie miałam.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw lip 18, 2013 9:03 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Napisz PW do lrafal i wyjaśnij sprawę. Trochę poczekasz, bo admin jest dość zajęty więc od razu ci nie odpowie :wink:
Obrazek

Satyr77

 
Posty: 7920
Od: Pt lip 31, 2009 12:06
Lokalizacja: Óć

Post » Czw lip 18, 2013 9:11 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Nie napisze PW, bo nie ma 5 postów....
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9374
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 18, 2013 9:16 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Faktycznie, zapomniałem o tym.
Obrazek

Satyr77

 
Posty: 7920
Od: Pt lip 31, 2009 12:06
Lokalizacja: Óć

Post » Czw lip 18, 2013 9:22 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Gdzieś był podany mail do Admina, ale nie mogę znaleźć.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw lip 18, 2013 16:42 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

AnielaMaKota napisze o twoim problemie lrafałowi.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw lip 18, 2013 20:40 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Dziękuję ślicznie!

AnielaMaKota

 
Posty: 7
Od: Czw lip 18, 2013 0:09

Post » Czw lip 18, 2013 22:46 Re: Problem z rejestracją - brak kontaktu z administracją fo

Mail forum@miau.pl działa poprawnie, podczas rejestracji jest podany również mój adres domowy jakby ktoś chciał mi ta droga list napisać ;) a są tacy ;)

jaka jest nazwa tego starego konta ?
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości