Kiedy pojawi się mój wpis z przed 2 dni ile trzeba tu czekać

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 13, 2013 11:36 Kiedy pojawi się mój wpis z przed 2 dni ile trzeba tu czekać

na moderacje, to śmieszne że na forum o takiej tematyce tak długo czeka się na zatwierdzenie wpisu!!! chyba że lobby weterynaryjno farmaceutyczne jest tu właścicielem a metody naturalnego leczenia nie są publikowane i po to wam taka moderacja=cenzura żeby ludzi trzymać dalej w ciemnocie i zabobonie i żeby dali tym nieukom wetom zamęczyć swoje zwierze na śmierć za ciężkie pieniądze?!!!

no niesamowite jakoś ten się od razu pojawił...a tamten gdzie w takim razie myszy go zjadły?

siakti

 
Posty: 2
Od: Czw lip 11, 2013 21:38

Post » Sob lip 13, 2013 11:53 Re: Kiedy pojawi się mój wpis z przed 2 dni ile trzeba tu cz

Przenoszę wątek na odpowiednie podforum.

A odpowiadając na tytułowe pytanie - nie pojawi się

Nie widzę powodu by tego typu poradę
siakti pisze:UWAGA zamiast męczyć kota u tych konowałów, a co gorsza obcinać mu pazury, lepiej zastosować te same bezpieczne metody co u ludzi i to dotyczy wszystkich chorób
zmiana diety
woda utleniona zewnętrznie i wewnętrznie wg książki Nieumywakina(pdf w necie) leczenie wodą utlenioną

mam kota który miał pęcherzyce- genetyczną błahaha nieuleczalną hahaha, to jest mój kot od niedawna zmiana diety i prawdopodobnie jeszcze kilku krotne podanie MMS (Jim Humble)
sprawiły że ostatnie pęcherze widziałam ponad rok temu, bez zabijania zwierzęcia sterydem i antybiotykiem!
PAZURY odkryłam niedawno kotu drgała łapa, czarna skorupa większość pazurów infekcja, smaruje wodą utlenioną(całkowicie bezpieczne po oblizaniu) po kilku dniach skorupa odpadła, po 2 tygodniach tylko część pazurów jeszcze niezbyt wygląda, problem tylko że kota trochę piecze podczas smarowania, ale lepsze to niż dawać kotu trucizne która go zabije wierzcie mi wcześniej czy później ale to jest efekt leczenia, dam znać czy kot całkiem wyzdrowiał, ale wydaje mi się że już mogę mówić o skuteczności tych zabiegów, a to dopiero 2 tygodnie...
polecam wypróbować nim dacie sobie otruć kota w dobrej wierze jak ja kiedyś


zamieszczać w wątku (dotyczącym leczenia kota) sprzed ośmiu lat.
Nawet z zastrzeżeniem pkt 13 regulaminu Forum.



Przy rejestracji na forum przyjmujesz pewne warunki

Rejestrując się na „Miau.PL” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Miau.PL”. „Miau.PL” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Miau.PL” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony http://www.phpbb.com. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie http://www.phpbb.com.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Miau.PL” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Miau.PL” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miau.PL w celu udzielenia dostępu do forum.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.
z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujmy, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Lewandowski ul. Reja 5, 62-090 Rokietnica,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia dostępu do forum,
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- podanie Miau.PL danych osobowych jest dobrowolne.


Warto też zapoznać się z regulaminem i strukturą Forum.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości