Przenoszenie wątków

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 30, 2013 22:39 Przenoszenie wątków

Mam pytanie...

Jakie są zasady przenoszenia wątków do innego podforum? bo wydawało mi się, że zmiana podforum jest dobrowolna, zależy od autora i potrzeby, wtedy piszemy prośbę do moderatora o przeniesienie (co niejednokrotnie czyniłam w swoim stażu forumowym)

Tymczasem wiele czasu straciłam, żeby znaleźć swoje wątki, które bez mojej wiedzy i poinformowania mnie o tym zostały poprzenoszone.
Jeden mój wątek z Kotów został przeniesiony do Naszych Kotów, mimo że nie zgłaszałam takiej prośby, bo piszę w nim też o tymczasach. A wydawało mi się, że przenoszenie do tego podforum było dobrowolne

Natomiast wątek w którym szukałam domów dla dwóch kotów po zmarłej założony przeze mnie na Kociarni nagle znalazł się na Kotach :roll: :roll: Mogę wiedzieć w jakim celu?
(o przeniesienie nie prosiłam, koty szczęśliwie znalazły dom, o czym poinformowałam na wątku, wstawiłam też zdjęcia z nowego domu, których pewnie nikt nie zdążył oglądnąć, bo nikt nie wpadł na to, że wątek jest na Kotach )
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie cze 30, 2013 23:45 Re: Przenoszenie wątków

:kotek: :?:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon lip 01, 2013 9:25 Re: Przenoszenie wątków

Wątki przenosiłam ja.


zuzia96 pisze:Jakie są zasady przenoszenia wątków do innego podforum? bo wydawało mi się, że zmiana podforum jest dobrowolna, zależy od autora i potrzeby, wtedy piszemy prośbę do moderatora o przeniesienie (co niejednokrotnie czyniłam w swoim stażu forumowym)


Zasada podstawowa
Wątki powinny znajdować się na odpowiednim podforum.


Dobrowolne były przenosiny wątków rezydenckich z Kotów na Nasze Koty.
W tej chwili większość wątków, w których pisze się o rezydentach, ale i o pojedynczych/sporadycznych tymczasach, dokarmianych kotach znajduje się na Naszych Kotach.
Ponieważ coraz częściej zdarzają się pomyłki i nowozarejestrowani użytkownicy zakładają wątki, w których szukają pomocy w różnych sprawach na Naszych Kotach ( są one przenoszone na Koty) uważam, że powinien być zmieniony opis podforum Koty, na taki który wyraźnie mówi, że to tu należy zakładać wątki kotów wymagających pomocy ( niezależnie od rodzaju i wagi problemu).
Również na Kotach te problemy powinno się rozstrzygać.

zuzia96 pisze:Tymczasem wiele czasu straciłam, żeby znaleźć swoje wątki, które bez mojej wiedzy i poinformowania mnie o tym zostały poprzenoszone.
Jeden mój wątek z Kotów został przeniesiony do Naszych Kotów, mimo że nie zgłaszałam takiej prośby, bo piszę w nim też o tymczasach. A wydawało mi się, że przenoszenie do tego podforum było dobrowolne


viewtopic.php?f=46&t=70445

Wątek przeniesiony 17.06. godz.7:53
Ostatni wpis 16.06. 15:45
Pozostawiony cień w podforum Koty.
Wątek widoczny na obu podforach chronologicznie w tym samym miejscu, jak byłby widoczny na Kotach bez przeniesienia.

Powody przeniesienia
Wątek rezydentów, tymczasy pojawiają się sporadycznie i mają własne wątki.
Ponieważ ostatni tymczas Franuś ma swój własny wątek na Kotach
viewtopic.php?f=1&t=153486
wątek rezydentów przeniosłam na Nasze Koty pozostawiając cień.

Jeśli uważasz, że powinien wrócić na Koty zgłoś raportem pierwszy post.

zuzia96 pisze:Natomiast wątek w którym szukałam domów dla dwóch kotów po zmarłej założony przeze mnie na Kociarni nagle znalazł się na Kotach Mogę wiedzieć w jakim celu?
(o przeniesienie nie prosiłam, koty szczęśliwie znalazły dom, o czym poinformowałam na wątku, wstawiłam też zdjęcia z nowego domu, których pewnie nikt nie zdążył oglądnąć, bo nikt nie wpadł na to, że wątek jest na Kotach )


Zasady Kociarni
Zgodnie z nazwą forum mieści ono wątki dotyczące kotów i kociaków poszukujących domów w różnych okolicznościach życia i z różnych powodów.
:arrow: Prosimy również o informowanie moderatorów, gdy któryś z wątków przestanie być aktualny. O ile nie będzie się w nim toczyć dalsza rozmowa, zostanie on zamknięty, albo przesunięty na Koty, dla większej czytelności forum.


https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=152525
Kot w domu stałym od 26-go maja
Zdjęcia z domu stałego 30-go maja
Co najmniej dwie osoby obejrzały, bo się wpisały.
Wątek przeniesiony na Koty 4.06. godz 11:12 ( nie był na pierwszej stronie Kociarni, wtedy w wypadku przeniesienia zostawiam cień, który potem likwiduję).

Na pierwszej stronie Kociarni zostawiam wątki
kotów poszukujących domów,
kotów, które znalazły dom i nie ma o nich żadnej informacji.
osób poszukujących kota

Gdy pojawia się informacja wątek przenoszę
- na Koty, gdy jest to informacja sporadyczna i dom nie pisze na forum
- na Nasze Koty, gdy dom jest forumowy lub założyciel wątku jest w stałym kontakcie i systematycznie zamieszcza informacje z nowego domu
- jeśli informacje o kocie pojawiają się w innym wątku (rezydenckim bądź nie) wątek zamykam ,podaję link do wątku w którym są informacje i przenoszę do działu w którym jest wątek aktualny.

Przenoszę wątki również wtedy, gdy dostanę uzasadnioną prośbę o przeniesienie.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lip 01, 2013 9:29 Re: Przenoszenie wątków

asia2 pisze::kotek: :?:


Proszę o sprecyzowanie pytania.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lip 29, 2013 13:57 Re: Przenoszenie wątków

Chciałabym prosić o przeniesienie wątku viewtopic.php?f=13&t=132995 z Kociarni na Nasze Koty,

dziękuję :kotek:
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Pon lip 29, 2013 14:00 Re: Przenoszenie wątków

Przeniesiony.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lip 29, 2013 14:01 Re: Przenoszenie wątków

NITKA/KARINKA pisze:Przeniesiony.

:ok:
ale szybko 8O
dzięki :piwa:
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości