PYTANIE DO MODERATORÓW.

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 11, 2013 8:59 PYTANIE DO MODERATORÓW.

Chciałabym wiedzieć dlaczego administrator i moderatorzy nie odpisują na wysłane pw. od forumowiczów?
Czy to jest ogólna zasada, czy tylko mnie się zdarzyła?
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto cze 11, 2013 9:21 Re: PYTANIE DO MODERATORÓW.

Dość zdawkowe informacje, więc ciężko mi odpowiedzieć. Ja nie dostałam od Ciebie pw.
Moderatorzy nie zawsze są w sieci no i czasami komuś może coś umknąć tak po ludzku.

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 11, 2013 9:24 Re: PYTANIE DO MODERATORÓW.

Ja tez PW od Ciebie nie dostałam.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto cze 11, 2013 10:32 Re: PYTANIE DO MODERATORÓW.

Nie wiedziałam, iż ludzie , czyli moderatorzy, należą do systemu forumowego oprogramowania 8O i dlatego wątek założony przeze mnie na KŁ musiał być przeniesiony na techniczny.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto cze 11, 2013 12:18 Re: PYTANIE DO MODERATORÓW.

meggi 2 pisze:Nie wiedziałam, iż ludzie , czyli moderatorzy, należą do systemu forumowego oprogramowania 8O i dlatego wątek założony przeze mnie na KŁ musiał być przeniesiony na techniczny.

Bo dotyczy spraw technicznych związanych z funkcjonowaniem forum (wiadomość przesłana do moderatora czyli osoby współodpowiedzialnej za funkcjonowanie forum) , a nie koleżeńskich pogaduszek o dupie maryni (wiadomość wysłana do koleżanki) ;)

Funkcjonowanie forum to nie tylko oprogramowanie, ale również regulamin, jego przestrzeganie oraz netykieta.

Do kogo pisałaś pw? Wymień z nicka, łatwiej będzie wyjaśnić sprawę.

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Wto cze 11, 2013 14:40 Re: PYTANIE DO MODERATORÓW.

Do mnie, jak się okazało :oops:
nie dostałam powiadomienia, przepraszam.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości