Od jakiegoś czasu przeglądam temat jednej z Kociarni, która zajmuje się pomaganiem kotkom. Ciężko jest jej się wybić i prosić o jakąkolwiek pomoc publicznie.
To forum stanowi między innymi jedną z szans, na zapoznanie ludzi z sytuacją Kociarni. Ciężko jednak dokonać tego, gdy można się "wypromować" tylko w jednej kategorii forum, w której piszą również pojedyncze osoby, które chcą znaleźć domek dla pojedynczych kotków (co oczywiście też jest baaardzo ważne).
Zwracam się tutaj z prośbą do Administracji forum, o utworzenie osobnej kategorii forum, w której tematy mogłyby zakładać tylko Stowarzyszenia lub grupy osób, które zajmują się pomaganiem kotkom na "skalę masową" i które posiadają własne lokale.
Na prawdę znacząco ułatwiłoby to zbiórkę jakichkolwiek funduszy, lub pozyskanie wsparcia wolontariuszy. Prosiłbym o poważne przemyślenie mojej prośby, którą przedstawiam mam nadzieję w imieniu nie tylko tej jednej Kociarni, ale i wszystkich Stowarzyszeń, które udzielają się na Forum Miau.
Pozdrawiam

--------- EDIT ----------
Bardzo prosiłbym o głosowanie w ankiecie. Ma ona na celu przedstawienie Administracji punktu widzenia Stowarzyszeń, które uczestniczą w życiu forum- tego czy chciałyby mieć osobną kategorię do zamieszczania informacji o swojej działalności.