[Nieaktualne] Wysyłanie prywatnych wiadomości

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 04, 2012 21:36 [Nieaktualne] Wysyłanie prywatnych wiadomości

Witam,

dostałem informację na skrzynkę, że ponoć osoby, które napisały mało postów nie mogą wysyłać prywatnych wiadomości, w związku z czym chciałbym się upewnić jak to jest, bo szukałem odpowiedniego zapisu w FAQ o tym i nic nie znalazłem :)

Pozdrawiam

Leszek

Edit:
Okazało się, że jednak wiadomości dochodzą :)

szafmen

 
Posty: 9
Od: Śro kwi 06, 2011 22:49

Post » Sob paź 06, 2012 8:41 Re: [Nieaktualne] Wysyłanie prywatnych wiadomości

To ograniczenie ( 5 napisanych i zaakceptowanych przez Moderatora postów, zanim można wysyłać PW do użytkowników) dotyczy osób, które zarejestrowały się po 1.05.2012.

Ty rejestrowałeś się wcześniej.


Edycja:

Czy Administracja ma możliwość edycji FAQ?.
Bo o ile można uznać, ze jest informacja o konieczności akceptacji postów przez Moderatora
faq.php#f3r11
» Dlaczego mój post musi być zaakceptowany?
Administrator forum mógł zadecydować, że posty w danym dziale wymagają przeglądnięcia przed publikacją. Jest również możliwe, że administrator umieścił Cię w grupie, której posty muszą być zaakceptowane przed znalezieniem się na forum. Skontaktuj się z administratorem, by uzyskać dalsze szczegóły.


to nie ma informacji o wyłączeniu możliwości wysyłania PW dla grupy nowi użytkownicy
faq.php#f5r0
» Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości!
Są trzy powody, dla których nie możesz wysyłać prywatnych wiadomości: nie jesteś zarejestrowany i/lub zalogowany, administrator forum wyłączył prywatne wiadomości dla całego forum lub uniemożliwił wysyłanie prywatnych wiadomości tylko Tobie. Po więcej informacji skontaktuj się z administratorem forum.
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości