HELP

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 25, 2012 11:56 HELP

Proszę o przekazanie użytkownikowi ankamys informacji, że nie mogę odpowiedzieć na PW z powodu idiotycznych ograniczeń, które nie wiadomo do czego mają prowadzić.
Niech się odezwie na GG:xxxxxx lub zadzwoni na nr z ogłoszenia. Zdjęcia edytowałam do postaci linków w tamtej wiadomości.

W ogóle nie rozumiem tej dziwnej polityki, przecież 99% osób to Ci którzy logują się, bo tak jak ja nie mogą zatrzymać kolejnej znajdy w swoim domu... i mam czekać pół roku by móc odpowiedzieć na PW? Czy zaspamować forum 101 postami? No ratunkuuuu... traktujmy siebie poważnie, a nie jak dzieci z przedszkola.

Rolka

 
Posty: 6
Od: Pon wrz 24, 2012 20:47

Post » Wto wrz 25, 2012 13:01 Re: HELP

Wystarczy 5 postów
i wybacz, ale w kwestii zasadności ograniczenia mamy inne zdanie - być może dlatego, że my wiemy, ile postów dziennie odrzucamy z powodu spamowania.

Możesz się wpisać w wątek użytkowniczki i poprosić o podanie np. adresu e-mail, jeśli to bardzo pilna sprawa
jeśli mniej - po 5 postach zaakceptowanych przez moderatora będziesz mogła wysyłać PW.
Numer GG z Twojego postu usunęłam, ale ankamys otrzymała na PW post pełnej treści.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Wto wrz 25, 2012 13:47 Re: HELP

No oczywiście. 5 postów to niby nie jest wiele ale po co mam pisać jakiekolwiek, śmieciowe posty na forum w którym mnie interesuje tylko jedna sprawa? Wszędzie dba się o to, żeby forum NIE zaśmiecać. A wy na dzień dobry zmuszacie mnie do śmiecenia by móc odpowiedzieć komuś na PW.
Zresztą booty, przed którymi się niby zabezpieczacie nie piszą wiadomości na PW więc ta blokada jest bezsensowna. To już lepiej było zrobić rejestrację z akceptacją przez moda. Wtedy jest spokój :)

A GG usunięte bo? To też jest jakiś problem, nie wolno podawać? :D To nie zapomnij nr telefonu z ogłoszenia o adopcji usunąć... Chcecie pomagać kotkom, prowadzicie działy dotyczące adopcji, ale ktoś kto zarejestruje się tylko w jednym celu na potrzeby jednego posta nie może rozmawiać z członkami forum za pomocą PW bo nie... GG podać nie można, telefonu pewnie też nie... najlepiej by każdy kto chce pomóc musiał założyć konto i napisać spam... bo wy wolicie taki spam jak ta dyskusja teraz?
I to ja mam mieć dystans do siebie, jak w Twojej prywatnej do mnie wiadomości? Bo na razie to Wam brak dystansu... :)

Rolka

 
Posty: 6
Od: Pon wrz 24, 2012 20:47

Post » Wto wrz 25, 2012 13:49 Re: HELP

rolka jestem na forum jak cos :) mysle, ze napisze do ciebie popoludniu, bo teraz w pracy siedze i nie mam dostepu do gg :) jestem ciekawa czy koteczka znalazla juz domek?

ankamys

 
Posty: 11
Od: Pon cze 15, 2009 9:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post » Wto wrz 25, 2012 13:55 Re: HELP

Rolka - wolno, a chcesz mieć milion zaczepek nie zawsze sensownych? W tym kilkadziesiąt próśb o pomoc? Usunięcie nr GG ma chronić Twoja prywatność, skoro prosisz o kontakt 1 osobę a nie 40 tys. użytkowników.
W ogłoszeniu z definicji podaje się dane kontaktowe - czasem np. specjalnie do tego kupiony nr telefonu lub założony mail. Właśnie po to, by chronić swoja prywatność
5 postów to na ogół i tak mniej, niż potrzeba, żeby uzyskać pomoc. A nie tylko boty są uciążliwe. Jak na razie to szukanie pomocy zaczynasz od pretensji, że forum nie działa tak, jak chcesz.

edit: styl

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto wrz 25, 2012 14:08 Re: HELP

Na razie zaczelam tak:
- napisalam ogloszenie ktore zostalo zaakceptowane.
- pojawila sie osoba zainteresowana wiec odezwala sie na PW
- ja nie moge jej odpisac bo administracja forum chce zebym napisala piec postow o niczym wtedy bede miec mozliwosc kontynuowania swojej sprawy na pw.

Nonsens i zadne forum gdzie sie udzielalam nie funkcjonuje w ten sposob. Minimalizm w tematach i wszelka prywata na PW. Wy ograniczacie kontakt. Ja nie popadam w paranoje. Od dwoch dni moj nr telefonu krazy po sieci wraz z ogloszeniem i jeszcze nikt mnie nie nekal. Nie kupowalam nr specjalnie po to jak jakis przestepca ukrywajacy wlasna tozsamosc :) traktujecie uczestnikow jak male dzieci. Forum niby jest o pomocy, ale latwosc nawiazywania kontaktu jest utrudniana. To po co to forum? :)

Rolka

 
Posty: 6
Od: Pon wrz 24, 2012 20:47

Post » Wto wrz 25, 2012 15:22 Re: HELP

Przeciez nikt tu Cię siłą nie trzyma :roll:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Wto paź 02, 2012 10:19 Re: HELP

Rolka pisze:Na razie zaczelam tak:
- napisalam ogloszenie ktore zostalo zaakceptowane.
- pojawila sie osoba zainteresowana wiec odezwala sie na PW
- ja nie moge jej odpisac bo administracja forum chce zebym napisala piec postow o niczym wtedy bede miec mozliwosc kontynuowania swojej sprawy na pw.

Nonsens i zadne forum gdzie sie udzielalam nie funkcjonuje w ten sposob. Minimalizm w tematach i wszelka prywata na PW. Wy ograniczacie kontakt. Ja nie popadam w paranoje. Od dwoch dni moj nr telefonu krazy po sieci wraz z ogloszeniem i jeszcze nikt mnie nie nekal. Nie kupowalam nr specjalnie po to jak jakis przestepca ukrywajacy wlasna tozsamosc :) traktujecie uczestnikow jak male dzieci. Forum niby jest o pomocy, ale latwosc nawiazywania kontaktu jest utrudniana. To po co to forum? :)

A ja się zastanawiam - po co jest akceptowanie postów, jak się akceptuje posty kogoś, kto swoją obecność na naszym forum zaczyna od krytyki forum. :roll:
To znaczy - wiem, po co jest akceptacja, ale może ją wykorzystać do odsiewania pieniaczy. 8)
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Pt paź 05, 2012 0:02 Re: HELP

Kolejny kwiatek:

Ludzie Wy jesteście chorzy psychicznie! Macie manie wielkości. Szukacie jak PiSiory wszędzie intryg, podstępów i prowokacji. Co za naród.

(...)Gdzie szacunek do drugiego człowieka? Gdzie? (...)
Dopóki to nie nastanie mamo nie rozmawiaj z tymi debilami.(...) [To o Miauowiczach]

(...) Wszyscy inni którzy też znajdą w sobie cywilną odwagę proszę o podanie kontaktu na PW. Tutaj wszyscy odważni, dziarscy. Czekam...


Szósty post nowego użytkownika. Może to wrzucić na wątek "poznajmy się", jako przykład powitania? :mrgreen:
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Pt paź 05, 2012 2:28 Re: HELP

VVu, a czego konkretnie chcesz dowieść tym cytatem?
Bo np. akceptacji podlega 5 pierwszych postów - rzeczywiście, ten były zapewne odrzucony. Ale nie przechodził przez akceptację.
A jeśli niskiego poziomu wypowiedzi nowych użytkowników, to niestety, ale w odnośnym wątku :? nie popisali się również, a może przede wszystkim "starzy" użytkownicy. Złośliwość, szyderstwo i wycieczki personalne wywołały taką a nie inną reakcję (oczywiście, naganną i Moderatorka zwróciła mu na to uwagę).

Podnoszenie standardów forum każdy musi zacząć od siebie.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pt paź 05, 2012 10:43 Re: HELP

alix76 pisze:VVu, a czego konkretnie chcesz dowieść tym cytatem?
Bo np. akceptacji podlega 5 pierwszych postów - rzeczywiście, ten były zapewne odrzucony. Ale nie przechodził przez akceptację.
A jeśli niskiego poziomu wypowiedzi nowych użytkowników, to niestety, ale w odnośnym wątku :? nie popisali się również, a może przede wszystkim "starzy" użytkownicy. Złośliwość, szyderstwo i wycieczki personalne wywołały taką a nie inną reakcję (oczywiście, naganną i Moderatorka zwróciła mu na to uwagę).

Podnoszenie standardów forum każdy musi zacząć od siebie.

Dlaczego Ci się wydaje, że chcę coś udowadniać?
I dlaczego w ogóle rezonujesz – czy dla Ciebie każda okazja jest dobra by ponarzekać na użytkowników TEGO forum? A może modowi nie wypada tak źle pisać o Miau – w ogóle – i o zachowaniach innych użytkowników? Zwłaszcza jeśli do wielu złych zachowań przyczynia się swoją złą moderacją?
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Pt paź 05, 2012 12:03 Re: HELP

alix76 pisze:VVu, a czego konkretnie chcesz dowieść tym cytatem?
Bo np. akceptacji podlega 5 pierwszych postów - rzeczywiście, ten były zapewne odrzucony. Ale nie przechodził przez akceptację.
A jeśli niskiego poziomu wypowiedzi nowych użytkowników, to niestety, ale w odnośnym wątku :? nie popisali się również, a może przede wszystkim "starzy" użytkownicy. Złośliwość, szyderstwo i wycieczki personalne wywołały taką a nie inną reakcję (oczywiście, naganną i Moderatorka zwróciła mu na to uwagę).

Podnoszenie standardów forum każdy musi zacząć od siebie.

Alix, a Ty czytałaś tamten watek dokładnie? Pod koniec faktycznie lekka wiocha się zrobiła, ale z początku były co najwyżej łagodne kpiny, kwitowane z tamtej strony całkiem niełagodnymi inwektywami. A po wejściu mamci-kwoki, to już w ogóle kultura zapanowała :mrgreen:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości