O banach i moderacji odsłona kolejna.

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 17, 2012 16:10 O banach i moderacji odsłona kolejna.

Wątek powstał z postów wydzielonych z tej dyskusji
viewtopic.php?f=21&t=126810
tytuł nadany przez moderatora.
Beliowen


witajcie! to ja kinga_kinga :1luvu:
na początku chciałam przeprosić ERIN - na prawdę ja nie robię tego celowo,że wysyłam kilka pw,widocznie nie wiedziałam,że wysyłałam już do Ciebie
a po drugie pomocy potrzebujemy i ja nie mam zamiaru tego ukrywać i będę wysyłałam pw.....

druga sprawa
błagam o głosy!!!!!!!!!

Wobec tych deklaracja banuje konto.
alix76
Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2012 17:15 przez Beliowen, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wstawiłam adres pierwotnego wątku.

schroniskoazyl

 
Posty: 40
Od: Pon wrz 17, 2012 15:55

Post » Czw wrz 20, 2012 11:42 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

schroniskoazyl pisze:witajcie! to ja kinga_kinga :1luvu:
na początku chciałam przeprosić ERIN - na prawdę ja nie robię tego celowo,że wysyłam kilka pw,widocznie nie wiedziałam,że wysyłałam już do Ciebie
a po drugie pomocy potrzebujemy i ja nie mam zamiaru tego ukrywać i będę wysyłałam pw.....

druga sprawa
błagam o głosy!!!!!!!!!

Wobec tych deklaracja banuje konto.
alix76


Może by tak poczekać na działania, a nie banować za samą deklarację? Czy alix76 daje bana wyprzedzającego - na wszelki wypadek? :|

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Czw wrz 20, 2012 11:47 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

schroniskoazyl pisze:witajcie! to ja kinga_kinga :1luvu:
na początku chciałam przeprosić ERIN - na prawdę ja nie robię tego celowo,że wysyłam kilka pw,widocznie nie wiedziałam,że wysyłałam już do Ciebie
a po drugie pomocy potrzebujemy i ja nie mam zamiaru tego ukrywać i będę wysyłałam pw.....

druga sprawa
błagam o głosy!!!!!!!!!

Wobec tych deklaracja banuje konto.
alix76

Wystarczyło zwrócenie uwagi, że nie należy tak postępować, bo to grozi banem. Każdy sposób jest dobry, żeby pozbyć się konkurencji, prawda alix76?

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Czw wrz 20, 2012 11:54 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Katia80 pisze:Paulina, nie wysyłaj PW, bo znowu zostaniesz zbanowana, takie są zasady na Forum, trudno.


Katia, Paulina już została zbanowana. Alix76 nie przebiera w środkach. Pewnie i ja dostanę bana za to, że ośmieliłam się skrytykować nieczystą grę.
Ostatnio edytowano Czw wrz 20, 2012 11:57 przez vega013, łącznie edytowano 2 razy

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Czw wrz 20, 2012 11:55 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

W cytowanym poście - będącym przyczyną bana - nie napisała kinga_kinia/schroniskoazyl do kogo będzie wysyłać PW.
Istnieje możliwość, że będzie wysyłała do znajomych osób, a to nie jest zabronione!
Skoro nie dodała, że będzie wysyłać "wszystkim" albo "osobom nieznajomym" to na jakich przesłankach został nałożony ban :?:

Jakoś nie trudno mi zgodzić się z vegą013 w domysłach... :roll:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Czw wrz 20, 2012 11:56 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

I znowu grupka się zleciała? :roll:

No niestety, nie do końca jest tak, Jana.
Kinga, z mojej strony przyjmuję Twoje tłumaczenie i nie ma sprawy.
Ale wysyłanie po kilka wiadomości do jednej osoby, to jednak spam.
Ale zagłosowałam na Was :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 20, 2012 11:58 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

vega013 pisze:
schroniskoazyl pisze:witajcie! to ja kinga_kinga :1luvu:
na początku chciałam przeprosić ERIN - na prawdę ja nie robię tego celowo,że wysyłam kilka pw,widocznie nie wiedziałam,że wysyłałam już do Ciebie
a po drugie pomocy potrzebujemy i ja nie mam zamiaru tego ukrywać i będę wysyłałam pw.....

druga sprawa
błagam o głosy!!!!!!!!!

Wobec tych deklaracja banuje konto.
alix76

Wystarczyło zwrócenie uwagi, że nie należy tak postępować, bo to grozi banem. Każdy sposób jest dobry, żeby pozbyć się konkurencji, prawda alix76?


Nigdy nie wierzyłam w spiskowe teorie ale wygląda na to, że vega013 ma rację... To gra nie fair.

BTW deklaracji i banuję
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 20, 2012 12:08 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Teorie spiskowe ... tylko czyje?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 20, 2012 12:27 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

8O
To już sama deklaracja wystarczy? :roll:
Raaaany :?
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Czw wrz 20, 2012 12:29 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Deklaracja, z drugiego założonego konta.
Bo pierwsze zostało zbanowane za spam.
Tak gwoli ścisłości.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 20, 2012 12:37 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Erin, współczuję Ci. Szczerze współczuję, że z konstruktywnych działań na rzecz kotów zostało Ci robienie wokół siebie szumu, nieustające siedzenie w sieci wirtualnej, donoszenie i kolejna edycja wazeliny w stronę moderatora :(
To musi być strasznie smutne, kiedy nic innego już nie cieszy :(
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Czw wrz 20, 2012 12:40 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Przeczytałam właśnie Regulamin. Który z punktów został przez użytkowniczkę schroniskoazyl złamany?

Nie ma na Forum nikogo z Białej Podlaskiej. Dziewczyna robiła, co mogła, żeby pomóc zwierzakom stamtąd. Miała pecha, że wysłała te prywatne wiadomości do nieodpowiednich osób. Jestem na Forum 7. rok, kilka razy dostałam PW ze "spamem" (prośba o zajrzenie do wątku, przemyślenie pomocy) od osób, z których nickami nigdy wcześniej się nie spotkałam, nigdy jednak nie donosiłam, bo to nie w moim stylu.
Przykra sprawa.

Mam nadzieję, że uda się "Azylowi" wygrać, należy się tym psiakom.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw wrz 20, 2012 13:32 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Katia80 pisze:Nie ma na Forum nikogo z Białej Podlaskiej. Dziewczyna robiła, co mogła, żeby pomóc zwierzakom stamtąd. Miała pecha, że wysłała te prywatne wiadomości do nieodpowiednich osób. Jestem na Forum 7. rok, kilka razy dostałam PW ze "spamem" (prośba o zajrzenie do wątku, przemyślenie pomocy) od osób, z których nickami nigdy wcześniej się nie spotkałam, nigdy jednak nie donosiłam, bo to nie w moim stylu.
Przykra sprawa.

Mam nadzieję, że uda się "Azylowi" wygrać, należy się tym psiakom.


Katia80- w pełni podzielam Twoje zdanie... Z PW miałam podobne doświadczenia do Twoich- nie przyszło mi do głowy nawet, żeby to zgłaszać- wchodziłam do wątków albo nie, pomagałam jeżeli mogłam. To jakiś absurd, żeby za prośbę o pomoc wysłaną na PW dostawać bany. Mogę tylko apelować o opamiętanie.....
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 20, 2012 13:36 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Wszystko prawda, tylko pytanie, ile tych wiadomości się dostaje.
Jedna - dwie, jak najbardziej. Każdemu się może zdarzyć prosić o pomoc.
Ale nie więcej. Mnie Kinga akurat na Dogo słała - po kilka PW dziennie.
To chyba lekkie przegięcie. Zwłaszcza, że prosiłam o zaprzestanie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 20, 2012 13:44 Re: Biała Podlaska,350 psiaczków błaga o wsparcie finansowe!

Erin pisze:
Caragh pisze:Zaproszenie na bazarek czy wątek, to spam... :roll: Niektórym tu się strasznie nudzi, skoro tak muszą uprzykrzać życie :roll:
Takie osoby by na dogo biedne byly :twisted: Tak się co chwila takie pw dostaje. Nie chce to nie wchodzę na wątek i tyle, po co cyrk robić :roll:

Ale kinga_kinga7 na Dogo też to robiła - co chwila. Po kilka PW dziennie :( Mało? :?
Jeżeli Biała Podlaska wygra, będę na nich głosować, ale nie mam ochoty dostawać po kilka PW dziennie, litości!

A ile konkretnie tych PW dostałaś na miau?
Bo to, że na dogo dostawałaś PW, to chyba tu nie powinno nikogo interesować.
I chyba nie powinno mieć wpływu na decyzje moderatorskie.

jaaana

Avatar użytkownika
 
Posty: 19350
Od: Śro gru 10, 2008 22:03
Lokalizacja: pomorskie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości