Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 23, 2012 12:19 Re: Help! Komp wariuje.

Nie, bo zrezygnowalam jak wzielam lapka z blueconnectem. Wczoraj udalo mi sie odpalic i dzialal przez caly dzien, ale dzis od rana znowu nic. W okienku z sila sygnalu chwilami pokazuje brak owego albo bardzo slaby. Ale od rana mocno dmucha - to moze byc od tego? Na lapku, przy silnym wietrze, czasami rwie polaczenie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw paź 25, 2012 22:31 Re: Help! Komp wariuje.

Mogę się podłączyć z problmem? :(

Dziś szlag trafił moją mozillę, nie wiem co się stało, nie uzywałam wtedy firefoxa, po włączeniu okna, zaczęło się lekkie zamulanie i długie wgrywanie, w pewnym momencie na sekundę wgrało stronę, ale wystarczył ruch myszką, żeby pojawiło się białe tło a strona zaczęła się w kółko ładować. Pokazujw wtedy "ładuje - nowa karta, ładuje - nowa karta" i tak ciągle, strona się wiesza, mam problem z zamknięciem.
Teraz siedzę na explorerze i tu nie ma problemu, wyrzuciłam starego FF, wyczyściłam rejestry, puściłam antywira, wgrałam nową wersję FF i problem jest nadal :(
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 26, 2012 16:52 Re: Help! Komp wariuje.

Nie jestem pewien, czy to o czym napiszę dotyczy Twego przypadku. W każdym razie "zapętlone" wczytywanie tej samej strony zdarza się gdy strona WWW wymaga obsługi "ciasteczek", a w przeglądarce są one wyłączone.

Wojtek

 
Posty: 27342
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt paź 26, 2012 19:35 Re: Help! Komp wariuje.

Buu, nie ruszałam ciasteczek, czyścić zaczęłam dopiero po wystąpieniu problemu.
Siem naprawiło... samo :roll:
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 10, 2012 12:10 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Problemów z lapkiem ciąg dalszy - dzisiaj dwa razy samoczynnie mi się wyłączył podczas pracy. Nie wygląda na to, żeby był przegrzany.
Kiedyś tak miałam w stacjonarnym - w BIOS-ie zmieniałam jakąś częstotliwość, ale nie pamiętam dokładnie, co to było. Pomogło.
A ki czort teraz? Chwilami jakby głośniej pracował. To tyle, co zaobserwowałam.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw gru 13, 2012 18:43 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Czy stosujesz podstawkę chłodzącą pod laptopa? Jest to bardzo ważne gdyż zapobiega ona przegrzaniu się komputera. W biosie radzę nie grzebać bo można sobie nieźle lapka doprawić jak się na tym nie zna przez co się straci gwarancję o ile ją jeszcze masz. Ja bym nie ryzykował i zaniósł go do serwisu.

Mateusz91

 
Posty: 12
Od: Sob wrz 04, 2010 18:05

Post » Pon cze 03, 2013 5:56 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Może ktoś zna dobry program, który wywali mi paskudztwo z kompa, otwierające nowe okna z reklamami?
Mam również podkreślone pewne słowa, po najechaniu kursorem otwiera mi spam reklamowy, już mnie trafia od tego, a nie wiem czym mam się poratować, moje programy nie dają rady znaleźć źródła :(
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 03, 2013 13:04 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Jaka to przeglądarka?
Do Fifrefoxa polecam dwa dodatki: Adblock Plus (blokuje wyskakujące okna i reklamy, z automatu wycina sporo, a można mu jeszcze ręcznie dodawać filtry) oraz NoScript.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Pon cze 03, 2013 15:32 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

Lisek, lisek, tylko to nie są zwykłe reklamy wyskakujące od czasu do czasu, podejrzewam jakiś program, który zagnieździł się w systemie i bruździ, nigdy nie miałam czegoś takiego a Adblock Plus używam od dawna :(
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 17, 2013 20:59 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

harpia pisze:moje programy nie dają rady znaleźć źródła :(


Może już nieaktualne, ale niech będzie na przyszłość:

http://www.fixitpc.pl/forum/38-dział-pomocy-doraźnej/

Przeczytaj przyklejone tematy, zarejestruj się, załóż temat z opisem własnego problemu. Logi z programów wskazanych w tematach przyklejonych są obowiązkowe, bez nich szanse na usunięcie "adware" czy innego śmiecia są niewielkie.

Oczywiście różne porady można też dostać (wyszukać) na innych forach, ale Picasso (i inni z forum fixitpc) jest najlepsza. Nie szukamy znachora jeśli pod ręką jest lekarz.

ataserwis

 
Posty: 4
Od: Sob maja 23, 2009 16:36
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon cze 17, 2013 21:38 Re: Help! Komp wariuje - tym razem się wyłącza samoczynnie

dzięki za info.
Ostatnio edytowano Pon cze 17, 2013 21:48 przez aassiiaa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: zamykam wątek na prośbę autorki
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości