problem z wysłaniem maila

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 31, 2012 13:31 problem z wysłaniem maila

coś ciężko mi idzie z wyjściem z forum, podobnie jak ciężko było tu wrócić :ryk:

Dziękuję Erin, choć nie tylko musi się naprawić, co ambitnie zrealizować 8)


OT, przepraszam.
Przyszłam zapytać mądrzejszych o pewien problem techniczny. Pytam tu, bo nie ma w moim otoczeniu nie mam odpowiedniej osoby.
Próbuję od dłuższego czasu wysłać maila, a system mi zgłasza, że nie może wysłać, bo nie wpisany jest nadawca. Oczywiście wysyłam z własnego konta pocztowego. Kto może mi pomóc?


Greta, na pewno jeszcze coś możesz zrobić!
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Wto lip 31, 2012 13:41 KrakVet lipiec-ALARM!!! Bezdomniaki Szydłowieckie-GŁOSUJEMY!

delfinka pisze:coś ciężko mi idzie z wyjściem z forum, podobnie jak ciężko było tu wrócić :ryk:

Dziękuję Erin, choć nie tylko musi się naprawić, co ambitnie zrealizować 8)


OT, przepraszam.
Przyszłam zapytać mądrzejszych o pewien problem techniczny. Pytam tu, bo nie ma w moim otoczeniu nie mam odpowiedniej osoby.
Próbuję od dłuższego czasu wysłać maila, a system mi zgłasza, że nie może wysłać, bo nie wpisany jest nadawca. Oczywiście wysyłam z własnego konta pocztowego. Kto może mi pomóc?


Greta, na pewno jeszcze coś możesz zrobić!



nadawcy @ wklejasz??? bo jesli tak to moze skopiowało sie z "spacja"??

olciak84

 
Posty: 1480
Od: Pt cze 22, 2012 16:31

Post » Wto lip 31, 2012 13:47 Re: KrakVet lipiec-ALARM!!! Bezdomniaki Szydłowieckie-GŁOSUJ

Erin pisze:Działania moderacji nie zawsze są idealne, ale chyba się trochę delfinka rozpędziłaś z tym zachwytem.

jw

a wiesz?, przyszło mi do głowy, że, Hania nie jest chodzącym ideałem.
Mogłaby np. mieć 10 więcej w pionie,
i 10 cm mniej w poziomie
i mieć więcej darmowych minut na rozmowy
i czasami pójść do fryzjera,
i pomylić się dając obiad TŻ kotkom,
no ale tak naprawdę to są jej sprawy


olciak84 pisze:nadawcy @ wklejasz??? bo jesli tak to moze skopiowało sie z "spacja"??

przekleiłam adresy dwóch adresatów ze starego maila :? bez spacji, wygląda ok.
Jeśli nie uda się wyjaśnić, to trudno, ale dobrze byłoby wiedzieć na przyszłość.

I dlaczego jestem co chwila wylogowywana z forum?
Jeszcze chwila i nowego hasła nauczę się na pamięć :roll:
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Wto lip 31, 2012 13:50 Re: KrakVet lipiec-ALARM!!! Bezdomniaki Szydłowieckie-GŁOSUJ

delfinka mi taki bład wyskakiwał gdy sie glupia "spacja" zakradła np na końcu.

olciak84

 
Posty: 1480
Od: Pt cze 22, 2012 16:31

Post » Wto sie 14, 2012 9:55 Re: KrakVet lipiec-ALARM!!! Bezdomniaki Szydłowieckie-GŁOSUJ

delfinka pisze:przekleiłam adresy dwóch adresatów ze starego maila :? bez spacji, wygląda ok.
Jeśli nie uda się wyjaśnić, to trudno, ale dobrze byłoby wiedzieć na przyszłość.

I dlaczego jestem co chwila wylogowywana z forum?
Jeszcze chwila i nowego hasła nauczę się na pamięć :roll:


Witaj :)

Czy adresy oddzielone masz przecinkiem lub spacją? Powinno wyglądać tak:
osoba1@adres.pl, osoba2@adres.pl

Jeśli chodzi o wylogowywanie to prawdopodobnie masz wyłączone ciasteczka (cookies)

Pozdrawiam

ultima

 
Posty: 2
Od: Wto sie 14, 2012 9:18




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości