linki do watkow w powiadomieniach - nieaktywne ???

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 09, 2012 18:29 linki do watkow w powiadomieniach - nieaktywne ???

Popatrzylam na forum PT ale nie widze porady w tej kwestii (przynajmniej na wierzchu .. ;) )
bardzo prosze o pomoc - co mam zrobic ?? klikam i klikam, i nic; wszelkie pomoce i opcje przejrzalam, nawet nie ma odpowiedniego hasla (np. otwieranie łączy)
ale moze jak zwykle najciemniej pod latarnia ...

z gory dziekuje za oswiecenie :lol:
zo

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 12, 2012 21:11 Re: linki do watkow w powiadomieniach - nieaktywne ???

Zowisia pisze:Popatrzylam na forum PT ale nie widze porady w tej kwestii (przynajmniej na wierzchu .. ;) )

Chodzi o to, że nie możesz wejść do wątku z powiadomienia z e-maila?
Zowisia pisze:bardzo prosze o pomoc - co mam zrobic ?? klikam i klikam, i nic; wszelkie pomoce i opcje przejrzalam, nawet nie ma odpowiedniego hasla (np. otwieranie łączy)
ale moze jak zwykle najciemniej pod latarnia ...
Czyli w jakiej? Bo nie opisałaś dokładnie w czym jest problem. Jeśli chodzi o wejście do wątku z powiadomienia to chyba nie ma żadnych haseł, albo ja coś Ciebie nie zrozumiałam.

Zowisia pisze:z gory dziekuje za oswiecenie :lol:
zo

Spróbujemy, ale tylko wtedy, gdy będzie mniej niewiadomych, czyli napiszesz o co chodzi, w czym można pomóc :wink: .
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw lip 12, 2012 23:18 Re: linki do watkow w powiadomieniach - nieaktywne ???

Marcelibu pisze: Chodzi o to, że nie możesz wejść do wątku z powiadomienia z e-maila?
Czyli w jakiej? Bo nie opisałaś dokładnie w czym jest problem. Jeśli chodzi o wejście do wątku z powiadomienia to chyba nie ma żadnych haseł, albo ja coś Ciebie nie zrozumiałam.
Spróbujemy, ale tylko wtedy, gdy będzie mniej niewiadomych, czyli napiszesz o co chodzi, w czym można pomóc :wink: .

===========
Marcelibu, dzieki - juz sobie poradzilam;
a to za pomoca dlubania w Googlach a potem w ustawieniach komputera; okazalo sie, ze trzeba wejsc do Panelu sterowania, tam znalezc dodaj/usun programy, znalezc Outlooka, wlaczyc konfiguracje niestandardowa; i cos tam pozmieniac.
Zrobilam to na chybil trafil, i linki w wiadomosciach znow sie uaktywnily.
Uff, co za ulga.

Tak wlasnie, nie dawalo sie wejsc do watku z powiadomienia.
Co do hasla, to chodzilo mi o haslo (pozycje) w indeksie pomocy,
nie o haslo dostepu.
pozdrawiam i dziekuje :)

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości