Dlaczego?

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 28, 2012 13:08 Dlaczego?

Dlaczego wątki takie, jak przykładowe poniższe:
viewtopic.php?f=10&t=58661 (ogród bezpieczny dla kotów)
viewtopic.php?f=10&t=85002 (parkiet czy dywan)
viewtopic.php?f=10&t=141952 (TOTW uwaga na salmonellę)
viewtopic.php?f=10&t=76468 (opinie o sklepach internetowych)
viewtopic.php?f=10&t=124617 (odkurzacz antysierściowy)
itp. itd

funkcjonują na podforum hodowlanym a nie są przenoszone do własciwych działów?
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13789
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Czw cze 28, 2012 13:36 Re: Dlaczego?

Pewnie dlatego, że hodowcy, którzy te wątki założyli, nie zaglądają na inne podfora
wielu hodowców bywa i pisuje tylko na hodowlanym
podobnie, jak wielu niehodowców ;) nie zagląda w ogóle na hodowlane

mając powyższe na uwadze, sądzę, że wątki można zostawić tam, gdzie są, natomiast można je podlinkować w Kocim ABC albo w wątkach bliźniaczych istniejących na Kotach, czy KŁ.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Czw cze 28, 2012 13:41 Re: Dlaczego?

Idąc tym tokiem myślenia: ja od dłuższego czasu bywam z pewnych względów niemal wyłącznie na KŁ a do innych działów nie zaglądam. Czy wszystkie wątki - bez względu na tematykę - mogę tam zakładać? A jeśli nie - to dlaczego?
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13789
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Czw cze 28, 2012 14:10 Re: Dlaczego?

Ha
tyle, że na innych podforach wątki na te tematy już są (nie wiem, czy było o Salmonelli w TOTW, ale dywany, odkurzacze, zabezpieczenia ogrodów i wątek nt. e-sklepów były na pewno)

na stronie głównej jako moderator podforum hodowlanego figuruje lrafal
nie wiem, jak innym moderatorom, ale mnie po prostu nie przyszło do głowy, żeby mu tam robić porządki ;)
i przyjęłam do wiadomości, że jest, jak jest - choć :idea: może jest tak, jak jest, bo do tej pory nikt go nie zapytał? :lol:
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Czw cze 28, 2012 14:16 Re: Dlaczego?

Beliowen pisze:Ha
tyle, że na innych podforach wątki na te tematy już są (nie wiem, czy było o Salmonelli w TOTW, ale dywany, odkurzacze, zabezpieczenia ogrodów i wątek nt. e-sklepów były na pewno)

na stronie głównej jako moderator podforum hodowlanego figuruje lrafal
nie wiem, jak innym moderatorom, ale mnie po prostu nie przyszło do głowy, żeby mu tam robić porządki ;)
i przyjęłam do wiadomości, że jest, jak jest - choć :idea: może jest tak, jak jest, bo do tej pory nikt go nie zapytał? :lol:


Ty Mu robiłaś tam porządki:

viewtopic.php?f=1&t=143358

8)

Dlatego moje wcześniejsze "dlaczego" utrzymuję w mocy, bo mnie to bardzo zacukało 8)
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13789
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Czw cze 28, 2012 14:57 Re: Dlaczego?

Jeśli widzę nowy wątek na Kotach taki sam jak na Hodowlanym - linkuję w wątku na Kotach ten z Hodowlanego (np. o seminarium, podpiety na Kotach).
Jeśli widzę odwrotnie - zostawiam w spokoju, gdyż zwykle dyskusja na Hodowlanym rozwijać się zaczyna z elementami ściśle hodowlanymi, a te jakoś tak niezbyt pasują do Kotów.
Czasami dla rozwinięcia i pogłębienia tematu - linkuję ten z Kotów, kto chce doczyta.

Mogę podlinkować w prowadzonym przez siebie (niezbyt starannie :oops: ) Hodowlanym ABC - Kocie ABC.

Dublowanie wątków na Hodowlanym z Kotami czy innymi podforami, IMHO, nie jest takim strasznym problemem by robić radykalne porządki i przenosić. Kilka wątków i tyle.

Natomiast nie rozumiem przeniesienia jednego wątku o adopcji rodowodowej kotki na Kociarnię. Wątku założonego przez hodowcę. Tam inni hodowcy rzadko zaglądają, a maja swoje kanały i mogą pomóc szukać domu.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw cze 28, 2012 20:09 Re: Dlaczego?

MariaD pisze:Natomiast nie rozumiem przeniesienia jednego wątku o adopcji rodowodowej kotki na Kociarnię. Wątku założonego przez hodowcę. Tam inni hodowcy rzadko zaglądają, a maja swoje kanały i mogą pomóc szukać domu.

Z drugiej strony osoby, które szukają kota do adopcji nie wchodzą na podforum hodowlane tylko Kociarnię. Hodowca może uruchomić swoje kanały niezależnie od tego gdzie jest wątek :).

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 28, 2012 20:45 Re: Dlaczego?

MariaD pisze:Jeśli widzę nowy wątek na Kotach taki sam jak na Hodowlanym - linkuję w wątku na Kotach ten z Hodowlanego (np. o seminarium, podpiety na Kotach).
Jeśli widzę odwrotnie - zostawiam w spokoju, gdyż zwykle dyskusja na Hodowlanym rozwijać się zaczyna z elementami ściśle hodowlanymi, a te jakoś tak niezbyt pasują do Kotów.
Czasami dla rozwinięcia i pogłębienia tematu - linkuję ten z Kotów, kto chce doczyta.

Mogę podlinkować w prowadzonym przez siebie (niezbyt starannie :oops: ) Hodowlanym ABC - Kocie ABC.

Dublowanie wątków na Hodowlanym z Kotami czy innymi podforami, IMHO, nie jest takim strasznym problemem by robić radykalne porządki i przenosić. Kilka wątków i tyle.

Natomiast nie rozumiem przeniesienia jednego wątku o adopcji rodowodowej kotki na Kociarnię. Wątku założonego przez hodowcę. Tam inni hodowcy rzadko zaglądają, a maja swoje kanały i mogą pomóc szukać domu.


Jasne, ale to nie jest odpowiedź na żadne z moich pytań 8)
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13789
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Pt cze 29, 2012 6:06 Re: Dlaczego?

Liwia pisze:
Beliowen pisze:Ha
tyle, że na innych podforach wątki na te tematy już są (nie wiem, czy było o Salmonelli w TOTW, ale dywany, odkurzacze, zabezpieczenia ogrodów i wątek nt. e-sklepów były na pewno)

na stronie głównej jako moderator podforum hodowlanego figuruje lrafal
nie wiem, jak innym moderatorom, ale mnie po prostu nie przyszło do głowy, żeby mu tam robić porządki ;)
i przyjęłam do wiadomości, że jest, jak jest - choć :idea: może jest tak, jak jest, bo do tej pory nikt go nie zapytał? :lol:


Ty Mu robiłaś tam porządki:

viewtopic.php?f=1&t=143358

8)

Dlatego moje wcześniejsze "dlaczego" utrzymuję w mocy, bo mnie to bardzo zacukało 8)

To wątek założony przez nowego użytkownika, przeniosłam przy okazji akceptacji postu (takimi atrakcjami witamy teraz nowe osoby ;) ) ponieważ założyłam, że na hodowlanym pojawił się przypadkowo
ale nie przeglądałam dotąd hodowlanego w poszukiwaniu wątków, które powinny zostać przeniesione.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości