ping-pong (wydz. z tematu "Wątki: regulaminowy i rozliczenio

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 01, 2012 17:55 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Najszczesliwsza, ja Ci już pisałam, że masz rację, ale sposób, w jaki się komunikujesz, jest straszny
nic nie osiągasz, osoby z tego wątku po prostu nie chcą z Tobą rozmawiać
stonuj wypowiedzi i działaj.

Tutaj też stonuj wypowiedzi
czytałam wątek przed moderacją i dopisek alix76
innymi słowami, ale napisała Ci dokładnie to samo, co ja
niczego tam o popieraniu rozmnażania kotów wolnożyjących nie ma
viewtopic.php?p=8831303#p8831303
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Wto maja 01, 2012 17:57 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Beliowen działać bym mogła, gdybym wiedziała gdzie!

ale jak ktoś jojczy o pomoc, a jak pomoc jest, to odmawia udzielenia informacji gdzie tę pomoc skierować, to łapki opadają

W usuniętych postach przez alix 76 zawierały się istotne informacje na temat postępowania osoby, która pomoc jedyną dostępną odrzuca
Najszczęśliwszą nie będę już nigdy, ale dajcie im dom:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=163179

najszczesliwsza

 
Posty: 3004
Od: Nie mar 04, 2012 23:43
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto maja 01, 2012 18:00 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Najszczesliwsza, niestety, w tych postach nie ma ani słowa o tym, gdzie są koty. Niestety, jeżeli zawodzi komunikacja, zawodzi też działanie, czy Ci się to podoba, czy nie.
Jak sobie wyobrażasz zmuszenie przez forum kogoś do podania danych, których podać nie chce?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto maja 01, 2012 18:02 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Czyli na PW odpowiadamy publicznie?

alix76 np. tak, że ktoś inny niźli ja zapyta o lokalizację. bo skoro ja jestem be, to może ktoś inny lubiany dostąpi zaszczytu?
no, ale skoro XAgaX także danych nie otrzymała...

Smutne.
Najszczęśliwszą nie będę już nigdy, ale dajcie im dom:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=163179

najszczesliwsza

 
Posty: 3004
Od: Nie mar 04, 2012 23:43
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto maja 01, 2012 18:08 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

najszczesliwsza pisze:[.;.]
W usuniętych postach przez alix 76 zawierały się istotne informacje na temat postępowania osoby, która pomoc jedyną dostępną odrzuca

Najszczesliwsza, sam napisałaś tu o postach 8O , o co Ci chodzi teraz??
Na pw masz też odpowiedź. Nie podoba mi się ta sytuacja, ale nie skłonię kogoś do współpracy ani z Tobą ani z nikim innym. A swoim sposobem komunikacji sama zamykasz drzwi.

edit: owszem, dobry pomysł, poszukaj mediatora.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto maja 01, 2012 18:45 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

A ja jestem na etapie, aby odejść z tego forum, przez ciebie najszczęśliwsza.
Wiedziałaś, że mieszkam w Szczecinie, ze byłam dwa razy w ciągu 4 miesięcy w szpitalu, ze miałam operację, ze mam anemie i ze ledwo żyję. Wiedziałaś, że moja ma 70 lat i prosiłam Cię o pomoc. Odesłałaś mnie do kogoś tam, a przecież mogłaś sama usiąść i napisać pisma.Mogłaś sama zadzwonić i ustalić.
Wiedziałaś, ze potrzebna jest klatka łapka, a odesłałaś mnie, ze mam sobie sama poradzić.

Uważasz, ze mam się tak po prostu urwać ze Szczecina, wyłapać koty i wrócić.
Zjechałaś mnie równo na wątku, który prosiłam aby zamknąć. W sposób w jaki wyrażałaś się o mojej mamie był obraźliwy i ona nie chce mieć z Tobą do czynienia, bo na to wszystko jeszcze kłamałaś.

Agata, ja mam 43 lata, pracuję zawodowo w Szczecinie w szkole i jestem szanowanym człowiekiem, i nie pozwolę sobie na to, aby ktokolwiek mnie tak traktował jak ty.

Jeszcze jeden Twój tego rodzaju wpis na którymkolwiek wątku a odejdę stąd.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

olafen

 
Posty: 7216
Od: Pon kwi 07, 2008 14:23

Post » Wto maja 01, 2012 18:58 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Olafen- jesli to prawda to nie ty powinnas odejśc :roll:
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Wto maja 01, 2012 19:10 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Jeszcze nie dodałam , że moja mam w drodze do Szczecina, żeby zająć się po mną po operacji, dostała ostrego zapalenia płuc i do dziś ma jeszcze ślady na płucach.

To wszystko można znaleźć sukcesywnie na moich watkach.

Nie mam powodów żeby kłamać, bo po co. Mam przedstawić wypisy ze szpitala i wyniki morfologi ?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

olafen

 
Posty: 7216
Od: Pon kwi 07, 2008 14:23

Post » Wto maja 01, 2012 19:21 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

olafen pisze:A ja jestem na etapie, aby odejść z tego forum, przez ciebie najszczęśliwsza.
Wiedziałaś, że mieszkam w Szczecinie, ze byłam dwa razy w ciągu 4 miesięcy w szpitalu, ze miałam operację, ze mam anemie i ze ledwo żyję. Wiedziałaś, że moja ma 70 lat i prosiłam Cię o pomoc. Odesłałaś mnie do kogoś tam, a przecież mogłaś sama usiąść i napisać pisma.Mogłaś sama zadzwonić i ustalić.
Wiedziałaś, ze potrzebna jest klatka łapka, a odesłałaś mnie, ze mam sobie sama poradzić.


Podałam ci numer do Ani Kubicy, ona miała załatwić tańsze sterylizacje w Częstochowie, pewnie sponsorowałaby jedną, bo Ania nigdy pomocy kotom nie odmawia.

olafen pisze:Uważasz, ze mam się tak po prostu urwać ze Szczecina, wyłapać koty i wrócić.


Nigdy nic takiego nie powiedziałam i nie napisałam, nie wkładaj mi w usta słów które sama sobie wymyślasz, by usprawiedliwić brak działania.

olafen pisze:Zjechałaś mnie równo na wątku, który prosiłam aby zamknąć. W sposób w jaki wyrażałaś się o mojej mamie był obraźliwy i ona nie chce mieć z Tobą do czynienia, bo na to wszystko jeszcze kłamałaś.


Zjechałam za rozmnożenie kotki, oraz wyraziłam przy weterynarzu zdanie swoje co do zachowania ślepego miotu i postawy roszczeniowej twojej mamy wobec weterynarza. Byłam przy tej rozmowie z wetem. I to twoja mama rozmawiała przez telefon z wetem, nie ty, więc nie możesz być pewna co wet powiedział, a co nie... I jeszcze jedno, powiedziałam to wszystko co ty o sobie w 1 poście o sytuacji twojej zdrowotnej i o zdrowiu i wieku twojej mamy, ale ona wiedząc to wszystko zdecydowała wtedy (nie znam dalszych losów ślepego miotu), że kociąt, które dzięki wam się u niej urodziły nie uśpi. Skoro decyduje się na dodatkowy ciężar, jakim jest pomoc kotce w odchowaniu kociąt, oraz zajęcie się ich adopcją, bo na pewno szybko domki znajdą, to komentarz pozostawiam czytającym..

olafen pisze:Agata, ja mam 43 lata, pracuję zawodowo w Szczecinie w szkole i jestem szanowanym człowiekiem, i nie pozwolę sobie na to, aby ktokolwiek mnie tak traktował jak ty.


Masz 43 lata i jesteś typową panią nauczycielką. To, że mam prawie 20 lat mniej od ciebie i nie mam dyplomu mgr nie czyni mnie gorszą, a to ja od ponad pół roku proszę o możliwość udzielenia wam pomocy w miarę moich możliwości.
Oferowałam sterylizację kociąt jakie były u twojej mamy w domu, wzięcie ich na DT i wyadoptowanie ich za jaką cenę? za karmę i żwirek tylko dla nich pod wydział, bo u mnie byłyby w klatce. Wiesz, że mam dziecko małe i nie mogę z nim jeździć kiedy i jak chcę, ale skoro ja nie mogłam, to dałam namiar na Anię Kubicę, oraz pojawiła się XAgaX, która lepiej zna się na pisaniu do urzędów, bo ja nie mam doświadczenia.

olafen pisze:Jeszcze jeden Twój tego rodzaju wpis na którymkolwiek wątku a odejdę stąd.

Dojrzałe zachowanie 43 letniej pani nauczycielki. Szantaż.

Olafen podaj wreszcie adres działek, pozwól mi i XAgaX działać! Bez adresu działek nie możemy odwalić za nikogo roboty takiej jak pisanie do urzędów odpowiednich, oraz zorganizowanie łapania kotek na sterylizacje.
Najszczęśliwszą nie będę już nigdy, ale dajcie im dom:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=163179

najszczesliwsza

 
Posty: 3004
Od: Nie mar 04, 2012 23:43
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto maja 01, 2012 19:21 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Z tego, co zrozumiałam, pomoc oferowana przez XAgaX obciążałaby Ciebie i Twoją Mamę minimalnie
kwestia tylko, czy zechcesz taką pomoc przyjąć.

Najszczesliwsza, dość
komunikujesz się w sposób nieakceptowalny
otrzymujesz ostrzeżenie, jeśli Twoje zachowanie będzie się powtarzać, będą kolejne.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Wto maja 01, 2012 19:28 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

My od Najszczęśliwszej już nic nie chcemy
viewtopic.php?f=13&t=141085&p=8824873#p8824873

watek i te wpisy chyba starczą
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

olafen

 
Posty: 7216
Od: Pon kwi 07, 2008 14:23

Post » Czw maja 03, 2012 11:22 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Feebee pisze:To się cieszę. :)

Marcelibu pisze:(...)
To nie szczyp. Dlaczego robisz problem tam, gdzie go nie ma???? :roll: :(


Nie uszczypnęłam Beliowen. :) Ona nic złego nie zrobiła. Uszczypnęłam tych, co bywało, że robili problem tam, gdzie go nie było. :wink:
W kwestii wyjaśnienia.

Wiesz, ja bardzo często nie rozumiem tego, co piszesz. Zawsze jest dużo treści, tyle, że ja mam kłopoty z wyciągnięciem tej esencji. Pewnie mi intelektu nie staje 8) .

Pisząc "nie szczyp" - miałam na myśli, żebyś przestała pisać.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw maja 03, 2012 11:23 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Feebee pisze:Na przykład mogłabym przyczepić się do tego, że Beliowen bierze czynny udział w wątku i go moderuje. :twisted:

w odróżnieniu od żałosnego miotania się z nożyczkami.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw maja 03, 2012 11:45 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Marcelibu pisze:
Feebee pisze:To się cieszę. :)

Marcelibu pisze:(...)
To nie szczyp. Dlaczego robisz problem tam, gdzie go nie ma???? :roll: :(


Nie uszczypnęłam Beliowen. :) Ona nic złego nie zrobiła. Uszczypnęłam tych, co bywało, że robili problem tam, gdzie go nie było. :wink:
W kwestii wyjaśnienia.

Wiesz, ja bardzo często nie rozumiem tego, co piszesz. Zawsze jest dużo treści, tyle, że ja mam kłopoty z wyciągnięciem tej esencji. Pewnie mi intelektu nie staje 8) .

Pisząc "nie szczyp" - miałam na myśli, żebyś przestała pisać.

Marcelibu - tam nie ma żadnej treści, sama woda. Z wody można wyciągnąć tylko wodę. Niepotrzebnie dajecie się wciągnąć w polemikę z jedynym "argumentem" (zresztą stałym u tej osoby): "a ja się z wami nie zgadzam".

Nie ma sensu tego ciągnąć - warto dyskutować jedynie z argumentami. A tak, to tylko mieszanie kijem w studni. Bezdennej.
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Czw maja 03, 2012 16:29 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

VVu pisze:
Marcelibu pisze:
Feebee pisze:To się cieszę. :)

Marcelibu pisze:(...)
To nie szczyp. Dlaczego robisz problem tam, gdzie go nie ma???? :roll: :(


Nie uszczypnęłam Beliowen. :) Ona nic złego nie zrobiła. Uszczypnęłam tych, co bywało, że robili problem tam, gdzie go nie było. :wink:
W kwestii wyjaśnienia.

Wiesz, ja bardzo często nie rozumiem tego, co piszesz. Zawsze jest dużo treści, tyle, że ja mam kłopoty z wyciągnięciem tej esencji. Pewnie mi intelektu nie staje 8) .

Pisząc "nie szczyp" - miałam na myśli, żebyś przestała pisać.

Marcelibu - tam nie ma żadnej treści, sama woda. Z wody można wyciągnąć tylko wodę. Niepotrzebnie dajecie się wciągnąć w polemikę z jedynym "argumentem" (zresztą stałym u tej osoby): "a ja się z wami nie zgadzam".

Nie ma sensu tego ciągnąć - warto dyskutować jedynie z argumentami. A tak, to tylko mieszanie kijem w studni. Bezdennej.


Dla uczciwości dopisz, że Twoim zdaniem nie ma żadnej treści lub że Ty jej nie widzisz.
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13779
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości