ping-pong (wydz. z tematu "Wątki: regulaminowy i rozliczenio

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 03, 2012 17:10 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Liwia pisze:(...)
Dla uczciwości dopisz, że Twoim zdaniem nie ma żadnej treści lub że Ty jej nie widzisz.

Wybacz, Liwia, ale skoro dostaliśmy wyraźny sygnał (ja już dostałem), że rzetelność w moderacji nie jest istotniejsza niż święty spokój, to każdy - jako prosty użytkownik - może skorzystać z tej lekcji i - tutaj - nie przejmować się takimi drobiazgami jak rzetelność, uczciwość (dyskusji, rozumiem).

Ale ja jeszcze się przejmuję i w tej konkretnej sprawie - nie, to nie jest moje zdanie, to konkluzja z badań empirycznych. Jałowość wielosłowia tej użytkowniczki stała się już słynna. Ona ma tak nachalną potrzebę posiadania innego zdania, że nawet chyba właśnie dlatego tu jest, na kocim forum, jeśli wiesz, co mam na myśli. 8)
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Czw maja 03, 2012 17:51 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

VVu pisze:
Liwia pisze:(...)
Dla uczciwości dopisz, że Twoim zdaniem nie ma żadnej treści lub że Ty jej nie widzisz.

Wybacz, Liwia, ale skoro dostaliśmy wyraźny sygnał (ja już dostałem), że rzetelność w moderacji nie jest istotniejsza niż święty spokój, to każdy - jako prosty użytkownik - może skorzystać z tej lekcji i - tutaj - nie przejmować się takimi drobiazgami jak rzetelność, uczciwość (dyskusji, rozumiem).

Ale ja jeszcze się przejmuję i w tej konkretnej sprawie - nie, to nie jest moje zdanie, to konkluzja z badań empirycznych. Jałowość wielosłowia tej użytkowniczki stała się już słynna. Ona ma tak nachalną potrzebę posiadania innego zdania, że nawet chyba właśnie dlatego tu jest, na kocim forum, jeśli wiesz, co mam na myśli. 8)


VVu, cenię Cię wyżej, zdecydowanie ponad poziom powtarzania forumowych plotek. Pozwól mi na to.
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13730
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Czw maja 03, 2012 17:56 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

Liwia pisze:VVu, cenię Cię wyżej, zdecydowanie ponad poziom powtarzania forumowych plotek. Pozwól mi na to.

:D Dziękuję i oczywiście vice versa. A tym bardziej dziękuję, że to, co napisałem, nie pochodzi z plotek, tylko z wpisów tej użytkowniczki. :|
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Czw maja 03, 2012 18:01 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

VVu pisze:
Liwia pisze:VVu, cenię Cię wyżej, zdecydowanie ponad poziom powtarzania forumowych plotek. Pozwól mi na to.

:D Dziękuję i oczywiście vice versa. A tym bardziej dziękuję, że to, co napisałem, nie pochodzi z plotek, tylko z wpisów tej użytkowniczki. :|

Różne wpisy zatem czytamy najwyraźniej.
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13730
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Czw maja 03, 2012 19:32 Re: Wątki: regulaminowy i rozliczeniowy

VVu pisze:
Ale ja jeszcze się przejmuję i w tej konkretnej sprawie - nie, to nie jest moje zdanie, to konkluzja z badań empirycznych. Jałowość wielosłowia tej użytkowniczki stała się już słynna. Ona ma tak nachalną potrzebę posiadania innego zdania, że nawet chyba właśnie dlatego tu jest, na kocim forum, jeśli wiesz, co mam na myśli. 8)


Ona Ci tym razem odpowie.
Może szkoda męczyć się rozdawaniem kopniaków, zadyszki dostaniesz, zmęczysz się? Chociaż nie, masz wprawę.
Twoje sztuczki z próbami ośmieszania rozmówców,a więc nie tylko mnie w różnych wątkach i różnych dyskusjach zapierają mi niezmiennie dech w piesiach. Ośmieszasz nawet tych, których nie ma na forum wygłaszając prawdy o ich wkładzie w dyskusje na forum, mając radochę, że wygrałeś i masz ostatnie słowo. Próbujesz ośmieszać wprost bądź przez aluzje, aczkolwiek świadczy to Twojej bezsilności i braku opanowania. To pierwsze, nie ukrywam, bardzo mnie cieszy. :)
Jak to było? Ośmieszenie to śmierć na forum? Wziąłeś to sobie widzę do serca i działasz. Powodzenia. :)
Feebee
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości