Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym KrysiaS

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 23, 2012 22:30 Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym KrysiaS

Czy dałoby się coś zrobić (w sensie usunąć, scalić w jeden :roll: ) z tą niesamowitą ilością wątków o beaglach (wszystkie o tylko tych psach - no a raczej i tak nie ma z nich jakiegokolwiek odzewu na forum kocim), bo po prostu czytać się nie da, nic nie można znaleźć, całe dwie pierwsze strony są zapchane "co drugi wątek" pustymi (bez odpowiedzi) wątkami o beaglach.

Spójrzcie jak to wygląda:
viewforum.php?f=21

Mam propozycję do moderatora, aby coś z tym jednak zrobić. Np. pozwolić KrysiS prowadzić na przykład dwa wątki:
- jeden o psach szukających domu
- jeden o psach poszukiwanych
wystarczy, prawda? :roll:

Wątków założonych przez nią (świeżych!) jest chyba około setki, nie chciało mi się liczyć, bo jest ich tak dużo.

Zaburza to strasznie czytelność działu "Zwierzyniec ogólny".


Błagam, zróbcie coś z tym :roll:
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 01, 2012 23:31 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym KrysiaS

mam pisać w tej sprawie do jakiegoś moderatora może, czy ktoś mi tutaj odpisze jak się zapatruje "administracja forum" ;) na tą sprawę?

nie wiem - pytam.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 07, 2012 2:33 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

*anika* pisze:mam pisać w tej sprawie do jakiegoś moderatora może, czy ktoś mi tutaj odpisze jak się zapatruje "administracja forum" ;) na tą sprawę?

nie wiem - pytam.

Polecam w takiej sytuacji zaraportować swój post. Poważnie! Z kategorii "inne" i tam jeszcze skrótowo napisać o co chodzi.


A merytorycznie - zgadzam się z Tobą. :wink:
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Sob mar 10, 2012 15:46 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

*anika*, zaraportowałaś swój post? Proceder kwitnie w najlepsze, autorka ma w głębokim poważaniu wątpliwości.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Sob mar 10, 2012 16:10 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

jeszcze nie. wieczorem to zrobię, jak nie zapomnę. teraz muszę wybiegać z domu.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 10, 2012 23:53 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

zaraportowane ;)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 12, 2012 0:51 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

Do forumowiczów:

Prawda, że jest mniej wątków (znalazłam jakiś zbiorczy pt. "psy do adopcji" - to jest połączenie całej reszty pierdyliona wątków?) czy mi się już wydaje i widzę co chcę widzieć? ;)

Nie przyszło mi oczywiście do głowy żeby gdzieś skopiować chociaż tytuły wszystkich wątków założonych przez KrysięS, więc teraz nie mam jak porównać :oops:


Moderatorze, dzięki! :)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 12, 2012 1:04 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

Ho, ho, chyba któryś Mod wykonał sporą robotę. Widzę 3 miejsca zromadzenia tych wątków:

Zaginione beagle - zbiorczy ||| Znalazłeś beagle - zajrzyj
Znalezione beagle - zbiorczy ||| Zaginął Ci beagle - zajrzyj
Psy do adopcji

Brawa! :ok:
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Pon mar 12, 2012 12:08 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

Pytanie, czy to da autorce do myślenia, czy za chwilę jazda się powtórzy?

Moderatorze, niech Ci Bóg kotami wynagrodzi :mrgreen:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon mar 12, 2012 19:10 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

Femka pisze:Pytanie, czy to da autorce do myślenia, czy za chwilę jazda się powtórzy?

zapewne nie, ale może po trzeciej próbie wciśnięcia spamu jej autorstwa w jeden wątek + ewentualnie ostrzeżeniu/czasowym banie coś do główki dotrze ;)

Femka pisze:Moderatorze, niech Ci Bóg kotami wynagrodzi :mrgreen:

:strach:

to groźba? :mrgreen:


ja wiem nawet kto z modów odczytał owego "raporta", ale nie wiem czy mogę się chwalić ;)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 12, 2012 21:44 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

obojętne, który z moderatorów zareagował, zasługuje na nagrodę składającą się zasadniczo z uszu, łap i ogona. Ofutrzonego. :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt mar 30, 2012 14:01 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

jak nie KrysiaS, to teraz króluje tam AnnaD.. :roll:

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 30, 2012 14:35 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

klauduska pisze:jak nie KrysiaS, to teraz króluje tam AnnaD.. :roll:

która pewnie przypadkiem pisze z tego samego IP co KrysiaS :twisted:
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 30, 2012 15:04 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

*anika* pisze:
klauduska pisze:jak nie KrysiaS, to teraz króluje tam AnnaD.. :roll:

która pewnie przypadkiem pisze z tego samego IP co KrysiaS :twisted:

Eeee, chyba nie? KrysiaS zajmuje się biglami i widzę, że pisze w wyznaczonych przez Moda wątkach. A AnnaD pisze o jakichś posokowcach (fuj, jaka brzydka nazwa!).
ObrazekObrazek
______________________________________________________
Można skontaktować się ze mną poprzez wiadomość na stronie:
www.facebook.com/sztukamruczenia

VVu

 
Posty: 3758
Od: Pt maja 14, 2010 11:46

Post » Pt mar 30, 2012 15:19 Re: Zwierzyniec ogólny-kilkadziesiąt wątków o tym samym Krys

VVu pisze:
*anika* pisze:
klauduska pisze:jak nie KrysiaS, to teraz króluje tam AnnaD.. :roll:

która pewnie przypadkiem pisze z tego samego IP co KrysiaS :twisted:

Eeee, chyba nie? KrysiaS zajmuje się biglami i widzę, że pisze w wyznaczonych przez Moda wątkach. A AnnaD pisze o jakichś posokowcach (fuj, jaka brzydka nazwa!).

a co za problem teraz przerzucić się na inną rasę? :wink:

no nic. popatrzymy, zobaczymy co z tego wyjdzie za jakiś czas ;)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości