wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 26, 2011 22:21 wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Czy znajdzie się piętnaście* osób chętnych do utworzenia otwartego podforum tematycznego poświęconego problemom kotów z PNN (przewlekłą niewydolnością nerek, oraz dla kotów z cukrzycą?

*) patrz FAQ
faq.php#f5r6
8. Zasady tworzenia Podforów tematycznych:
a) istnieje możliwość utworzenia Podforum tematycznego na prośbę zgłoszoną przez grupę minimum 15 użytkowników Forum,
b) decyzja o utworzeniu nowego Podforum tematycznego jest całkowicie zależna od administracji Forum. Administracja może odmówić utworzenia Podforum bez podania przyczyny.
c) moderatorzy Podforów tematycznych mogą być wybierani wyłącznie spośród kandydatów, którzy uprzednio uzyskają zgodę administracji Forum.


Jeśli ktoś miałby ochotę, warto żeby dopisał się w tym wątku.

ja jestem chętna nr 1 :)

edit. Dziękuję za wpisy
zrobię więc listę potencjalnych podforumowiczów
1. ana
2. najszczęśliwsza
3. Szejbal
4. Miss
5. Tinka07
6. sanna-ho
7. Mamrot
8. lucyper
9. pixie 65
10. ewkaa
11. PcimOlki
12. taizu
13. dorot
14. Kazia
15. Nemi
16. CoToMa
17. magicmada
18. kota 7
19. Beliowen
Ostatnio edytowano Pon sty 02, 2012 15:58 przez ana, łącznie edytowano 12 razy
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23793
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon gru 26, 2011 23:01 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

ana pisze:Czy znajdzie się piętnaście* osób chętnych do utworzenia otwartego podforum tematycznego poświęconego problemom kotów z PNN (przewlekłą niewydolnością nerek, oraz dla kotów z cukrzycą?

*) patrz FAQ
faq.php#f5r6
8. Zasady tworzenia Podforów tematycznych:
a) istnieje możliwość utworzenia Podforum tematycznego na prośbę zgłoszoną przez grupę minimum 15 użytkowników Forum,
b) decyzja o utworzeniu nowego Podforum tematycznego jest całkowicie zależna od administracji Forum. Administracja może odmówić utworzenia Podforum bez podania przyczyny.
c) moderatorzy Podforów tematycznych mogą być wybierani wyłącznie spośród kandydatów, którzy uprzednio uzyskają zgodę administracji Forum.


Jeśli ktoś miałby ochotę, warto żeby dopisał się w tym wątku.

ja jestem chętna nr 1 :)

Dopisuję się.
Oby to miało sens - patrz co mozolnie napisałam w watku dla nerkowców.
najszczesliwsza
 

Post » Pon gru 26, 2011 23:12 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

ana pisze:
najszczesliwsza pisze: Niby fajne to podforum, ALE skąd user będzie o nim wiedział?????
Z odsyłaczy stąd, ale też ze spisu forów na stronie głównej. Przecież będzie widać wyraźnie, np.:
1. Koty
2. Koty z cukrzycą i niewydolnością nerek
3. Kociarnia
4. Zwierzyniec ogólny
itd.
Podkreślę: chodzi mi o podforum otwarte


POPIERAM :ok:
"Niektórym ludziom aż chce się przybić piątkę! ...W twarz. ... Krzesłem."
Obrazek
Obrazek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ludmiłku... [*] żegnaj Najukochańszy Przyjacielu...30.12.2011r.
Mikusiu... [*] Ty też...17.04.2013r.
Obrazek

Szejbal

 
Posty: 2215
Od: Czw maja 08, 2008 23:16
Lokalizacja: Krosno/ (czasem Rzeszów)

Post » Pon gru 26, 2011 23:27 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

ja też poprę :D
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Pon gru 26, 2011 23:58 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Zacytuję, co napisałam w wątku cukrzycowym:

Tinka07 pisze:Hej ana,

na temat podforum dla kotów cukrzycowych pisała ze mą Daga (wyszło to od niej) chyba 3-4 lata temu. Niestety, ktoś doradził mi wtedy inaczej, na niekorzyść podforum, czego dziś żałuję.

Pomysł bardzo mi się podoba. Wątki dla kotów nerkowych i cukrzycowych warto by chyba wydzielić. Tym bardziej, że Anja od dawna nie nadąża z aktualizacją naszych wątków w kocim ABC. V część wątku cukrzycowego założona została w sierpniu 2011 r. Do tej pory w kocim ABC jej nie ma. O podlinkowanie IV części dopraszałam się przez wiele miesięcy. Mnie się nie udało, poskutkowały jednak późniejsze prośby naszej wątkowej Szejbal.

Pozdrawiam serdecznie
Tinka
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Wto gru 27, 2011 4:58 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

[...]
Ostatnio edytowano Sob sty 07, 2012 18:33 przez sanna-ho, łącznie edytowano 1 raz

sanna-ho

 
Posty: 7530
Od: Wto sie 28, 2007 13:41

Post » Wto gru 27, 2011 8:17 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

witajcie!
mam cukrzyka i nerkowca.popieram

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Wto gru 27, 2011 9:57 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Ja tez z moim kotem :)

lucyper

 
Posty: 44
Od: Śro gru 07, 2011 23:51
Lokalizacja: Stockholm

Post » Wto gru 27, 2011 12:02 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

:ok:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Wto gru 27, 2011 12:11 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

W nawiązaniu do wątku pewnego zamkniętego, proponuję siebie na moda, bądź moda rezerwowego.

:mrgreen:
najszczesliwsza
 

Post » Wto gru 27, 2011 12:16 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

najszczesliwsza pisze:W nawiązaniu do wątku pewnego zamkniętego, proponuję siebie na moda, bądź moda rezerwowego.

:mrgreen:

Skromność nie powinna Ci pozwolić nawet o tym myśleć... :ryk:
"Niektórym ludziom aż chce się przybić piątkę! ...W twarz. ... Krzesłem."
Obrazek
Obrazek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ludmiłku... [*] żegnaj Najukochańszy Przyjacielu...30.12.2011r.
Mikusiu... [*] Ty też...17.04.2013r.
Obrazek

Szejbal

 
Posty: 2215
Od: Czw maja 08, 2008 23:16
Lokalizacja: Krosno/ (czasem Rzeszów)

Post » Wto gru 27, 2011 12:17 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Szejbal pisze:
najszczesliwsza pisze:W nawiązaniu do wątku pewnego zamkniętego, proponuję siebie na moda, bądź moda rezerwowego.

:mrgreen:

Skromność nie powinna Ci pozwolić nawet o tym myśleć... :ryk:


Wieczorem powinny powrócić mi wszelkie funkcje poznawcze, myślenie abstrakcyjne i właściwe tętno, wtedy o tym pomyślę.

Skromna jestem bardzo, skromne śniadanie zjadłam :ryk:

EOT
najszczesliwsza
 

Post » Wto gru 27, 2011 16:04 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Szejbal pisze:
ana pisze:
najszczesliwsza pisze: Niby fajne to podforum, ALE skąd user będzie o nim wiedział?????
Z odsyłaczy stąd, ale też ze spisu forów na stronie głównej. Przecież będzie widać wyraźnie, np.:
1. Koty
2. Koty z cukrzycą i niewydolnością nerek
3. Kociarnia
4. Zwierzyniec ogólny
itd.
Podkreślę: chodzi mi o podforum otwarte


POPIERAM :ok:

Ja też popieram :ok:

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto gru 27, 2011 20:54 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

najszczesliwsza pisze:W nawiązaniu do wątku pewnego zamkniętego, proponuję siebie na moda, ....
sanna-ho.

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 27, 2011 20:56 Re: wydzielenie forum tematycznego dla kotów z PNN i cukrzyków

Pcim, ale jesteś za wydzieleniem podforum?
Bo zbieram deklaracje...
Ostatnio edytowano Wto gru 27, 2011 21:07 przez ana, łącznie edytowano 1 raz
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23793
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości