Office nie otwiera dokumentów - CZASAMI :/

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 14, 2011 15:04 Office nie otwiera dokumentów - CZASAMI :/

Proszę pomóżcie tłumokowi technicznemu.

Od kilku dni na moim domowym kompie nie działa pakiet Office, tzn. przynajmniej to, czego najbardziej potrzebuję: Word i PowerPoint.
Kiedy próbuję otworzyć jakiś zapisany dokument, pojawia się samo niebieskie tło, a na górze przy nazwie programu, w nawiasie informacja (Not Responding). Czyli coś "nie odpowiada", ale co :conf: ??? Po kliknięciu w "białą karteczkę" nowe dokumenty również się nie otwierają.
Nie mogę ani otwierać potrzebnych mi dokumentów - tj. np. materiałów do nauki, ani tworzyć nowych - tj. np. tego, co muszę porobić jako zaliczenia.

Ratunku :(
Ostatnio edytowano Śro gru 14, 2011 21:45 przez Wielbłądzio, łącznie edytowano 1 raz
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Śro gru 14, 2011 21:44 Re: Office nie otwiera dokumentów - POMOCY :(

Dzisiaj dla odmiany działa :twisted:

Nie po drodze mi z techniką :twisted: :twisted: :twisted:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości