Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 13, 2011 20:57 Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Od jakiegos tygodnie przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach w obserwowanych wątkach. Zadnych ustawień nie zmieniałam, inna poczta do mnie dochodzi. Jak mozna przywrócić ta opcję?

Tosza

 
Posty: 6382
Od: Śro mar 16, 2005 21:18
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 14, 2011 21:17 Re: Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Problem jest trudny czy banalny? Bo albo jedno, albo drugie, skoro nikt nie odpowiada :)

Tosza

 
Posty: 6382
Od: Śro mar 16, 2005 21:18
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 14, 2011 22:51 Re: Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Jeśli naprawdę nic nie zmieniałaś, ani w ustawieniach forum, ani w ustawieniach swego programu pocztowego, ani w lokalnych filtrach antyspamowych, to możliwe, że Twój serwer pocztowy odrzuca e-maile z miau jako spam. Bywały już takie przypadki.

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt paź 14, 2011 23:03 Re: Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Wojtek pisze:Jeśli naprawdę nic nie zmieniałaś, ani w ustawieniach forum, ani w ustawieniach swego programu pocztowego, ani w lokalnych filtrach antyspamowych, to możliwe, że Twój serwer pocztowy odrzuca e-maile z miau jako spam. Bywały już takie przypadki.

czasem rozwiązanie jest tak proste, że nie przychodzi do głowy :oops: . zajrzałam do spamów, a tam same powiadomienia z forum. Samo sie tak zrobiło? Moge to jakos odkręcić?

Tosza

 
Posty: 6382
Od: Śro mar 16, 2005 21:18
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 10, 2012 11:14 Re: Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

:oops:
no tak, są właśnie tam
ale to i tak dziwne bo do tej pory lądowały w mojej poczcie bezpośrednio w folderze "miau" :roll:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Czw wrz 20, 2012 12:20 Re: Przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych wpisach

Moje nie przychodzą, w spamie też ich nie ma :twisted:
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości