[strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 26, 2011 23:04 [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

Temat wiadomości: Strona o kotach
Od: FanKotów
Wysłane: Sob Mar 26, 2011 23:00
Do: Koszmaria
Wiadomość
Witam. Serdecznie zapraszam na stronę poświęconą wyłącznie kotom: --------------------- Informacje cały czas są dodawane i aktualizowane. W razie jakiś problemów lub błędów proszę zgłaszać pod zakładką "kontakt" lub przez komunikator gg. Zapraszam również na forum strony -----------------------, do rejestracji oraz wspólnych tematów.

wiadomo o którą 'przyjazną stronkę' chodzi,prawda :wink: ?
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 27, 2011 0:20 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

Ja też dostałam, ale w treści PW link nie był "zagwożdzony" jak po przekopiowaniu tutaj:

Temat wiadomości: Strona o kotach
Od: FanKotów
Wysłane: Sob 26-Mar-2011 23:44:29
Do: graszka-gn
Wiadomość
Witam. Serdecznie zapraszam na stronę poświęconą wyłącznie kotom: -----------. Informacje cały czas są dodawane i aktualizowane. W razie jakiś problemów lub błędów proszę zgłaszać pod zakładką "kontakt" lub przez komunikator gg. Zapraszam również na forum strony ------------------------------, do rejestracji oraz wspólnych tematów.



Zgłosiłam do Rafała, bo użytkownik na forum postów ma zero, tylko privami się bawi.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Nie mar 27, 2011 3:10 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

Ok, usunięty.

Ma ktoś dane adresowe właściciela, bo muszę mu rachunek za reklamę wystawić ?
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Nie mar 27, 2011 3:14 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

nie mam,ale wysłałam jemu/im mail przez formularz kontaktowy:
hej,mam problem,mam nadzieje,że go rozwiążecie...
mianowicie:forum miau.pl jest od pewnego czasu zasypywane spamem dotyczącym tej strony,mam nadzieje że odbywa się to bez udziału administracji tejże-możecie temu jakoś zaradzić?dać użytkownikowi upomnienie lub bana?
z góry dzięki za rozwiązanie mojego problemu.jest pilny i palący.
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 27, 2011 9:19 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

lrafal pisze:Ok, usunięty.

Ma ktoś dane adresowe właściciela, bo muszę mu rachunek za reklamę wystawić ?

(Numer GG: 10585780)

na wymienionej w spamie stronie, w przydatnych stronach widnieje miau.pl, tuż obok whiskasa. I magazynu "kocie sprawy".

Ot, taka ciekawostka przyrodnicza.

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Nie mar 27, 2011 19:14 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu] fala spamu,tym razem na PW

Dostałam identyczną wiadomość, tyle że nadawcą był(a) "KociaStrona". Dziś o 19.02

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto mar 29, 2011 2:07 Re: [strona zablokowana za rozsylanie spamu]-kolejna fala spamu,

cd
"Witam. Nie mogę ukarać użytkownika bo nie wiem jaki ma login. Jeśli tak przepraszam za niego. Ale może pomyślimy o wymianie banerów. To w tedy może się to ustatkuje. Z poważaniem Administrator strony [strona zablokowana za rozsylanie spamu]."

odpisałam,że o ile wiem,to reklama na Miau kosztuje i cisza :roll:
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości