Nieudane próby logowania

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 20, 2011 15:29 Nieudane próby logowania

Nie logowałem się w rozumieniu wpisywania hasła od jakiegoś czasu. A tu dziś przy wchodzeniu na forum zostałem poinformowany, że ze względu na wyczerpanie limitu nieudanych logowań muszę wpisać kod z okienka. Wpisałem oczywiście i bez problemu zostałem zalogowany. Niemniej zastanawia mnie, skąd ten komunikat. Brzmi tak, jakby ktoś próbował logować się na moje konto i zgadywać hasło...

janykiel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2457
Od: Wto lip 05, 2005 19:54
Lokalizacja: miejscowy od 2002: ex Gandalf Jarka, ex janykiel3, ex ascalithion:P, ex Jose AB

Post » Nie mar 20, 2011 18:18 Re: Nieudane próby logowania

Miałam tak samo...zapewne chwilowy błąd..
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Nie mar 20, 2011 19:16 Re: Nieudane próby logowania

boty, jakiś czas temu atakowały tylko phpbb2 a teraz widać zrobili update do wersji 3, ale widzę, że z obrazikami nie daje sobie rady bo jak się tylko pojawi to zmienia użytkownika lub odchodzi.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Nie mar 20, 2011 19:43 Re: Nieudane próby logowania

lrafal pisze:boty, jakiś czas temu atakowały tylko phpbb2 a teraz widać zrobili update do wersji 3, ale widzę, że z obrazikami nie daje sobie rady bo jak się tylko pojawi to zmienia użytkownika lub odchodzi.

i wszystko jasne.
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Śro kwi 27, 2011 14:04 Re: Nieudane próby logowania

Jose Arcadio Buendia pisze:Nie logowałem się w rozumieniu wpisywania hasła od jakiegoś czasu. A tu dziś przy wchodzeniu na forum zostałem poinformowany, że ze względu na wyczerpanie limitu nieudanych logowań muszę wpisać kod z okienka. Wpisałem oczywiście i bez problemu zostałem zalogowany. Niemniej zastanawia mnie, skąd ten komunikat. Brzmi tak, jakby ktoś próbował logować się na moje konto i zgadywać hasło...

a jak wytłumaczyć fakt, że mojej nazwy usera, ani maila nie rozpoznało forum?
nie logowałem się dłużej, niż "od dłuższego czasu". :mrgreen:
dziś chciałem skorzystać z opcji przypomnienia hasła, a tu się okazuje, że "nie istnieję"...
na szczęście hasło mi zakwitło w główce :)
dzień dobry zatem :P
Emil[*], Rysiu[*], Fidel, Kicia[*], Reksiu.

dziki

Avatar użytkownika
 
Posty: 108
Od: Nie lis 26, 2006 0:30

Post » Pon maja 02, 2011 17:05 Re: Nieudane próby logowania

lrafal pisze:boty, jakiś czas temu atakowały tylko phpbb2 a teraz widać zrobili update do wersji 3, ale widzę, że z obrazikami nie daje sobie rady bo jak się tylko pojawi to zmienia użytkownika lub odchodzi.

Onegdaj robiłem próby (nie na miau :-)) skryptów autorejestracji z dwoma OCR-ami GPL. Trafność rozpoznawania na poziomie 40% u każdego, ale koniunkcja wyników tych 2 OCR-ów dawała już wysoką trafność. Wówczas 40% mnie zadowoliło i zapuściłem szybszy soft, ale teraz pewnie wprowadził bym sprawdzanie przez obydwa i jeśli niezgodne, reload captcha. Reload mogę robić do usranej...

Widać im się nie opłaca kombinować.

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 07, 2012 22:21 Re: Nieudane próby logowania

forumowa Justa&Zwierzaki dzis ma ten sam problem. Co wiecej po wpisaniu kodu z obrazka tez nie da sie zalogowac. Login i haslo sprawdzone 100 razy, nawet ja probowalam ze swojego kompa sie na jej konto zalogowac-to samo.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto lut 07, 2012 22:22 Re: Nieudane próby logowania

lrafal pisze:boty, jakiś czas temu atakowały tylko phpbb2 a teraz widać zrobili update do wersji 3, ale widzę, że z obrazikami nie daje sobie rady bo jak się tylko pojawi to zmienia użytkownika lub odchodzi.

:?: :?: :?: mozesz jasniej? widze ze problem znow sie pojawia a nie rozumiem tego slangu :oops:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości