Nie bójmy się ignorowanych

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 10, 2011 21:11 Nie bójmy się ignorowanych

Na każdym forum są osoby, których głównym celem w życiu wydaje się być uprzykrzanie życia innym użytkownikom. Nie bójmy się dodawać takie osoby do listy ignorowanych. Nie stracimy w ten sposób kontroli nad tym, co piszą w naszym, czy innych osób wątkach, ich posty będziemy widzieć, jako linijki z informacją, gdzie kliknąć, by móc odczytać danej osoby post, choćby bojąc się dalszych kalumnii ze strony danej osoby. A konsekwentne dodawanie takich osób wydaje się jedynym wyjściem by tu walczyć z chamstwem. Może takie osoby zastanowią się po co tu przyszły, gdy będą miały pokaźną listę osób, które je ignorują :wink: Warto spróbować.
pwpw
 

Post » Pt mar 11, 2011 12:36 Re: Nie bójmy się ignorowanych

My, my, my ...? :roll:

Masz jeden post na swoim "koncie" na tym forum (przynajmniej z tego nicka) i od razu taki "wystrzał"? I pisanie w liczbie "my", kiedy z jednym postem chyba trudno się Tobie już utożsamiać z nami? Możesz przybliżyć celowość Twojego wątku, mając na uwadze 1 post i datę rejestracji sprzed 3 dni?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Sob mar 12, 2011 16:13 Re: Nie bójmy się ignorowanych

W dodatku -
1. Któż to Ci tak uprzykrzył życie na tym forum i kiedy zdążył zaleźć Ci za skórę tak mocno, że aż apelujesz o ignory dla niego?
2. Skąd aż tak dobrze znasz to forum i owe osoby, które przychodzą na forum tylko po to, żeby uprzykrzyć życie innym forumowiczom? Skąd w ogóle takie brzydkie podejrzenia?
3. Żeby nie być posądzona o niepotrzebne mącenie, o jakieś pozbawione podstaw insynuacje, bądź uprzejma wymienić nicki tych okropnych uprzykrzaczy.
4. Używasz formy my, co od razu sugeruje większą liczbę osób, zapewne pokrzywdzonych przez uprzykrzaczy, które z jakichś niewiadomych przyczyn tych uprzykrzaczy się boją. W przeciwnym wypadku nie apelowałabyś o porzucenie strachu i ignorowanie tych potworów. Dobrze by było, żebyś wymieniła nicki biednych skrzywdzonych. Wszak możemy podejrzewać, że "sobie śpiewasz a Muzom" lub weszłaś na miau tylko po to, żeby zrobić zadymę.
Ostatnio edytowano Sob mar 12, 2011 17:04 przez vega013, łącznie edytowano 1 raz

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Sob mar 12, 2011 17:03 Re: Nie bójmy się ignorowanych

Marcelibu pisze:My, my, my ...? :roll:

Masz jeden post na swoim "koncie" na tym forum (przynajmniej z tego nicka) i od razu taki "wystrzał"? I pisanie w liczbie "my", kiedy z jednym postem chyba trudno się Tobie już utożsamiać z nami? Możesz przybliżyć celowość Twojego wątku, mając na uwadze 1 post i datę rejestracji sprzed 3 dni?


A może to jest pluralis maiestaticus? :roll:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Sob mar 12, 2011 18:40 Re: Nie bójmy się ignorowanych

vega013 pisze:
Marcelibu pisze:My, my, my ...? :roll:

Masz jeden post na swoim "koncie" na tym forum (przynajmniej z tego nicka) i od razu taki "wystrzał"? I pisanie w liczbie "my", kiedy z jednym postem chyba trudno się Tobie już utożsamiać z nami? Możesz przybliżyć celowość Twojego wątku, mając na uwadze 1 post i datę rejestracji sprzed 3 dni?


A może to jest pluralis maiestaticus? :roll:

Bo to jakaś zaraźliwa maniera jest :roll:
Marcelibu pisze:
Legnica pisze:Marcelibu kto to sa ci -MY-?


My - osoby czytające ten wątek. Trudno mi było napisać, że wszyscy minus:
- Legnica itd.
Jeżeli to Ciebie lub inne osoby obraziło - przepraszam.
Rozumiem tez, że nie miałaś się czego "czepnąć", to zaczepiłaś o liczbę mnogą.


:ryk:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Sob mar 12, 2011 18:45 Re: Nie bójmy się ignorowanych

pixie65 pisze:
Bo to jakaś zaraźliwa maniera jest :roll:
Marcelibu pisze:
Legnica pisze:Marcelibu kto to sa ci -MY-?


My - osoby czytające ten wątek. Trudno mi było napisać, że wszyscy minus:
- Legnica itd.
Jeżeli to Ciebie lub inne osoby obraziło - przepraszam.
Rozumiem tez, że nie miałaś się czego "czepnąć", to zaczepiłaś o liczbę mnogą.


:ryk:

Pixie - Ty jesteś chora z nienawiści do mnie, próbujesz mi przywalić, ale celu nie osiągasz - tylko robisz z siebie tzw.głupa. Naprawdę. Nie masz gdzie uderzyć, to walisz tutaj? Nic innego nie udało się Tobie znaleźć? Kopania mnie i szarpania w sprawie Meo już też?
Sięgasz dna.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Sob mar 12, 2011 19:01 Re: Nie bójmy się ignorowanych

Marcelibu pisze:Pixie - Ty jesteś chora z nienawiści do mnie, próbujesz mi przywalić, ale celu nie osiągasz - tylko robisz z siebie tzw.głupa. Naprawdę. Nie masz gdzie uderzyć, to walisz tutaj? Nic innego nie udało się Tobie znaleźć? Kopania mnie i szarpania w sprawie Meo już też?
Sięgasz dna.

Mylisz się, Słonko :1luvu:
Pojęcia nie masz o moich celach :wink:
Jedyną kwestią, którą poruszyłam "w sprawie Meo" było rozliczenie finansów za (między innymi) "pionierską" i "niezwykle kosztowną" operację.
Pamiętasz? "Rozliczajcie i sami bądźcie transparentni".
Powstrzymałam się od innych komentarzy, chociaż ja słaba kobieta jestem... :oops: więc doceń mój wysiłek.
Gdybym chciała ci przywalić - zrobiłabym to już dawno.
Miau jest niewyczerpaną kopalnią informacji, które można dowolnie wykorzystać :wink:
Ale mnie są obce takie zachowania :wink:
Mnie po prostu bawią do łez, jak mawia twoje nowe guru, rozmaite sytuacje w których bierzesz udział :lol:
Szycie laleczek już trochę mnie nudzi więc zrobiłam sobie małą przerwę na rozrywkę :wink:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Sob mar 12, 2011 19:14 Re: Nie bójmy się ignorowanych

pixie65 pisze:
Marcelibu pisze:Pixie - Ty jesteś chora z nienawiści do mnie, próbujesz mi przywalić, ale celu nie osiągasz - tylko robisz z siebie tzw.głupa. Naprawdę. Nie masz gdzie uderzyć, to walisz tutaj? Nic innego nie udało się Tobie znaleźć? Kopania mnie i szarpania w sprawie Meo już też?
Sięgasz dna.

Mylisz się, Słonko :1luvu:
Pojęcia nie masz o moich celach :wink:
Jedyną kwestią, którą poruszyłam "w sprawie Meo" było rozliczenie finansów za (między innymi) "pionierską" i "niezwykle kosztowną" operację.
Pamiętasz? "Rozliczajcie i sami bądźcie transparentni".
Powstrzymałam się od innych komentarzy, chociaż ja słaba kobieta jestem... :oops: więc doceń mój wysiłek.
Gdybym chciała ci przywalić - zrobiłabym to już dawno.
Miau jest niewyczerpaną kopalnią informacji, które można dowolnie wykorzystać :wink:
Ale mnie są obce takie zachowania :wink:
Mnie po prostu bawią do łez, jak mawia twoje nowe guru, rozmaite sytuacje w których bierzesz udział :lol:
Szycie laleczek już trochę mnie nudzi więc zrobiłam sobie małą przerwę na rozrywkę :wink:

Nie odpowiem. Bo nie chcę być niegrzeczna.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Sob mar 12, 2011 22:19 Re: Nie bójmy się ignorowanych

Fajnie się fajtujecie laski - nie szkoda wam czasu?

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 12, 2011 22:21 Re: Nie bójmy się ignorowanych

pwpw pisze:....Może takie osoby zastanowią się po co tu przyszły, ...

Na razie, zagadką jest po co ty tu przyszł[e|a]ś.
Nowy materiał do pouczeń?

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 13, 2011 16:25 Re: Nie bójmy się ignorowanych

Marcelibu pisze: Możesz przybliżyć celowość Twojego wątku, mając na uwadze 1 post i datę rejestracji sprzed 3 dni?

Wszystko jest w pierwszym poście.
Co dla jednego jest informacją, w innych uderza z siłą huraganu. Efekt motyla ? :wink:

vega013 pisze:W dodatku -
1. Któż to Ci tak uprzykrzył życie na tym forum i kiedy zdążył zaleźć Ci za skórę tak mocno, że aż apelujesz o ignory dla niego?

8O A dla kogo niby apeluje o ignory 8O 8O 8O
pwpw
 

Post » Nie mar 13, 2011 18:45 Re: Nie bójmy się ignorowanych

pwpw pisze: 8O A dla kogo niby apeluje o ignory 8O 8O 8O

Faktycznie. Tytuł wątku jest odwrotny: Nie bójmy się igonorowanych. :lol:

Popieram: nie bójmy się, odignorujmy! :ryk:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie mar 13, 2011 18:51 Re: Nie bójmy się ignorowanych

MariaD pisze:
pwpw pisze: 8O A dla kogo niby apeluje o ignory 8O 8O 8O

Faktycznie. Tytuł wątku jest odwrotny: Nie bójmy się igonorowanych. :lol:

Popieram: nie bójmy się, odignorujmy! :ryk:

Ano :ryk: :ryk: :ryk:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Nie mar 13, 2011 19:20 Re: Nie bójmy się ignorowanych

vega013 pisze:
MariaD pisze:
pwpw pisze: 8O A dla kogo niby apeluje o ignory 8O 8O 8O

Faktycznie. Tytuł wątku jest odwrotny: Nie bójmy się igonorowanych. :lol:

Popieram: nie bójmy się, odignorujmy! :ryk:

Ano :ryk: :ryk: :ryk:

vega013
A doczekam się odpowiedzi? Jestem strasznie ciekawa, kogo tak chcę zignorować, że aż do tego nawołuje :ryk: :ryk: :ryk:
pwpw
 

Post » Nie mar 13, 2011 20:12 Re: Nie bójmy się ignorowanych

pwpw pisze:vega013
A doczekam się odpowiedzi?

A nie doczekasz się :ryk: :ryk: :ryk:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości