nowy mod

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 07, 2011 14:58 Re: nowy mod

I dlatego nie ma co trzepać postów i podsycać trollowania. Naprawdę nie warto :twisted:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Pon mar 07, 2011 15:01 Re: nowy mod

joshua_ada pisze:I dlatego nie ma co trzepać postów i podsycać trollowania. Naprawdę nie warto :twisted:


Obrazek Obrazek Obrazek
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon mar 07, 2011 15:06 Re: nowy mod

A widzisz-aamms wie. Dlatego napisalam abys sprawdzila u zrodla.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 07, 2011 16:07 Re: nowy mod

joshua_ada pisze:I dlatego nie ma co trzepać postów i podsycać trollowania. Naprawdę nie warto :twisted:


Więc mam nadzieję na koniec dyskusji z Twojej strony.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 09, 2011 7:33 Re: nowy mod

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 09, 2011 7:43 Re: nowy mod

PcimOlki pisze:http://www.youtube.com/watch?v=lx-bWi7XG-g


http://www.youtube.com/watch?v=bFOEz5LPcGM
Feebee
 

Post » Śro mar 09, 2011 8:24 Re: nowy mod

Feebee pisze:
PcimOlki pisze:http://www.youtube.com/watch?v=lx-bWi7XG-g


http://www.youtube.com/watch?v=bFOEz5LPcGM

:ryk: :ok:

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 04, 2011 7:58 Re: nowy mod

Pewnie nie najlepsze miejsce, tym niemniej tutaj zapisuję ku pamięci, bo w przeciwnym wypadku utonie w bagnie kolorowych wątków wspaniałego DT. Losy tej koteczki prześledzić każdy może.

viewtopic.php?f=1&t=124899&p=7370745#p7370745

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 23:05
smarti pisze:...wiecie co...ja już nie mam siły..

dziś umarła Trisia..
w skrócie-była osowiała ,głównie leżała (ale ona zawsze była spokojna i czas spędzałą na leżeniu,więc nikogo to nie niepokoiło.. ),dziś po przyjeżdzie z rowerów pan zauważył że słania się na łapkach więc pan pojechał z nią do weta,wetka dała jej rapidexon,katosal i rinospectin, stwierdziła mocznicę i zapalenie płuc a kotka zmarła w drodze od weta..

może Marzenia napisze coś więcej,ja jestem w szoku..
chciałam zabrać Trisię do siebie i zrobić kici sekcję zwłok ale pan już kicię pochował-obiecał mi przesłać wyniki dzisiejszej morfo na maila,bo przecież ja przed sterylką badałam Trisi krew i była idealna-krea 1 a mocznik poniżej stu,nie pamiętam dokładnie..

nie wiem już co myśleć o tym wszystkim ,zwariować można..nie mogę uwierzyć że Trisiuni już nie ma..

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 04, 2011 12:33 Re: nowy mod

PcimOlki pisze:Pewnie nie najlepsze miejsce, tym niemniej tutaj zapisuję ku pamięci, bo w przeciwnym wypadku utonie w bagnie kolorowych wątków wspaniałego DT. Losy tej koteczki prześledzić każdy może.

viewtopic.php?f=1&t=124899&p=7370745#p7370745

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 23:05
smarti pisze:...wiecie co...ja już nie mam siły..

dziś umarła Trisia..
w skrócie-była osowiała ,głównie leżała (ale ona zawsze była spokojna i czas spędzałą na leżeniu,więc nikogo to nie niepokoiło.. ),dziś po przyjeżdzie z rowerów pan zauważył że słania się na łapkach więc pan pojechał z nią do weta,wetka dała jej rapidexon,katosal i rinospectin, stwierdziła mocznicę i zapalenie płuc a kotka zmarła w drodze od weta..

może Marzenia napisze coś więcej,ja jestem w szoku..
chciałam zabrać Trisię do siebie i zrobić kici sekcję zwłok ale pan już kicię pochował-obiecał mi przesłać wyniki dzisiejszej morfo na maila,bo przecież ja przed sterylką badałam Trisi krew i była idealna-krea 1 a mocznik poniżej stu,nie pamiętam dokładnie..

nie wiem już co myśleć o tym wszystkim ,zwariować można..nie mogę uwierzyć że Trisiuni już nie ma..

A to a propos czego? Bo nie ogarniam... :oops:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości