Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 04, 2010 15:07 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Tak jak przypuszczałam - nikt nie zagląda do przeniesionych wątków, a nawet jeśli, to nie w takiej ilości, co na kotach... a wiadomo - im więcej osób pisze w wątku, tym dany wątek częściej jest na górze forum, i kot ma większą szansę na dom.

Jak oddam swoje problemowe dziewczynki, to mój kolejny tymczas będzie miał wątek na kotach, choćby kot miał u mnie nawet status rezydenta :mrgreen: tego będę się twardo trzymać.

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Nie gru 05, 2010 19:14 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Cameo pisze:Tak jak przypuszczałam - nikt nie zagląda do przeniesionych wątków, a nawet jeśli, to nie w takiej ilości, co na kotach... a wiadomo - im więcej osób pisze w wątku, tym dany wątek częściej jest na górze forum, i kot ma większą szansę na dom.
....

Jak również szybciej spada gdy więcej jest pisane w wątkach sąsiednich.

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 05, 2010 19:28 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

PcimOlki pisze:Jak również szybciej spada gdy więcej jest pisane w wątkach sąsiednich.


Nie przesadzaj. Jak się często pisze, to nie ma prawa spaść 8)

Ja zdania nie zmienię.

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Pon gru 06, 2010 10:35 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

jeśli przenosić, to wszystkie wątki - a nie kilka przenieść, a z resztą poczekać na lepsze czasy. Mój tymczas szuka domu stałego i potrzebuje wspracia w postaci karmy, żwirku itp. Nikt do niego nie zajrzy jeśli na Kotach są też podobne wątki, to na kociarnię już nikt nie wchodzi!!

Tu jest potrzebny porządek. Uważam, że wszystkie wątki o DT i adopcjach powinny być na Kociarni, a nie tylko "kilka wybranych"... Ciekawe czy było jakieś kryterium.

A jak mi do tymczasa nikt nie będzie zaglądać i skończą mi się zasoby na jego utrzymanie, to co mam z nim zrobić? Przerzucić w domu na podwórko? Bo to podobnie jak przerzucanie wątków... :/

Drogi Moderatorze - jeśli już chcesz być taki poukładana, to przynajmniej wykaż się konsekwencją w działaniu!!

Ja oczywiście wiem, że moderowanie forum to ciężka praca - sama to kiedyś robiłam, ale naprawdę się da! Bo to zajęcie nie polega tylko na reagowaniu na PW od oburzonych uczestników forum i wtedy dokonywaniu zmian, ale też na bieżącym przeglądaniu forum i robieniu porządków!

W każdym razie życzę powodzenia! Powoli robi sie tu coraz większy syf. A to forum nie ma służyć kłótniom na temat tego na którym forum ma być kot, ale na pomocy kotom w potrzebie!!
...to tylko moje zdanie...

Zołzik

 
Posty: 514
Od: Pon paź 11, 2010 11:53
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 06, 2010 16:27 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Zołzik niestety ma rację:(((
Należałoby wszystkie "siły moderacyjne" rzucić na szybkie zrobienie "porządków"....
....bo jak nie, jedynym sposobem zlikwidowania całej tej niesprawiedliwości będzie
po prostu połączenie obu działów w jeden....
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Pon gru 06, 2010 16:50 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Podpisuje się pod wypowiedzią Zołzik wszystkimi kończynami. W tej chwili na kotach jest mnóstwo wątków adopcyjnych. Poczułam się trochę dziwnie, i w tej chwili mogłabym zadać pytanie "dlaczego akurat trafiło na mój wątek?".

No i dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek :?: jest mój, i to ja będę decydować gdzie go zamieścić.

Powtórzę po raz kolejny, bo zdaje się, że ktoś nie zrozumiał.

Moje kotki nie są łatwymi tymczasami, szukają specjalnych domów, a takich napewno nie znajdą na kociarni, gdzie dominują te miłe i kolorowe koty. W obecnej chwili zmagam się z agresją Feli, i co? mam jej założyć specjalny wątek na kotach, skoro ma już jeden na samym dole kociarni? a kto go będzie "pilotować"? nie pojmuję tego...
Ostatnio edytowano Pon gru 06, 2010 17:10 przez Cameo, łącznie edytowano 1 raz

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Pon gru 06, 2010 17:00 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Zgadzam się z tym co napisała Zołzik. Powinno się ogarnąć trochę to WSZYSTKO nie tylko co któryś wątek..
Obrazek

Afra666

 
Posty: 2208
Od: Śro wrz 01, 2010 11:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 06, 2010 18:51 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Ja również to gdzieś napisałam, tzn na watku gdzie kociaki szukają domku... Zołzik ma rację i również się przychylam jej racjom.
Niech WSZYSCY modzi sie umowia na jeden dzien i zacznijcie jak juz przerzucac WSZYSTKIE watki jak tak bardzo chcecie tego porzadku.. Jak naracie padło tylko na "wybrane" i to mnie boli.. Na wątek staruszków od kilku dni NIKT nie zagląda ;(

molly88

 
Posty: 1987
Od: Śro gru 16, 2009 19:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 06, 2010 21:26 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Żadne porządki, żadne reguły, żadne nowe podziały strukturalne forum nie pomogą wobec takich postaw:

"No i dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek :?: jest mój, i to ja będę decydować gdzie go zamieścić."

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon gru 06, 2010 21:37 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Wojtek pisze:Żadne porządki, żadne reguły, żadne nowe podziały strukturalne forum nie pomogą wobec takich postaw:

"No i dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek :?: jest mój, i to ja będę decydować gdzie go zamieścić."


Jakich postaw? to założony wątek nie należy do mnie? w takim razie do kogo?

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Pon gru 06, 2010 21:47 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Cameo pisze:
Wojtek pisze:Żadne porządki, żadne reguły, żadne nowe podziały strukturalne forum nie pomogą wobec takich postaw:

"No i dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek :?: jest mój, i to ja będę decydować gdzie go zamieścić."


Jakich postaw? to założony wątek nie należy do mnie? w takim razie do kogo?


Takich postaw: dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek

Sprawa "własności" wątku jest nieistotna.

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon gru 06, 2010 21:54 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Już o tym pisałam - a nie lubię się powtarzać.

Dodam jeszcze że żadna z tych osób nie dostała PW od Aleby z informacją o przeniesieniu wątku. Co innego gdyby taki PW został wysłany, wtedy mogłabym na spokojnie przemyśleć decyzję czy wyrażam zgodę. Nic takiego nie miało miejsca... wątki zostały brutalnie przeniesione a forumowicze nie mają nic do powiedzenia - a fuj.

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Pon gru 06, 2010 21:58 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Myślę, że zwolennicy tworzenia nowych działów i ścisłego segregowania wątków już widzą, że te pomysły nie sprawdzą się w praktyce.

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto gru 07, 2010 8:26 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Wojtek pisze:Żadne porządki, żadne reguły, żadne nowe podziały strukturalne forum nie pomogą wobec takich postaw:

"No i dlaczego ktoś ma mi dyktować gdzie mam zamieścić swój wątek :?: jest mój, i to ja będę decydować gdzie go zamieścić."



Może REGULAMIN FORUM? ;)
...to tylko moje zdanie...

Zołzik

 
Posty: 514
Od: Pon paź 11, 2010 11:53
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 07, 2010 8:52 Re: Przeniesienie wątku bez zgody założyciela.

Wojtek pisze:Myślę, że zwolennicy tworzenia nowych działów i ścisłego segregowania wątków już widzą, że te pomysły nie sprawdzą się w praktyce.

Wojtek, zauważ jakże często nowi użytkownicy zaczynają od zdania: "nie wiem czy w dobrym dziale piszę". Widać, że z innych for są przyzwyczajeni do zdecydowanych działań i/lub konsekwencji wynikających z zakładania niewłaściwych wątków w niewłaściwych miejscach.
Problem "wybiórczego" przeniesienia wydaje się być problemem czasowo-ilościowym, a nie selekcją na "lepsze" i "gorsze".
Gdyby postawy o których piszesz były ukierunkowane podmiotowo jako "wątek moich kotów", a nie "mój wątek" i "ja decyduję" (co jest oczywistym pozajączkowaniem zagadnienia), sądzę, że problem by zniknął.
Ostatnio edytowano Wto gru 07, 2010 8:58 przez PcimOlki, łącznie edytowano 2 razy

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości