Spolszczenie do aplikacji 2Pic 12.3.0

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 10, 2010 15:25 Spolszczenie do aplikacji 2Pic 12.3.0

Od kilku dni zaciekawiłam się własnoklawiaturowym sporządzaniem banerków :wink: Niestety moja wiedza i znajomość grafiki komputerowej jest mizerna i taka już chyba pozostanie :oops: Szukałam więc prostego programiku do obróbki zdjęć,wstawiania tekstu itd. Trafiłam na program 2Pic 12.3 i właściwie byłaby to pełnia szczęścia gdyby ten programik był po polsku :evil: Google pokazują mnóstwo stron, ale coś jest z tym spolszczeniem nie tak, ja w każdym razie nie mogę go znaleźć, a co za tym idzie ściągnąć i zastosować.

(próbowałam jeszcze programu IrfanView, ale zmienia wygląd, podgląd zdjęć w komputerze - no nie pasuje mi :twisted: )
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku

barba50

 
Posty: 5015
Od: Nie kwi 03, 2005 12:01
Lokalizacja: Czarnów k/Konstancina

Post » Pon wrz 20, 2010 15:24 Re: Spolszczenie do aplikacji 2Pic 12.3.0

Uparłam się znaleźć to spolszczenie - ale nie ma.
Jednak, jak widzę po banerku, efekty pracy są obiecujące :ok:
Warto się oswoić z funkcjami po angielsku jeśli programik jest nieduży i fajny :mrgreen:
Nie umiem polecić nic w zamian, bo z małych narzędzi lubię właśnie ten Irfanview i podobne mu:
Xnview i Acdsee.
To może darmowy Gimp? Jest sporo poradników do niego w necie.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Pon wrz 20, 2010 18:14 Re: Spolszczenie do aplikacji 2Pic 12.3.0

graszka_gn pisze:Uparłam się znaleźć to spolszczenie - ale nie ma.
Jednak, jak widzę po banerku, efekty pracy są obiecujące :ok:
Warto się oswoić z funkcjami po angielsku jeśli programik jest nieduży i fajny :mrgreen:
Nie umiem polecić nic w zamian, bo z małych narzędzi lubię właśnie ten Irfanview i podobne mu:
Xnview i Acdsee.
To może darmowy Gimp? Jest sporo poradników do niego w necie.


Graszko dziękuję za chęć pomocy. Rzeczywiście nie ma spolszczenia do wersji 12.3. Jest ponoć do wcześniejszej wersji, ale z kolei jej już nie daje się ściągnąć. Spolszczenie się robi :roll: tzn. kolega informatyk nakłonił swojego kolegę informatyka (bez mojej wiedzy) i tamten podobno tworzy 8O
A ja jakoś sobie radzę :wink: ale nie w oparciu o 2Pic. Znalazłam niezły, prosty programik graficzny w części po polsku, który jak dla mnie jest prawie idealny. Możliwe, że ma funkcje o które by mi chodziło, ale ja niemota jeszcze do nich nie dotarłam :twisted: Ten program to PhotoScape.

Trochę mojej "twórczości" wrzucam w wątek moich kotów - zapraszam :oops:
Obrazek Staram się pisać poprawnie po polsku

barba50

 
Posty: 5015
Od: Nie kwi 03, 2005 12:01
Lokalizacja: Czarnów k/Konstancina




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości