Do Legnicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 08, 2010 21:56 Do Legnicy

Drodzy forumowicze.Tutaj zaczeły się moje wątpliwości,więc i tutaj wyjaśnię moje decyzje.

Właśnie rozpoczęła się nagonka moderatorów na moją osobę.Zwraca mi się uwagę na to że nie mogę wpisać tytułu wątku na KB."w przygotowaniu" oczekując na wstawienie przez inną osobę foty fantów,mimo iż robiłam tak wiele razy i jakoś moderatorom to nie przeszkadzało.
Nie mam ochoty na takie traktowanie mnie,tylko dla tego ze śmiałam zwątpić w pewne nietykalne "swiętosci" tego forum.
Tak eliminuje się tu osoby niewygodne.

Żegnam.
Legnica
 

Post » Pon lut 08, 2010 22:31 Re: Nowe Yoraski z hodowli do adopcji cd.....

Legnica pisze:Drodzy forumowicze.Tutaj zaczeły się moje wątpliwości,więc i tutaj wyjaśnię moje decyzje.

Właśnie rozpoczęła się nagonka moderatorów na moją osobę.Zwraca mi się uwagę na to że nie mogę wpisać tytułu wątku na KB."w przygotowaniu" oczekując na wstawienie przez inną osobę foty fantów,mimo iż robiłam tak wiele razy i jakoś moderatorom to nie przeszkadzało.
Nie mam ochoty na takie traktowanie mnie,tylko dla tego ze śmiałam zwątpić w pewne nietykalne "swiętosci" tego forum.
Tak eliminuje się tu osoby niewygodne.

Żegnam.



Legnica, może na KB też obowiązuje regulamin?
A w świetle Twoich wątpliwości chciałam zapytać czy pamiętasz ten wątek viewtopic.php?f=1&t=89551&p=4126419#p4126419
i to co wtedy zrobiłaś dla Konrada?
Powiedz mi tu i teraz na tym wątku, że tego żałujesz..
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28886
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Pon lut 08, 2010 22:55 Re: Nowe Yoraski z hodowli do adopcji cd.....

aamms pisze:
Legnica pisze:Drodzy forumowicze.Tutaj zaczeły się moje wątpliwości,więc i tutaj wyjaśnię moje decyzje.

Właśnie rozpoczęła się nagonka moderatorów na moją osobę.Zwraca mi się uwagę na to że nie mogę wpisać tytułu wątku na KB."w przygotowaniu" oczekując na wstawienie przez inną osobę foty fantów,mimo iż robiłam tak wiele razy i jakoś moderatorom to nie przeszkadzało.
Nie mam ochoty na takie traktowanie mnie,tylko dla tego ze śmiałam zwątpić w pewne nietykalne "swiętosci" tego forum.
Tak eliminuje się tu osoby niewygodne.

Żegnam.



Legnica, może na KB też obowiązuje regulamin?


jeśli faktycznie dostalaś upomnienie za taki tytul wątku na KB to bardzo przykre jest, tym bardziej ze co najmniej od godziny wisi na KB bazarek z podobnym tytułem
viewtopic.php?f=20&t=107447

edit od paru godzin - spojrzalam na czas zalozenia
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lut 08, 2010 23:32 Re: Do Legnicy

Wyodrębniłem te posty jako całkiem nie ma temat w wątku yorków.

Droga Legnico, czy naprawdę sądzisz, że moderatorzy pilnie obserwują Twoje poczynania i tylko czekają na okazję do nagonki? Że naprawdę nie mają nic właściwszego do roboty?

Proponuję, abyś spróbowała wyjaśnić sprawę z moderatorem, z którym kwestia wynikła (nie byłem to ja), zamiast wysuwać daleko idące wnioski na temat spisków przeciwko Twojej osobie.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości