Ratunku pw nie adresowane do mnie :(

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 16, 2009 20:16 Re: Ratunku pw nie adresowane do mnie :(

Dokładnie tak jak napisał Wojtek powinny być opcje "odpowiedź" i "odpowiedź wszystkim". A ludzie nie patrzą tylko ślą jak popadnie. Inna sprawa, że autorka maila powinna wysłać PW tylko do osób, które ona zna i które ją znają. Ja nie należę do tych osób i wkurzyło mnie to, że dostałam takiego maila i zapycha mi się skrzynkę :? Dziś otrzymałam kolejnego maila w odpowiedzi...

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Czw gru 17, 2009 7:59 Re: Ratunku pw nie adresowane do mnie :(

Ja do wczoraj też tak miałam, dziś jakoś spokój (odpukać).
Mam nadzieję, że Administracja interweniowała.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt gru 18, 2009 21:40 Re: Ratunku pw nie adresowane do mnie :(

Też dostałam tego PW. Nie robię z tego powodu jakiejś awantury, bo PW został wysłany w dobrej wierze, a autorka mogła nie wiedzieć, że jak ktoś odp. to odp. do wszystkich osób z listy. Ja też o tym kiedyś nie wiedziałam, teraz już wiem.

Nie wiem czy ktoś pamięta PW Boo77, wysłanego do chyba 50 forumowiczów...? nikt nie robił z tego powodu awantury, chociaż PW przychodziły hurtowo przez kilka dni...

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Sob gru 19, 2009 11:44 Re: Ratunku pw nie adresowane do mnie :(

Cameo pisze:Też dostałam tego PW. Nie robię z tego powodu jakiejś awantury, bo PW został wysłany w dobrej wierze, a autorka mogła nie wiedzieć, że jak ktoś odp. to odp. do wszystkich osób z listy. Ja też o tym kiedyś nie wiedziałam, teraz już wiem.

Nie wiem czy ktoś pamięta PW Boo77, wysłanego do chyba 50 forumowiczów...? nikt nie robił z tego powodu awantury, chociaż PW przychodziły hurtowo przez kilka dni...



a regulamin czytałaś?

7.Agitacja w trakcie tworzenia i głosowania w ankiecie Miau dozwolona jest w wątkach o głosowaniu na KV(zalecana pozytywna!),wątkach kandydatów oraz za pomocą:
-banerków wzywających do głosowania w ankiecie bez wskazywania kandydata
-banerków wzywających do głosowania na konkretnego kandydata
-PW wysyłanych do znajomych(upewnij się,że adresat też uważa Cię za znajomego)-tu treść dowolna agitujesz za ankietą/za kandydatem.


i jeszcze jedno

Jeśli Ktoś pisze w wątkach KV że nie życzy sobie spamów to chyba należy to uszanować

nikt nie jest bezwolnym cielątkiem i ma prawo do swojego głosu na wybranego przez siebie Kandytata

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości