Brak "Pytan i Odpowiedzi"

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 29, 2009 10:58 Brak "Pytan i Odpowiedzi"

Jestem tu nowy, przejzalem podklejone watki, FAQ, ABC, Biblie, Tore i komiksy. Daja odpowiedzi na mnostwo zagadnien kocich - Chwala autorom!
Schody zaczynaja sie, gdy szuka sie odpowiedzi na pytania specyficzne, nie opisane w FAQ. Chodzi mi o problemy typu "jak zabezpieczyc akwarium przed kotem", "Kwestia prawna podrozy kota do Honolulu", moje nieszczesne "okna dachowe a kot", czy inne - "transport kota po upadku".
Odpowiedzi na takie pytania kotechniczne trzeba szukac w dziale "Koty". Co tam sie dzieje - sami wiemy. Prawie ze drugi dzial o adopcjach. Duzo, bardzo duzo wpisow "mam o kota za duzo, szukam, potrzebuje, temat o moich cudownych kotkach" itd. Tematow z konkretnymi pytaniami - co kot naplakal.

Nie chodzi mi o to, ze nie dostalem b. fajnych odpowiedzi na moje pytania, tylko o to, ze aktualna struktura forum nie pozwala na przegladanie forum pod katem "kto jakie ma problemy". Ja wiem, ze Wasze koty sa piekne, lub tez bardzo piekne, ale jakbym szukal odpowiedzi na pytanie "czy moge zabierac kota na wyklady", to mam inny priorytet, niz historia przygarnionego kociaka.

Dla mnie za duzo jest wcisniete w dzial "koty", wiec postuluje dzial/poddzial "pytania i kotpowiedzi", lub zblizony. I tam - zadnych ogloszen o znajdach. Ale dyscyplina na forach internetowych to juz zupelnie inny temat.

Jasnoksieznik

 
Posty: 8
Od: Nie paź 25, 2009 21:32

Post » Czw paź 29, 2009 15:04 Re: Brak "Pytan i Odpowiedzi"

Witam serdecznie :)
A z wyszukiwarki korzystasz?
Kwestia tworzenia nowych podforów była już tu dyskutowana wielokrotnie i na ten moment odpowiedź brzmi: nie :wink:
Zawsze możesz założyć swój wątek, gdzie poruszasz problemy, które Ciebie dotyczą i jak rozumiem ta opcja przypadła Ci do gustu, więc polecam ją na przyszłość, gdybyś czegoś nie znalazł na forum.
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości