Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 28, 2022 13:13 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Nie jestem na tym Forum bardzo długo, w marcu minie 10 lat i już zdążyłam wyrobić sobie zdanie o niektórych osobach i to zdanie niezbyt pochlebne.
Zawsze zjawiają się po długim okresie milczenia i tylko po to żeby swój jad wylać na Forum.
Bardzo się dziwię moderacji ze to popiera ale cóż są WYJĄTKI które co by złego nie zrobiły to są " świętymi "

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 28, 2022 16:51 Re: Petycja o przywrócenie casicy

czy ta tajemnicza osoba, ktora po dlugiej nieobecnosci zjawila sie na FORUM /jak ona mogla! :wink: / zlamala regulamin?
jesli tak - zglos to moderatorom
UWAGA NA PARARELIGIJNE RUCHY APOKALIPTYCZNE

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41041
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Pt wrz 30, 2022 6:29 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:Nie jestem na tym Forum bardzo długo, w marcu minie 10 lat i już zdążyłam wyrobić sobie zdanie o niektórych osobach i to zdanie niezbyt pochlebne.
Zawsze zjawiają się po długim okresie milczenia i tylko po to żeby swój jad wylać na Forum.
Bardzo się dziwię moderacji ze to popiera ale cóż są WYJĄTKI które co by złego nie zrobiły to są " świętymi "


Czekaj, czekaj, możesz coś bliżej?
O jakie konkretnie osoby chodzi i o jaki jad?
Co konkretnie moderacja popiera i o jakich WYJĄTKACH konkretnie mówisz?

Byłabym wdzięczna za rozwinięcie tematu bo napisałaś coś czego nie rozumiem a co jest w sumie dużym zarzutem - i do tych tajemniczych osób i moderacji, myślę że warto byś dokładniej napisała o co Ci chodzi.
Oczywiście masz pełne prawo do swojego zdania i opinii ale pisząc to co napisałaś - warto uściślić czego/kogo dotyczy.

Blue

 
Posty: 23417
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw gru 29, 2022 18:59 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Ponieważ tytuł wątku stosowny, wstawiam mój post i tutaj Do tzw wiadomości :)

Pogryzając czipsy poczytuję z wypiekami na twarzy oba wątki polityczne. Oczętom mym cudnym nie wierzę, zresztą nie widzę chyba wyraźnie bo zalewa je ocean hipokryzji.
To ja, casica, odzywam się bo nie sposób przejść do porządku dziennego nad tym, co tu się dzieje. Czytam i zastanawiam się za co ja zostałam wyrzucona z miau i śmiech mnie ogarnia.
Takie było uzasadnienie pierwszego długiego, trzymiesięcznego bana
viewtopic.php?p=11821358#p11821358
„Decyzją Zespołu Moderatorskiego casica otrzymała bana na 3 miesiące za permanentne obrażanie, wyszydzanie, poniżanie użytkowników, chamstwo, podsycanie konfliktów i trollowanie w wątkach.
Kolejne naruszenie regulaminu będzie skutkowało banem stałym.”
doprawdy?
Zwłaszcza trolling jest dość zabawny. Wróg publiczny numer 1, samo „zuo” i co tylko komu przyniesie ślina na język. Widać gołym okiem? Widać. Poprzednie bany nie były za to co mi nieprawdziwie zarzucano. Strasznie weszłam komuś na odcisk zwalczając zbieractwo oraz zwykłą nieuczciwość, w tym brak rozliczeń ze strony DT czy fundacji. To wszystko jest gdzieś w czeluściach forum (tylko niektóre posty zostały usunięte), każdy może sobie z nudów sprawdzić. Nie opowiadajcie więc bajek o zasłużonych banach i niewykorzystanych szansach. Szansach na co? Na wspieranie nierzetelności i pokrętnych rozliczeń oraz prywatnych schronisk w małych mieszkaniach, garażach wypełnionych klatkami kenelowymi itp.? Faktycznie, takich „szans” nie wykorzystałam.
W zacytowanym poście pojawia się zapowiedź bana stałego. I już było wiadomo, a pytanie nie brzmiało „czy” ale „kiedy”. I faktycznie, stało się, dotychczas nie rozumiem za co.
Tzn doskonale wiem – za nic. A prosiłam – uzasadnijcie to uczciwie i zgodnie z prawdą, czyli „bo cię ku..wa nie lubię”, nie szukajcie pretekstów. Najwyraźniej komuś puściły nerwy, ktoś już nie mógł się doczekać jak kania dżdżu i podyktował bana stałego. Czy napisałam coś faktycznie potwornego?
Sami oceńcie.
viewtopic.php?p=11956028#p11956028
Ten zacytowany wątek, poza wszystkim, ma też wartość edukacyjną a nawet może jest odrobinę profetyczny – a propos wątku „Przegląd mediów prawicowych”

A teraz chciałabym wrócić na forum, pisać pod własnym nickiem. Bo niby dlaczego nie, przecież jest przyzwolenie na takie zachowania jak (podobno) moje. A moim nawet najostrzejszym wpisom daleko do aktualnego i miłościwie panującego obecnie wzorca.
I tak się zastanawiam co definiuje to forum (patrząc głównie z perspektywy KŁ, ale nie tylko) i czy nadal są to koty. Nie wydaje mi się.
Taki przykład, bardzo przykry. Gdy ciężko chorował i umierał Dżygit, Izka53 (dziękuję Ci bardzo) poprosiła bez uzgodnienia ze mną o przywrócenie mnie na forum. Gdy się o tym dowiedziałam, ucieszyłam się bo miałam nadzieję, że może jakaś burza mózgów, może cokolwiek pomoże. I nawet wtedy znalazły się osoby, którym nienawiść do mnie przesłoniła problem, problem umierającego kota. Kim trzeba być, jakim trzeba być człowiekiem, żeby się tak zachować? Na, o ironio, kocim forum, na forum miłośników kotów. To też nic nowego, od lat obserwuję, że są koty lepsze i gorsze, jakość tych kotów bowiem liczy się sympatią/antypatią do ich opiekunów, same koty są kwestią drugorzędną. A czy ktoś tutaj może szczerze i uczciwie powiedzieć, że kiedyś odmówiłam pomocy (w różnej formie) kotu, którego opiekuna nie lubiłam? Bo jeśli tak, to faktycznie nie zasługuję na uczestnictwie w kocim forum.
Tak więc pytanie nadal aktualne – co definiuje to forum?
I jak na wstępie - proszę o przywrócenie mnie na forum, nie widzę powodu wydalenia mnie poza osobistą niechęcią grupki osób.
Ostatnio edytowano Pt gru 30, 2022 12:59 przez Katarzynka01, łącznie edytowano 1 raz
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4219
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw gru 29, 2022 19:53 Re: Petycja o przywrócenie casicy

:ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 29, 2022 20:54 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Popieram.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 29, 2022 20:57 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Też popieram.

I od razu zaznaczam. Kasia i ja to Antypody tego samego zdania w wielu sprawach.

Ale jestem za tym żeby wróciła.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19342
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw gru 29, 2022 21:06 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Masz mój głos :ok:

Śmiem powątpiewać w skutek ale będzie to ciekawy eksperyment. Pozbieramy za i przeciw, policzymy i ... dużo to powie o forum (i nie tylko o forum).
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw gru 29, 2022 21:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

:ok: :ok: :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw gru 29, 2022 22:11 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Jestem zdecydowanie za przywróceniem casicy na forum.

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 29, 2022 22:14 Re: Petycja o przywrócenie casicy

ewkkrem pisze:Masz mój głos :ok:

Śmiem powątpiewać w skutek ale będzie to ciekawy eksperyment. Pozbieramy za i przeciw, policzymy i ... dużo to powie o forum (i nie tylko o forum).

Ja też wątpię w pozytywny skutek.
Kończy się 2022 rok i liczę że ten następny 2023 będzie rokiem wolności słowa bez osobistych uprzedzeń.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 29, 2022 22:39 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:
ewkkrem pisze:Masz mój głos :ok:

Śmiem powątpiewać w skutek ale będzie to ciekawy eksperyment. Pozbieramy za i przeciw, policzymy i ... dużo to powie o forum (i nie tylko o forum).

Ja też wątpię w pozytywny skutek.
Kończy się 2022 rok i liczę że ten następny 2023 będzie rokiem wolności słowa bez osobistych uprzedzeń.

Parafrazując pewnego niemieckiego turystę: rok 2023 będzie gorszy niż1022 i lepszy niż 2024

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt gru 30, 2022 9:27 Re: Petycja o przywrócenie casicy

popieram powrót
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 30, 2022 9:31 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Jestem za przywróceniem casicy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 30, 2022 9:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Ja też!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości