Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 09, 2010 20:47 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Tylko że ich właściciel jest niemal kompletnie łysy :lol:

Dziwnie teraz wygląda, bo jest... w drobne kropki 8O
Może sierść tak punktowo rośnie? :conf:
Albo ma piegi :P

FluszakPluszak pisze: ( ale ten czas szybko leci ).
Leci, leci. Pod koniec miesiąca minie rok od przeprowadzki panów B i C 8O


Na razie mam trzy fotki jeszcze archiwalne, powoli jednak zbliżam się do teraźniejszości :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Śro cze 09, 2010 20:51 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

to ostantie z tymi wielkimi uszami :1luvu: :1luvu: rozkoszne :mrgreen:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101805
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro cze 09, 2010 21:28 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

A te są robione dzień po urodzinach - wielki łysy facet: ;) :1luvu:

Obrazek Obrazek

W trakcie pisania tego posta kurier dostarczył jedzenie dla kotów :D
Mogę iść spać, jutro przed 7.00 wychodzę do pracy :strach:
Dobranoc :mrgreen:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Śro cze 09, 2010 21:30 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kicorek pisze:A te są robione dzień po urodzinach - wielki łysy facet: ;) :1luvu:

Obrazek Obrazek



wow :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Jestem w kropce....... zgadnij w której
Obrazek

aga9955

Avatar użytkownika
 
Posty: 15462
Od: Czw sie 14, 2008 18:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw cze 10, 2010 9:43 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kicorek pisze:Obrazek


Na tej focie to jest Filip w skórze devona ;)
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 11, 2010 7:30 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Też buras z białym :mrgreen:


W tym upale, jaki mamy od paru dni, balkon cieszy się dużym powodzeniem - a jest od południa, czyli niezła patelnia :lol:
Hestię muszę zganiać ze słońca, bo najchętniej by się usmażyła :twisted:
Na szczęście na balkonie zawsze jest jakiś fragment zacieniony, więc tylko kocyki przekładam :P


Domingo idzie dziś na kontrolę do okulistki. Nie chcę zapeszać, ale po dwóch seriach nowych kropli oko wygląda nieźle. Tylko rogówka się wysusza, ale tak ma cały czas i raczej to się nie zmieni, więc zakrapiamy sztuczne łzy i jest ok.
Biorę "kosmetyczkę" na wszelki wypadek, ale mały dostanie smycz i pojedzie na rękach, bo w transporterze zawsze płacze. Nie powinno być większych problemów, najwyżej mnie podrapie, jak się we mnie wczepi :twisted:
Ciekawe, czy ludzie będą pytać, co to za zwierzę - podobne nieco do kota, ale na smyczy i łyse :lol:
Ostatnio edytowano Pt cze 11, 2010 7:50 przez Kicorek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pt cze 11, 2010 7:39 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kicorek pisze:Ciekawe, czy ludzie będą pytać, co to zwierzę - podobne nieco do kota, ale na smyczy i łyse :lol:

Se cytnę. :P Jakie "łyse"? Brzoskwinkowe. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38275
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt cze 11, 2010 7:44 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

MariaD pisze:
Kicorek pisze:Ciekawe, czy ludzie będą pytać, co to zwierzę - podobne nieco do kota, ale na smyczy i łyse :lol:

Se cytnę. :P Jakie "łyse"? Brzoskwinkowe. :mrgreen:
I w kropki :mrgreen:
O! Chiński grzywacz! :idea:
Tylko przystrzyżony na głowie :P

Nadal jest brzoskwinkowy, ale po tym, jak zobaczyłam małe peterbaldy owłosione bardziej niż on, lekko się zdziwiłam i zweryfikowałam poglądy ;)
Ostatnio edytowano Sob cze 12, 2010 20:44 przez Kicorek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pt cze 11, 2010 7:47 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kicorek pisze:małe paterbaldy owłosione bardziej niż on, lekko się zdziwiłam i zweryfikowałam poglądy

:ryk: :ryk: male peterbaldziatka mają nawet irokezika na łebku, weź żel i postaw Domisiowi czuprynke w szpic na czubku. :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38275
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt cze 11, 2010 8:15 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Ciekawa jestem relacji z przejazdu,kosmitom chyba ta temperatura :ryk: odpowiada? U mnie w pracy mam okienko.....czyli wolne 45 minut i czuje ,ze padam ,roztapiam sie itd :roll:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101805
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob cze 12, 2010 20:44 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Wczoraj nie miałam czasu pisać, więc piszę dziś :P

Temperatura w autobusie wczoraj po południu nawet dla brzoskwinki była zbyt wysoka. Mały ziajał z otwartym pyszczkiem jak pies :|
Ale był grzeczniutki. Zaraz po wyjściu z domu był tylko nieco niespokojny, jednak szybciutko się uspokoił, a w autobusie grzecznie leżał na moich kolanach, patrząc na mnie od czasu do czasu, jakby upewniał się, że jestem :1luvu:
Troszkę tylko pomiaukiwał, jak widział, że na niego patrzę, ale na autobusowy piekarnik nie miałam wpływu :?
W lecznicy chciał zwiedzać poczekalnię i ogólnie uznał, że w fajne miejsce go przywiozłam :lol:

W podróży kilka osób się nim zachwycało :mrgreen:
A jak wychodziłam z lecznicy, to jedna pani siedząca na ławce poinformowała panią obok, że to kot egipski 8O :ryk:
Oczywiście też nie obeszło się bez zapytania przez jednego starszego pana w autobusie, czy to piesek, czy kotek :P
A przez większą część powrotnej drogi milo sobie rozmawiałam z jedną panią, którą bardzo zaciekawiła rasa Dominga. Pewnie zagadałam ją na śmierć :lol:



Zauważyłam, że Domingo ściemniał , zwłaszcza na głowie i szyi. Teraz wyraźnie widać, że ma krawat, a owłosiona część głowy przestała się tak odróżniać od nieowłosionej.
Obrasta? Albo się opalił :twisted:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Sob cze 12, 2010 20:57 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kicorek pisze:Zauważyłam, że Domingo ściemniał , zwłaszcza na głowie i szyi. Teraz wyraźnie widać, że ma krawat, a owłosiona część głowy przestała się tak odróżniać od nieowłosionej.
Obrasta? Albo się opalił :twisted:

:ryk:
a jak wypadła sama kontrola oczka :)

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Sob cze 12, 2010 21:10 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Kontrola oczka dobrze, kropelki podziałały, okulistka wreszcie widziała coś tam w głębi oka (mówiła, ale nie pamiętam już co - jakaś część składowa oka, która do tej pory była niewidoczna z powodu zmian w gałce ocznej).
Ale żeby nie było tak różowo, to mały zaczął bardziej łzawić, przy jedzeniu, W poniedziałek będę dzwonić do okulistki, bo miałam dać znać, jak coś się będzie działo.
Leczenie jest długie i żmudne, ale bez niego Domingo straciłby oko, a jak to teraz wygląda - widać na żywo i na zdjęciach :)
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Sob cze 12, 2010 21:53 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

:kotek: :kotek: wyglada pieknie :)) .......czy bedzie fotka lapek dla cierpliwych?
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101805
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie cze 13, 2010 20:20 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Wątek się kończy :-) znaczy przedostatnia strona jest :-)

izaA

 
Posty: 11381
Od: Nie wrz 25, 2005 14:09
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 308 gości