Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 02, 2017 20:52 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

To może lepiej przesunąć Frajdzie jakies dodatkowe krzeslo do schodzenia z blatu? Tez musialam Kitusi robic rozne ułatwienia, bo tez skakala a nie powinna byla.
Super, że z kupą dobrze :) usg brzuszka tez warto zrobic.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 05, 2017 18:54 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Sęk w tym, że Frajda nie chce z żadnych udogodnień korzystać. Bo stołeczek stoi przy blacie, a jakże. Tylko ona jak skakała za dawnych czasów, tak chce schodzić i teraz. W Wwie w mieszkaniu jak dopiero zaczynała chodzić, poustawiałam szerokie, obite wykładziną deski, żeby mogła włazić na łóżko i fotel - i sama mogłam sobie po nich chodzić...

Kupy odpukać dalej w porządku.

Dziś zgrałąm zdjęcia z aparatu - więc wspomnienie lata:
Na Frajdowej trasie spacerowej ruch bywa ogromny:
Obrazek

A tu leżakowanie na tarasie:
Obrazek

Przymilać się podszedł Burbon (ten, któremu meldunku szukałam), ale dostał łapą:
Obrazek

A tu cała dumna z pierwszą upolowaną po operacji nornicą:
Obrazek


Dziś miałam znów porobić Frajdzie trochę zdjęć, ale foto bohaterem został łabądź. Pozował dziś wyjątkowo:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Nie lis 05, 2017 20:07 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Hahaaa wspaniale zdjecia :1luvu: :love: :love: :love: :love: :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 05, 2017 22:33 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Czy ja się mogę z Frajdą pokurować u Ciebie na działce? :roll:
Obiecuję sikać do kuwety :mrgreen:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 05, 2017 22:39 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

OKI pisze:Czy ja się mogę z Frajdą pokurować u Ciebie na działce? :roll:
Obiecuję sikać do kuwety :mrgreen:

:mrgreen: dobreee :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 05, 2017 23:18 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Dobrze, że z Frajdą już lepiej :ok:
megan72 pisze:Obrazek

:ryk:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Pon lis 06, 2017 9:24 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Cudna Frajda :)

A zdjecia łabędzia suuuper!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84841
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 06, 2017 12:31 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

OKI pisze:Czy ja się mogę z Frajdą pokurować u Ciebie na działce? :roll:
Obiecuję sikać do kuwety :mrgreen:


Polecamy się!
Plan dnia jest taki: rano micha, a potem spacer.
Jesienią ruch na łące mniejszy, więc można chodzić, dopóki sie łapy nie zmęczą: Obrazek

Poczekaj, poczekaj! A co to? Kret? Na mojej łące? Walnę mu niespodziankę do chałupy!
Obrazek
I tym sposobem nie zaczęłam dzis zbierać kup do badania... :roll:

Idziemy dalej...
Obrazek

Poczekaj! Tu są mysie dziury! Postójmy tu trochę, może coś się da wyhaczyć!
Obrazek Obrazek

No dobra, idę, idę...
Obrazek

Ooo, chodź tu! Złap mi złotą rybkę!
Obrazek

Nie chcesz? Trudno... Sama sobie coś złapię. Oooo, tu, tu coś jest!
Obrazek

Nie drzyj się, idę, idę...
Obrazek

Obrazek


A po spacerze, w zależności od pory dnia, odpoczynek.
Albo w słoneczku:
Obrazek

Albo przed kominkiem:
Obrazek

Obrazek

Po południu będzie powtórka z rozrywki.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon lis 06, 2017 12:35 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Doczytałam :(
bardzo mi przykro
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 06, 2017 12:37 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

To jest po prostu niesamowite! A jakie piekne zdjecia!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84841
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lis 06, 2017 12:45 Re: Meliska [*] Już tylko Frajda-po odbarczeniu rdzenia.

Pięęęęęęęękneeeeee!!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:


ps. szkoda, że nie ma Meliski :( Meliska też z Wami jeździła?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 06, 2017 12:50 Re: Meliska [*] Frajda-po odbarczeniu rdzenia. Jesienne spac

Tak. Ale Meliska nie chodziła na spacery. Co najwyżej prezentowała sie na tarasie lub trawniku. Wałęsanie się po wsiowej łące zupełnie nie było w jej stylu. To była dama. Za to żaden kot nie zydelkował, tak jak ona przed kominkiem.

Lubiła wyjść przed dom na wieczorne siku. Ja do dziś wychodzę na taras ją zawołać, jak widzę pusty zydelek. :(

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon lis 06, 2017 12:54 Re: Meliska [*] Frajda-po odbarczeniu rdzenia. Jesienne spac

Ooo, ale super, że Meliska też jeździła :201461
Zazdroszczę takiego pięknego domu i takich łąk bez granic, nawet nie widać kabli, można się poczuć jak w prawdziwym ustroniu. Bardzo, bardzo klimatycznie. Jak z książki :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 06, 2017 14:39 Re: Meliska [*] Frajda-po odbarczeniu rdzenia. Jesienne spac

Frajda ale musisz mieć frajdę z takich spacerków :D
Zdjęcia śliczne...
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lis 07, 2017 21:14 Re: Meliska [*] Frajda-po odbarczeniu rdzenia. Jesienne spac

Monika, Frajda ma nie tylko frajdę, ale i zdrowie jako takie dzięki tym spacerkom. Niestety, w jej przypadku nie jest tak, że wyrehabilituje sie kota do jako takiego stanu, i tak już zostanie. Dwa tygodnie małej aktywności w mieszkaniu, i mięśnie zaczynają znikać w oczach. Gorzej chodzi, gorzej funkcjonuje sikawka. Tydzień intensywnej rehabilitacji wyjazdowej - i kot zaczyna lepiej działać. Poza tym, spacery i łażenie po ogrodzie dobrze robią jej na psychikę. W Wwie dużo domowych atrakcji zniknęło. Nie ma kocich półek wysoko, stół, blaty w kuchni są niedostępne, dzikie gonitwy też nie za bardzo. Ogród ładuje mi kotę psychicznie. Tu zawsze dzieje się coś, co ją zainteresuje na tyle, że chce jej się chodzić. A w Wwie - kanapa albo fotel...
Wolałabym, by nie wychodziła poza teren ogrodu. Ale nie jestem w stanie zmusić jej, by przeszła kilkaset metrów po ogrodzie. Więc jednak spacery. A Frajda na słowo spacer reaguje już jak pies. Leci do drzwi tarasowych i do furtki od strony łąki. Biegiem! Zarzucając co prawda zadem, ale biegiem.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości