Straszencjusz i Beziulec. Dwa kocuri buri

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 27, 2009 22:06

MariaD pisze:
monia8 pisze:Dzięki Straszkowi mamy kolejną rozrywkę..... :wink:
Jest to wspaniała, trzymająca w niepewności gra, która nazywa się........ Co dziś znaję w bucie???? :roll:
Dziś w buciku Bezostrasz znalazł myszkę oderwaną z pozostałości drapaka, ale co znajdzie jutro..... :conf: , tego nikt nie wie.... :strach:!

No proszę. Ile to człowiek ma rozrywek przez jednego małego, burego kotecka. :lol: :lol: :lol:

Może jakieś zakłady? Bookmacherka? 8)


Ooooo!!! To jest myśl :mrgreen: !!!! Tylko żeby w hazard się nie wplątać... :wink: Bo od miau.pl, to chyba już się uzależniłam :mrgreen:

Maria Twoje WŁÓCZNIAKI są boskieeeee!!!! Dopiero dziś o nich przeczytałam, jestem zauroczona!!!!

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 27, 2009 22:10

:oops: Dziubie się tam coś na potrzebujące koty :oops:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38274
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lip 27, 2009 22:23

MariaD pisze::oops: Dziubie się tam coś na potrzebujące koty :oops:

Ładne mi COŚ 8O ???? Toż to prawdziwe wlóczkowe dzieła!!!!!!
Ja potrafię tylko szaliczek wydziergać..., a i to nie zawsze wychodzi :( !

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 08, 2009 10:27

Co słychać u dwa kocuri buri? :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38274
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob sie 08, 2009 11:19

MariaD pisze:Co słychać u dwa kocuri buri? :D

Zrobiłam kontrol telefoniczny 8)

Kocuri i państwo Bezostraszostwo są na wywczasach.
Znalazły nową rozrywkę.
Skok synchroniczny ośmiołapy na śpiącego ludzia.
A potem tak fajnie się dzieje... 8)
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 09, 2009 17:16

redaf pisze:
MariaD pisze:Co słychać u dwa kocuri buri? :D

Zrobiłam kontrol telefoniczny 8)

Kocuri i państwo Bezostraszostwo są na wywczasach.
Znalazły nową rozrywkę.
Skok synchroniczny ośmiołapy na śpiącego ludzia.
A potem tak fajnie się dzieje... 8)


Wczasujemy sie jeszcze tydzień, ło jej połowa urlopu zleciała nie wiem nawet kiedy... :cry: .
Udało mi sie dzis dorwać do netu, więc już opowiadam co tam u "kocurów"!!!

Kocuri buri strasznie się kochają, śpią razem z nami, toczą kłąba zawzięcie i wylizują się pięknie :mrgreen: !!!!
Strasz okazało się to kot wodny, jak tylko michę z wodą zobaczy (oj nóżki Bezostraszostwa po długich spacerkach i butach co obcierają :evil: trzeba w ciepłej wodzie pomoczyć....) to całą łapę do niej pakuje, pazurki rozkłada i chlapie zawzięcie. Wczoraj nawet na zmianę raz jedną raz drugą łapulę tak sobie moczył...a w pewnej chwili to już prawie zdecydował się do tej michy wskoczyć, ale w końcu ze skoku zrezygnował.. :wink:
Wczoraj w po 11ej w nocy kocuri buri tocząc kłąba, tak niby przypadkiem na nasze głowy wpadły... :? , przeleciały i dalej się toczyły.... :P
Straszunio jest przesłodki :love: , z tym swoim kropkowanym brzucholem wystawionym do głaskania, z mruczeniem i z oczyskami złotymi lekko przymkniętymi :D !!! No i jak przy głaskaniu zerknie na ludzia, to aż chciałoby się go głaskaćććć, glaskaćććć i jeszcze głaskaćććć :1luvu: :1luvu: :1luvu:

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 09, 2009 17:55

monia8 pisze:Strasz okazało się to kot wodny, jak tylko michę z wodą zobaczy (oj nóżki Bezostraszostwa po długich spacerkach i butach co obcierają :evil: trzeba w ciepłej wodzie pomoczyć....) to całą łapę do niej pakuje, pazurki rozkłada i chlapie zawzięcie. Wczoraj nawet na zmianę raz jedną raz drugą łapulę tak sobie moczył...a w pewnej chwili to już prawie zdecydował się do tej michy wskoczyć, ale w końcu ze skoku zrezygnował.. :wink:

Umiejętność nabyta na koloniach. :mrgreen: Wychowawczyni Sońka prowadziła zajęcia wodne. ;)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38274
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt sie 21, 2009 20:39

MariaD pisze:Umiejętność nabyta na koloniach. :mrgreen: Wychowawczyni Sońka prowadziła zajęcia wodne. ;)

Urlop zakończony ciężkim powrotem :crying: do pracy. Kocurki fajnie się bawiły z nami na urlopie. Strasz Burasencjusz - DYZIO najbardziej lubi po powrocie kąpiele w wannie :roll: (specjalnie dla niego trzeba nalewać wodę dokąpieli) następnie Dyzio wchodzi do wanny i zaczyna wiosłować łapami aż jest prawie cały mokry. Ciekawe co z niego wyrośnie może jakiś lew morski? :mrgreen: Mam jedno pytnie czy uczeń dogonił już mistrzynie Sonię?

bezostrasz

 
Posty: 9
Od: Wto lip 07, 2009 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 21, 2009 22:49

No tak, jak powiem, że po Dziadziu to ma, to każecie płacić alimenty?
Za przodka?

Co te bure koty (i Sońka) do wody mają, swoją drogą, no?
Fajnie, że wróciliście.
Druga teściowa na wakacjach, żeby nie było, że się nie interesuje, usprawiedliwiona jest ;)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Sob sie 22, 2009 10:02

Kocuri buri to prawdziwe słodziaki :love: :love: :love: !!!! W czwartek byliśmy u dr Czerwieckiego (tak kontrolnie) bo Strasz-Dyzio zwymiotował jedzonko, a Bezio jakby jedną dziurkę w nosku miał zapchaną i czasami po gonitwach ciężko oddychał.. :( ). Oczywiście kocuri się zaparli, że pojadą w jednym transpoterze, więc drugi jechał pusty... :roll: ! Mowy nie było, żeby ich rozdzielić bo zaczynały się takie płacze :crying: :crying: :crying: , że aż serce się krajało.... Już w gabinecie, po dokladych "oględzinach" słodziaków
(dr Czwerwiecki usmiał się strasznie z pływackich umiejętności "młodego" :smiech3: ), Beziak na oczach całego personelu zaczął myć StraszoDyzia, czym wszystkich zauroczył.... :1luvu: !!!!!
Najważniejsze jednak :D , że z dwoma burasami wszystko OK!!, profilaktycznie mamy tylko dostarczyć próbki kupsztala StraszoDyzia do zbadana, a Bezio dostał kropelki do noska.

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 22, 2009 10:15

Ostatnio kocuri buri upodobały sobie dywanik w przedpokoju i strasznie go tarmoszą..... :? ! W tygodniu myślalam, że po pracy nie wejdę do mieszkania, bo dywanik był cały zrolowany a na nim leżały powywracane wędki Bezostrasza..... :roll: . Całe szczęście jakoś się wcisnęłam....Burasy oczywiście pojęcia nie miały, jak to się stało, że dywanik troszki się zrolował i wędki wywrócily..... :wink: Miny przy tym miały tak niewinne, że prawie się popłakałam ze śmiechu :ryk: !!!!!

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 03, 2010 15:07 Re: Straszencjusz i Beziulec. Dwa kocuri buri

Witamy serdecznie po długiej nieobecności na forum...
Pozdrawiamy wszystkie cioteczki, matki chrzestne i kochane teściowe[b] - z okazji Nowego Roku - wszystkiego co w życiu najlepsze i zawiera się w słowie SZCZĘŚCIE!!!!!

U nas wszystko dobrze, kocuri buri rosną i są najukochańsze na świecie :1luvu: :1luvu: :1luvu: !
Gonitwy są stała częścią dnia, wzajemne mycie także, wyścigi o spanko na wyrku również.... :ryk:
A to zdjęcie Straszo-Dyzia na potwierdzenie jego wodnych zdolności...
Straszo-Dyzio i jego toaleta...
Obrazek

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 03, 2010 15:18 Re: Straszencjusz i Beziulec. Dwa kocuri buri

Obrazek
Spanko przy puszeczkach.....

Obrazek
i w pokoju na podłodze....

monia8

 
Posty: 158
Od: Nie sie 31, 2008 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 03, 2010 15:24 Re: Straszencjusz i Beziulec. Dwa kocuri buri

O! :mrgreen:
A pokaż zdjęcie, gdzie są obaj?
Wagowo już tacy sami są?

varia

 
Posty: 13824
Od: Sob sty 31, 2004 22:28

Post » Nie sty 03, 2010 15:25 Re: Straszencjusz i Beziulec. Dwa kocuri buri

Jak miło was znów widzieć! :mrgreen:

Z mojego malutkiego Straszulka zapazuchowego takie monstrum wannowe wyrosło 8O
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 307 gości