Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 30, 2009 2:04 Re: Marley- rude jest piękne- przekochany kot szuka DS/foto. 18

A teraz chce podziękować schronisku dla zwierząt w Rudzie Ślaskiej za podanie do mnie namiarów na kociaki i tą drogą Bico i Bono maja domek :1luvu: Kochani w tym schronisku koty nie mają lekko ale jest iskierka nadziei na nowa kociarnie ( proszę zajrzyj do mojego podpisu ) i może jak każdy z nas kupi kalendarz to się uzbiera na te piękna kociarnie ??? Zapraszam w imieniu Rudzkich kotów , pomóżmy im razem , proszę ...................
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lut 24, 2010 12:27 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

odświeżamy...dokładamy....:)

fotki z cyklu:"...ja nie śpie...ja się wyleguję..." :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z cyklu: patrzcie jaki jestem kochany kotek :)
Obrazek

Obrazek

myju myju....
Obrazek

drapu drapu...
Obrazek

ziewu ziewu... :)
Obrazek

ptaszki... :)
Obrazek

pozowanie.... :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

HIT SEZONU: DUZI kupili mi nową miske....jest taka fajna, że można nawet w niej posiedzieć :)
Obrazek


POZDRAWIAMY :)

BIG_Marley

 
Posty: 16
Od: Wto sie 04, 2009 23:13

Post » Śro lut 24, 2010 16:18 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Dziękujemy za fotki.
Marley prezentuje się wspaniale.
Szczęśliwy kot w cudownym domku.


Czy jemu się troszkę nie przytyło :wink: :mrgreen:
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 24, 2010 23:30 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Zgodnie z ostatnimi pomiarami masy, kotek waży około 5500g 8) dobrze się pasie, ale pilnujemy, żeby się specjalnie nie obżerał :lol:

BIG_Marley

 
Posty: 16
Od: Wto sie 04, 2009 23:13

Post » Śro lut 24, 2010 23:37 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

fajne fotki :) Widze, ze lozko to jego krolestwo :) Spi z wami?

Marleyku, jak milo Cie znow widziec :) Duzi dlugo nie pisali, troche sie martwilismy, czy jestes zdrowy... Ale widze, ze jestes zadowolony z domku :) A miske masz rzeczywiscie bajerancka ;) Jeszcze mozesz sie bierzacej wody napic... :mrgreen: Buziaki i miziaki dla Ciebie, sympatyczny rudzielcu :)
ps.tez mam wrazenie, ze przytyl.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lut 25, 2010 6:51 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

:ok:

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2010 8:18 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Super foty , super domek :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt lut 26, 2010 22:37 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

super kotek przede wszystkim ;)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt kwi 02, 2010 11:28 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Obrazek
Wesołego Alleluja!
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt kwi 02, 2010 19:00 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Gdy nadejdą Święta
niech nadzieja i radość
zastuka do Waszych drzwi,
a Wielkanoc przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia

Pecia, Niusiu, Kajtuś, Albercik i ja



Obrazek
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon maja 03, 2010 14:43 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Witamy wszystkich,

Zarzucamy nowe zdjęcia kotencjusza marleyusa w trakcie zabaw (skakania...) ze wstążką (nowa zabawka, która przebiła kuleczki)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy :)

Wkrótce nowe zdjęcia.... :)

BIG_Marley

 
Posty: 16
Od: Wto sie 04, 2009 23:13

Post » Pon maja 03, 2010 18:25 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

Czekał, czekał i się doczekał wspaniałego domu.

Dzięki za zdjęcia i oczywiście prosimy o więcej....tak miło się patrzy na szczęśliwego kota.
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon maja 03, 2010 21:06 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

O rety ,jakie foty :ok: :ok: :ok:
a te ostatnie to mnie powaliło :1luvu: :1luvu: :1luvu:
bardzo dziękuje .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon maja 03, 2010 21:14 Re: Marley- rude jest piękne- rudzielec pokochany i już na swoim

hehehe, ale fajnie :ryk: :ryk: No, no, kocio ma swietna kondycje jak widac :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elkaole, Myszorek i 311 gości