MAM 9 KOTÓW- Bonusek nie żyje.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 29, 2003 11:44 MAM 9 KOTÓW- Bonusek nie żyje.

Jak juz pisalam w wtaku COli- wczoraj maluszek przyjechal ze mna Z Wawy, bardzo grzeczny spal cala droge, wdomu przerazil sie ...Czubaki i zeby go nie stresowac umiescilam go w malym pokoju. Z Niesmialkiem ktory maly pokoj uwielbia :) NOc( kotom) przeszla spokojnie, Cola dzis rano mial wycieczke po mieszkaniu, nic mu sie nie podoba, lubi tylko mnie :twisted: a mial byc kotem TZ ale nie szkodzi bo

Pepsi - 10 -12 dni( dzisiejszy wet twierdzi ze 10, wczorajszy -12, dluga siersc, totalny katar, kilka zebow, niezly apetyt i duzo do powiedzenia. Wstawalismy co 4 h zeby ja karmic, drze sie niemozebnie, ,Nie mamy juz pomieszczenia zeby ja odizolowac wiec siedziw klatce na szafe w salonie 8O . WYglada troche lepiej juz, nawet probuje sie myc. Martwie sie bo sie zatkala. MArtwie sie bo nie moge dostac kocieko mleka i karmie ja humana. Martwie sie bo koty na ia mocno furcza a jej sie marzy mamusia. NA COle furcza minimalnie, co sie dziwic , przystojniak jest.

Szalenstwo :twisted:
Ostatnio edytowano Pon cze 07, 2004 21:49 przez eve69, łącznie edytowano 32 razy
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 11:51

Pepsi zostala znaleziona przez kolege mego TZa na wrzeszczanskim podworku. Miala zostac obiadem dla wron...
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 12:07 Re: Cola i Pepsi- mam 8 kotow (ikonka zszokowana ;p )

eve69 pisze:Cola dzis rano mial wycieczke po mieszkaniu, nic mu sie nie podoba,
NA COle furcza minimalnie, co sie dziwic , przystojniak jest.

Co mu się nie podoba? :roll: Za mało zakamarków do schowania? :wink:
A pewnie, że przystojniak. :D Trzymam kciuki aby towarzystwo szybciutko go zaakceptowało.

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pon wrz 29, 2003 12:12 Re: Cola i Pepsi- mam 8 kotow (ikonka zszokowana ;p )

Mysza pisze:
eve69 pisze:Cola dzis rano mial wycieczke po mieszkaniu, nic mu sie nie podoba,
NA COle furcza minimalnie, co sie dziwic , przystojniak jest.

Co mu się nie podoba? :roll: Za mało zakamarków do schowania? :wink:
A pewnie, że przystojniak. :D Trzymam kciuki aby towarzystwo szybciutko go zaakceptowało.


najbardziej mu sie nie podobaja psy, potem "mieszkanie jest za duze", potem- "nie znam tego pana, o ma schab, to wezme, ale niech se nie mysli", potem-" tam est szczur na szafie...nie ty chyba kot? e, taki brzydki nie mozliwe", i jeszcze- "ten czarny jest grubszy ode mnie i wszyscy sa duzi i aaa Mamo!!!" ( mam kota pod pacha :)
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 12:17

ha!
poradzi sobie :)

a w ogóle mamy stanowczo za mało ikonek do dyspozycji.
zwłaszcza jak się dostaje ósmego kota :lol:
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon wrz 29, 2003 12:26 Re: Cola i Pepsi- mam 8 kotow (ikonka zszokowana ;p )

eve69 pisze:najbardziej mu sie nie podobaja psy, potem "mieszkanie jest za duze", potem- "nie znam tego pana, o ma schab, to wezme, ale niech se nie mysli", potem-" tam est szczur na szafie...nie ty chyba kot? e, taki brzydki nie mozliwe", i jeszcze- "ten czarny jest grubszy ode mnie i wszyscy sa duzi i aaa Mamo!!!" ( mam kota pod pacha :)

:ryk: Nie bój się maleńki, nie bój. Pomyśl, że psy to takie wyrośnięte koty i na nie nafukaj. Porozglądaj się a zobaczysz takie małe czarne stwory twoich gabarytów- z nimi się można pobawić. I bądź dobrym kotkiem i poprzymilaj się do obydwojga :!: ludzi :!:

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pon wrz 29, 2003 13:31

Eve :1luvu: Niech malenka Pepsi chowa sie Wam zdrowo i pocieszy /za mala chwile/ zagubionego biedaczka :ok:
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Pon wrz 29, 2003 13:32

Olivia pisze:ha!
poradzi sobie :)

a w ogóle mamy stanowczo za mało ikonek do dyspozycji.
zwłaszcza jak się dostaje ósmego kota :lol:


Olivia
ja wiem jak taka ikonka powinna wygladac
Dr Freud stukkajacy sie w glowe z wyrazm wspolczucia na wrednym ryju

czy ktos w okolicy dysponuje minimalna porcja mleka dla kociat? Nikt mi tego nie chce sprzedac, :crying:

Mala rozlizala sobie brzuch, jestem przerazono zalamana- nie mam samochodu ani TZa w tej chwili, nie moge beksy szczurowatej zostawic samej, wet do mnie nie przyjedze, zalalam rivanolem zawinelam, wycalowalam, i zobaczymy

Cola droga MYszo na psy nafukal juz nie raz, nie doceniasz go ewidentnie

Szczurek drze sie zamiast spac

a ja mam zaraz zajecia

aaaa
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 13:50

eve, własnym oczom nie wierzę
atak paniki? 8O
u Ciebie? 8O
przecież najgorsze już te koty ominęło.
teraz mają z górki a nie pod górkę :)

a mleczka dla kociąt nie mam niestety :(

trzymam kciuki za cała ferajnę.

a z Freudem przesadziłaś. naprawdę.
poza tym lepiej być zakręconym pozytywnie niż nudnym sztywniakiem.
trzym się!
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon wrz 29, 2003 13:54

atak paniki- jeszcze nie - na razie mam atak wytrzeszcu polaczonego z oczoplasem bo nie wiem za co sie zabrac, a oczywiscie ze wszystkim musze zdazyc :evil:

Ale dzieki za wiare we mnie
serio :roll:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 14:02

są powody, żeby w Ciebie wierzyć.
serio.
:D
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon wrz 29, 2003 14:12

Oddychaj głęboko... jakoś się ułoży. Dam Twoje posty do przeczytania mojemu TZ-owi. Może go to przekona, że dopiero przy ósmym kocie można zacząć się denerwować...
...

Padme

 
Posty: 28589
Od: Pon lut 04, 2002 15:32

Post » Pon wrz 29, 2003 14:33

Padme pisze:Oddychaj głęboko... jakoś się ułoży. Dam Twoje posty do przeczytania mojemu TZ-owi. Może go to przekona, że dopiero przy ósmym kocie można zacząć się denerwować...


Padme
ciesze sie, ze sie przydam :wink:

policzylam do 10ciu, juz mi lepiej
tylko nie wiem, czy to dobrze :twisted:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Pon wrz 29, 2003 16:55

jakoś nie wyglądasz mi na taką, co się załamuje i nie wytrzymuje :wink:

graga

 
Posty: 1138
Od: Wto paź 15, 2002 13:52
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Post » Pon wrz 29, 2003 18:19

eve69 pisze:
czy ktos w okolicy dysponuje minimalna porcja mleka dla kociat? Nikt mi tego nie chce sprzedac, :crying:


Zawsze mozesz je zastapic mlekiem dla niemowlat :)

Mala rozlizala sobie brzuch, jestem przerazono zalamana- nie mam samochodu ani TZa w tej chwili, nie moge beksy szczurowatej zostawic samej, wet do mnie nie przyjedze, zalalam rivanolem zawinelam, wycalowalam, i zobaczymy


Lepszy jest nadmanganian potasu w niezamocnym roztworze :)
Podobno rivanol takie swieze rany moze podrazniac - nadmanganian zawsze mi sie slicznie sprawdzal - z rivanolem bywalo roznie.
A na wszelkie rany zawsze trzymam w domu Solcoseryl - to taki zel ktory przyspiesza gojenie a jednoczesnie pokrywa ranke taka swoista blonka, wysusza ja lekko, ulatwia gojenie i chroni przed zanieczyszczeniem.
Nie mozna go stosowac na glebokie zanieczyszczone rany - bo moze je wygoic zbyt szybko. Ale na rozlizane rany pooperacyjne, otarcia itp - jest rewelacyjny! :)

Odkazasz rane nadmanganianem, osuszasz leciutko, smarujesz Solcoserylem. I juz :)

Blue

 
Posty: 23498
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, Silverblue i 303 gości