Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 20, 2012 6:29 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Bardzo sie ciesze! :D
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob sty 21, 2012 13:59 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Jak wiecie od prawie roku Seniorka już nie ma poszedł za tęczowy most a Mama jest w domu.
Ma problemy z odbytem a dokładnie czystością. Chyba nie daje rady sie tam wylizać efektem tego są posklejane kawałki kupy do sierści. Staram się to wacikami mokrymi czyścić ale może jakiś inny lepszy sposób? Bardzo sie stresuje podczas czyszczenia wyrywa się, i jak szalona liże wszystko mi ręce fotel nawet dywan - podczas wycierania jej tyłka...
Jakie rady?
Druga sprawa to nad morzemy byliśmy z kotami :)
Niestety był sztorm i bały się morza ale bieganie po wydmach (wiem że zabronione) było ekstra :)
Jedno zdjęcie.
Moja Żona i Chesterek :)
http://rash.home.pl/Agatachester.jpg
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Sob sty 21, 2012 14:04 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Oboje piekni! :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob sty 21, 2012 14:07 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash pisze:Ma problemy z odbytem a dokładnie czystością. Chyba nie daje rady sie tam wylizać efektem tego są posklejane kawałki kupy do sierści. Staram się to wacikami mokrymi czyścić ale może jakiś inny lepszy sposób? Bardzo sie stresuje podczas czyszczenia wyrywa się, i jak szalona liże wszystko mi ręce fotel nawet dywan - podczas wycierania jej tyłka...
Jakie rady?

Nie sięga czy nie robi tego wogóle?

Jak nie sięga bo za gruba to odchudzić. ;)

A na razie to nie ma lepszej metody niż mycie kociego tyłka wacikami przez opiekuna. Najlepiej to robić na świeżo - zaraz po wyjściu z kuwety, podetrzeć koci tyłek papierem toaletowym. Szybsze i mniej stresujące niż odmaczanie zaschniętego kału na futrze.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38260
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob sty 21, 2012 21:45 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie sty 22, 2012 11:29 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Dzięki. Więc będę musiał wybrać się do weta. Mamy kupa bardzo różni się zapachowo od Kiry i Chestera. Fetor jest straszliwy... Jak Kira albo Chester zrobią kupę nawet nie wiem jak Mama wiem odrazu bo czuć w całym mieszkaniu. Może to te gruczoły chociaż nie sądzę. Chyba coś z trawieniem.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Wto lut 07, 2012 1:03 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

zdjęcie piękne :D
za kotkę kciuki potrzymać mogę tylko mogę, nic nie poradzę...
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10003
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Nie sty 13, 2013 11:09 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

Witajcie ponownie.
Mamusia po dwóch latach (pyknie w marcu) jest w domu. Odo około miesiąca czasu pojawił się jednak katastrofalny problem.
Zaczęła sikać. Najpierw w nocy nasikała na nas śpiących a właściwie na pościel w której spaliśmy. Pobudka w kocim moczu - nie polecam :(
Potem wysikała się na ciuchy które czekały na wypranie. Dzisiaj znowu powtórka i sikanko na ciuchy.
Co mamy zrobić? Jestem w kropce. Łóżko nadaje się do remontu śmierdzi okropnie a kotka zadowolona załatwia nas na szaro.
Kurcze. Jest źle. Bardzo źle.
Kotka była u weta pobraną miała krew, wyniki w normie.
Ma chorobę autoimmunologiczną jak wiemy nieuleczalną ale da się z tym żyć bez problemów.
Pomocy.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Nie lut 03, 2013 20:00 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

A miała badanie moczu ?

Mrata

 
Posty: 2906
Od: Pt cze 06, 2008 17:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 28, 2021 16:29 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

Nasza gromadka cały czas stabilnie się starzeje.
Munia to już Babcia - widać po niej
Kira to wiedźma na całego
Chester ma problemy z wątrobą (otyłość) ale generalnie jest dobrze.
Jak te lata lecą...
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Nie wrz 05, 2021 23:56 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

No niestety Nikomu latek nie ubywa i zwierzaczkom niestety tez nie Ja to juz emerytura jestem, jak pracowalam to czekalam na Weekend ale tak szybko jak teraz czas nigdy mi nie uciekal Nie biegnij czasie tak szybko... i tak cie nikt nie dogoni.... starcowi ucieknie zycie, mlody je szybciej roztrwoni. Biegnij, by kazdy nadazyl. ogladac kolory swiata. i cieszyl sie pieknem zycia, ktore nam z czasem sie splata. Przebiegaj we wlasciwym rytmie. aby nie bylo zderzenia. by kazdy szedl prosta droga. do szczescia swego i marzenia
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw lip 14, 2022 11:58 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

Chester odszedł wczoraj. Ogromny cios dla mnie. Siedzę i wyję.
Nie mam sił pisać. Schudł bardzo, niewydolność wątroby.
Ostatnimi dniami stan się pogłębił, wydalał co zjadł praktycznie nie strawione, biegunka trwała 5miesięcy.
Zastrzyki, leki, kroplówki.
Już go nie ma.
Jutro indywidualna kremacja w Skałowie.
Nie mogę się pogodzić z tym.
Chester: 22.04.2009 - 13.07.2022...
Jest w mojej pamięci, w sercu mam dziurę.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Czw lip 14, 2022 12:08 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

Współczuję :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84806
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 14, 2022 12:46 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

Chester [*][*][*]
Smutno, kiedy odchodzi przyjaciel...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 14, 2022 13:49 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mos

[*] :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MaryLux i 71 gości