Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 25, 2011 18:32 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

Dziś Seniorek dostał ostatnie zastrzyki i został mu zdjęty cewnik. Troszkę zjadł ale od 3 dni niema kupy. Wet mówił że nie ma w jelitach mas kałowych może akurat był wypróżniony. Zobaczymy co pokażą dni.
Od jutra antybiotyk w tabletkach: ScanVet Synergal
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Pt mar 25, 2011 19:42 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

Kciuki i najcieplejsze mysli!
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 28, 2011 13:34 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

Seniorek jest po badaniach krwi, pod usg i rtg. Parametry są fatalne, ma ogromnie powiększone nerki. W ciągu 10minut będzie podjęta decyzja o eutanazji... :cry:
Seniorek za czasów zdrowia:
http://rash.home.pl/koty/adopcja/tata1.jpg
http://rash.home.pl/koty/adopcja/tata2.jpg :cry:
Ostatnio edytowano Pon mar 28, 2011 13:45 przez Tal-Rash, łącznie edytowano 1 raz
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Pon mar 28, 2011 13:39 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

:cry: Bardzo mi jest przykro. Seniorek dziś miedzy 17:30 a 18 odejdzie za tęczowy most. :cry:
Na podwórku zostanie tylko Mama. Postaram się zabrać ją do domu by nie była sama, bo Biska pojawia sie raz na dwa tygodnie przelotnie.
:cry:
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Pon mar 28, 2011 14:44 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

:cry:

Najcieplejsze mysli...
Trzymajcie sie!
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 28, 2011 18:23 Re: Ojciec i Mamusia wolnozyjace a dzieci domowe... +Biska

Seniorka już nie ma. ["]
Zasnął a ja trzymałem go za łapkę i główkę płacząc okrutnie.
Mamusię która została teraz sama zabrałem do domu. Jutro jadę z nią na badania/szczepienia/odrobaczenia i zobaczymy czy zostanie domowa czy dochodząca.
Okropnie się czuję... On był Kochany, taki silny i dzielny.
:cry:
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Pon mar 28, 2011 18:39 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

:cry:

I bedziemy o nim pamietac...

Kotenku

[']
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 28, 2011 18:43 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Odszedł zadbany i kochany, to bardzo dużo dla wolnożyjącego kota.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon mar 28, 2011 19:25 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Seniorku, śpij spokojnie [*]
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)


Post » Pon mar 28, 2011 21:04 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash pisze:Seniorka już nie ma. ["]
Zasnął a ja trzymałem go za łapkę i główkę płacząc okrutnie.
Mamusię która została teraz sama zabrałem do domu. Jutro jadę z nią na badania/szczepienia/odrobaczenia i zobaczymy czy zostanie domowa czy dochodząca.
Okropnie się czuję... On był Kochany, taki silny i dzielny.
:cry:


Seniorku[*]
Tal-Rash - czytam ten watek, choc nie piszesz zbyt wiele (zawsze krotko i rzeczowo) - podziwiam Ciebie jako mezczyzne za niebywala wrazllwosc i wielkie serducho dla zwierzat. Twoja zona ma wielki skarb - bo chyba niewiele takich mezczyzn. Wierze, ze zrobicie dla Mamusi wszystko co dla niej najlepsze.
Jestescie kochani - i seniorek umierajac tez czul sie kochany. Mimo swojej sily i dzielnosci przegral z wrednym chorobskiem...trzymajcie sie :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto mar 29, 2011 5:42 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Mam okropne wyrzuty, prawie nic nie spałem... Nie wiem kiedy się podniosę... :cry:
Czuję się winny. Że nie mam możliwości większego mieszkania i lepszego stanu finansowego, wtedy mógłbym go wziąć do domu i walczyć. On chciał walczyć. Nie wiem co myśleć. Jestem okrutnie skołowany. Co chwila łzy. Zamykam oczy i widzę go w piwnicy, jak biega po podwórku mrucząc i miaucząc. Nawet nie wiem ile miał lat. Przyszedł do mnie z ulicy. Przyszedł znikąd.
Tak krótko sie nim opiekowałem, martwiłem sie jak znikał na swoje podboje, zawsze jednak wracał. Był wolno żyjącym kotem, nie mieszkał ze mną a jednak tak strasznie mi go na świecie brakuje.
Seniorku wybacz mi moja decyzję. Nie było szans na Twój powrót na podwórko. Okrutny bezwzględny świat nie dał mi możliwości zabrania Ciebie do domu. Nie chciałem żebyś cierpiał w zamknięciu, nie chciałem by nawroty choroby sprawiały Ci ból. Wybacz, że nie zauważyłem Twoich problemów wcześniej. Błagam Cie nie miej do mnie żalu. Wierzę w tęczowy most i krainę za nim leżącą. Gdy odchodziłeś tam właśnie Cie kierowałem. Tam nie ma bólu. Teraz już wszystko rozumiesz. Bardzo mi Ciebie brakuje. Tak bardzo dziękuje za Twoje dzieci które mam w domu. Twój synek to wykapany Tata...
Seniorku chciałbym cofnąć czas ale zrobić tego nie potrafię. Gdybym mógł zrobiłbym to i podjął inne decyzje które dałyby Ci dom. Łudziłem się że znajdę Tobie dom i Mamie. Nie udało mi się. Powinienem znaleźć dom twoim dzieciom a Ciebie i Mamę zabrać do siebie. Nie umiem cofnąć czasu. Nie miej do mnie żalu. Duszyczko kochana. Czekaj na mnie za tęczowym mostem nadejdzie czas że się spotkamy. Wtedy całą rodziną pójdziemy na spacer. Mama Ty Kira Chester Agata Ja i Biska która pewnie jak zawsze będzie trzymała się kilkanaście metrów za nami. Kocham Cie. Do zobaczenia.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Wto mar 29, 2011 9:28 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Spłakałam się okrutnie.
Rufus 2 tygodnie temu prawdopodobnie poszedł umierac w samotności.
Po długim okresie leczenia a ostatnie niemal dwa tygodnie bardzo intensywnego z kroplówkami wybrał swoje rozwiązanie. Charakterny był zawsze.
Kiedy wchodze wieczorem do piwnicy zawsze najpierw patrzę na jego legowisko przy kaloryferze. Ale pewnie tam już nie zobaczę:(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto mar 29, 2011 11:19 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Też się spłakałam. Brykaj Seniorku, zdrowy, szczęśliwy, zawsze młody i piękny...
Dobrze zrobiłeś, podjąłeś bardzo ciężką decyzję, nie obwiniaj siebie. On już jest szczęśliwy...

Mrata

 
Posty: 2906
Od: Pt cze 06, 2008 17:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto mar 29, 2011 18:38 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash, współczuję
Seniorek zawsze pozostanie w pamięci...
nie masz za co się obwiniać
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10011
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 211 gości