Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 29, 2011 19:48 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash - nie zadreczaj sie juz - zrobiles dla niego wszystko co mogles zrobic. Napewno zostanie na zawsze w Twojej pamieci - ale czas leczy rany....a on juz nie cierpi.
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie kwi 10, 2011 16:47 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Otrząsnąłem się już. Mamusia jest na stałe w domu. Kochana jest tak, że nie chce nawet wyjść jak drzwi na dwór otworzę :)
Mam pytanie to osób temat odwiedzających. Czy kot może jeść gotowane ziemniaki? Kira właśnie wsunęła jakieś 200g kartofli. Nie wiem czy dobrze zrobiłem nie zabierając jej. Kot ziemniaczany? :1luvu:
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Nie kwi 10, 2011 17:13 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Dobrze, że Mamusia jest z Wami :1luvu: Coś w tym jest, że koty które spędziły czas na "wolności" wcale nie chcą tam wracać. Ogryzek, znaleziony na ulicy dorosły kocur, podchodzi czasem do drzwi wyjściowych, ale nie ucieka na klatkę. Gdy wzięłam Go na spacer (w szelkach) to drżał cały ze strachu i rozluźnił się dopiero, gdy wróciliśmy do mieszkania. Pestkę, która trafiła do nas w wieku ok. 2 miesięcy (też z dworu), ciągnie na wolnośc jak przysłowiowego wilka do lasu. Przy każdym otwieraniu drzwi próbuje wiać na klatkę (na szczęści biegnie do góry), a wzięta na spacer demonstruje niechęć do powrotu warcząc. A, już w mieszkaniu, wyje i skacze po drzwiach :roll:

Mam w domu koty ogórkowe (oboje uwielbiają zupę ogórkową), oliwkowe (szczególnie zielono-oliwkowe) i kocura fetowego (wyjada mi fetę z sałatki). Nic im nie było, ale uważam, jak jemy coś z tej listy, żeby nie ryzykować.
Może zadzwoń do weta, jeżeli masz w pobliżu jakąś lecznicę czynną o tej porze.

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie kwi 10, 2011 18:18 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash pisze:Mam pytanie to osób temat odwiedzających. Czy kot może jeść gotowane ziemniaki? Kira właśnie wsunęła jakieś 200g kartofli. Nie wiem czy dobrze zrobiłem nie zabierając jej. Kot ziemniaczany? :1luvu:

Mój Ramzes jest kotem, który uwielbia: chleb, pomidory, ogórki, paprykę, kapustę, bób i... ziemniaki. :) Bywa, że się dorwie do resztek z talerza, a że ja entuzjastką ziemniaków nie jestem, nie zdarza się to często, więc mu pozwalam. ;) Kiedy stało się to po raz pierwszy, przeszukałam net i nie wyczytałam, żeby ziemniaki były dla kota szkodliwe.

aniaposz

Avatar użytkownika
 
Posty: 14316
Od: Pt maja 25, 2007 8:41
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pon kwi 18, 2011 18:12 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Masakra z kleszczami. Byliśmy na spacerze i dwa kleszcze chodzące po Chesterku znalazłem. Już zamówiłem frontline combo.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Sob kwi 23, 2011 6:30 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Wesołych Świąt! :D Obrazek

Mru i Reszta
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob kwi 23, 2011 15:52 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Sob kwi 23, 2011 16:10 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Jakie piekne :love:

A ostatnia fota jest genialna! :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro maja 04, 2011 11:59 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Mam pytanie.
Czy Mamusia poznaje swoje dzieci po dwóch latach?
Pytam bo dziś była bójka Kiry i Chestera czasami się biją a 10minut później razem śpią ale Mama wkroczyła i je rozdzieliła. Zastanawiam się dlaczego to zrobiła? Poznaje że to jej dzieci?
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Śro maja 04, 2011 12:03 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Moim zdaniem - tak :smokin:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro maja 04, 2011 12:06 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Wg moich doswiadczen - nie.
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro maja 04, 2011 14:40 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Tal-Rash pisze:Mam pytanie.
Czy Mamusia poznaje swoje dzieci po dwóch latach?
Pytam bo dziś była bójka Kiry i Chestera czasami się biją a 10minut później razem śpią ale Mama wkroczyła i je rozdzieliła. Zastanawiam się dlaczego to zrobiła? Poznaje że to jej dzieci?

Nie, nie poznaje, a wkracza z interwencją bo jest kotką rządzącą tym ministadem.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro paź 26, 2011 15:38 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Rudolf... Tatuś za tęczowym mostem

Witajcie.
Biskę widuję raz na miesiąc.
Ale od około miesiąca piwnica i podwórko maja nowego lokatora.
Oto RUDOLF.
Kocurek niekastrowany przemiły pcha sie na ręce a jest dzikuskiem.
Zacząłem znowu dokarmiać i znowu właściciele kamienicy zaczynają mi utrudniać życie.
Rudolf ostatnio zaczyna drapać mi drzwi wejściowe, chce sie dostać do domu.
Ja mam kawalerkę jak wiecie i już trzy koty nie mogę sobie na to pozwolić.
Potrzebny dom. Kota dowiozę we własnym zakresie w okolicach kilkudziesięciu kilometrów.
RUDOLF:
http://rash.home.pl/koty/rudziach.jpg
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Czw sty 19, 2012 23:14 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Rudy znalazł dom :)
Oby to był koniec bezdomniaczków w mojej piwnicy...
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. -George Bernard Shaw

Tal-Rash

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro kwi 22, 2009 12:53
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Post » Czw sty 19, 2012 23:16 Re: Mamusia, Kira i Chester. +Biska... Tatuś za tęczowym mostem.

Super wiesci :P
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, jolabuk5 i 71 gości