gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 28, 2010 0:08 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Może właśnie odkrył przewagę radości z siły intelektu nad efektami siły fizycznej :mrgreen:
Obrazek
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. J. Tuwim

babajaga

 
Posty: 9158
Od: Wto mar 18, 2008 15:30
Lokalizacja: Będzin

Post » Nie lut 28, 2010 5:02 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

babajaga pisze:Może właśnie odkrył przewagę radości z siły intelektu nad efektami siły fizycznej :mrgreen:

Babajago toż to Elvis! Przecież 15pietro twierdzi, że on takowego nie posiada, a jeśli nawet jakiś niewielki intelekt ma, to dokładnie ukryty... Czyżby faktycznie go odnalazł? :roll: :wink:
ObrazekObrazekObrazek

pomponmama

 
Posty: 8799
Od: Śro paź 15, 2008 15:16
Lokalizacja: Będzin

Post » Nie lut 28, 2010 11:31 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Raczej nie podejrzewałabym go o zabawę w logiczne rozwiązywanie zagadki zaginionego chrupka. Myślę, że on łączył po prostu przyjemne z pożytecznym czyli próbując przeżuć torebkę wydobywał sobie przysmaki.

Zastanawiam się czy nie wrócić na ten tydzień do domu, Feta jest straszliwie chuda a raczej nie podejrzewam aby ją regularnie karmili convem przez strzykawkę :( przynajmniej dentosept działa i zaczęła trochę podchodzić do jedzenia.
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Nie lut 28, 2010 11:37 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Zosiu, bierzesz na swoje wątłe barki tak dużo. Ale wygląda na to, że jeśli 5 kotów zostanie pod opieką TŻ'a a opiekę nad piwnicznymi przekażesz na tydzień komuś z dobrym sercem to mogłabyś być z Fetorką. Dzielna bądź!
Obrazek
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. J. Tuwim

babajaga

 
Posty: 9158
Od: Wto mar 18, 2008 15:30
Lokalizacja: Będzin

Post » Nie mar 14, 2010 14:54 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Zbliżamy się do setki a wątek porasta kurzem.
Fetorka ma FIV a nie FelV, testy to potwierdziły. 22 marca będzie miała zabieg chorych usunięcia zębów, to jeszcze dużo czasu. Póki co jest karmiona przez strzykawkę aby się wzmocniła. Prawdopodobnie była bezobjawową nosicielką przez te kilkanaście lat. Wyniki badania krwi ma już doskonałe, nawet leukocyty są w normie, wetka zrobiła takie 8O oczy jak je zobaczyła. Dziś mama ma pojechać z drugim kotem aby go przetestować.

Mechatek przechodzi ostatnio sam siebie w miziastości, dopóki do nas nie trafił do głowy by mi nie przyszło, ze kot potrafi się tak przytulać. Jak nie może się do mnie przytulać to idzie do Inki lub Elvisa, aż ciężko uwierzyć jak się świetnie dogadują.

Ineczka- posiadająca doskonale wyczucie koloru. Zawsze układa się w miejscach, które się doskonale komponują z jej futerkiem :)
Obrazek Obrazek

Elvis w zimowym kożuchu
Obrazek

Mechata przyssawka
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Nie mar 14, 2010 15:02 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

cuuuuuuudne foty :D a Mechaty ma taki puchaty ogon?????????? 8O
czas na drugą część Zosiu :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 14, 2010 19:32 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Przefajne macie te futerka. Ineczki to tak jakby przybyło, co?
Obrazek
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. J. Tuwim

babajaga

 
Posty: 9158
Od: Wto mar 18, 2008 15:30
Lokalizacja: Będzin

Post » Nie mar 14, 2010 19:42 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

magdaradek pisze:a Mechaty ma taki puchaty ogon?????????? 8O


Tam gdzieś pod spodem musi być Elvis.
Ten ogon, łapa z kudełkami między palcami no i mooooocno wybrzuszony hamaczek.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Nie mar 14, 2010 20:01 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Czarny ogonek jest jak najbardziej Mechatego, ma fajna lisią kitę :) Tymczas Maciek, który będzie za kilka dni kastrowany też taką ma, w ogóle bardzo przypomina Mechatka z urody, tylko jest cały czarny. Na szczęście nie jest aż tak upierdliwy :P
Ineczka na drugie ma Bałwan, bo jak na razie głowa się jeszcze odcina na reszcie ciała dążącej do osiągnięcia kształtu kulistego. Je malutko i do tego karmę dla kastratów, dużo biega a mimo to zmieniła się w tlustą fokę. Chyba taka jej uroda po prostu.
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Śro mar 24, 2010 13:43 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Fetorka, kotka idealna, zawsze mrucząca i nakolankowa, nawołująca o zainteresowanie zachrypniętym głosem i odstraszająca lwim pomrukiem gdy coś się jej nie podobało. Kot podstawowy przez 14 lat mimo, że Kiciuś (kot zapasowy) jest jej rówieśniczką. Ukochana kotka mojej Mamy, muza mojego brata. Dzięki niej mam teraz Elvisa...i nadal nie wiem jak ja się w niej dopatrzyłam podobieństwa do maine coona.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Wczoraj, dobę po operacji pozwoliliśmy Fetce spokojnie zasnąć. Mamy ogromny dług wdzięczności dla weterynarzy z Białobrzeskiej za to z jakim szacunkiem do niej podeszli, za czas który nam dali na podjęcie decyzji i pożegnanie się z nią.

Nie zapalajcie świeczek
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Śro mar 24, 2010 14:29 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Szczęśliwych łowów Fetorko ....
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Śro mar 24, 2010 14:38 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Zosiu bardzo ci współczuję :cry:
ObrazekObrazekObrazek

pomponmama

 
Posty: 8799
Od: Śro paź 15, 2008 15:16
Lokalizacja: Będzin

Post » Śro mar 24, 2010 15:06 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Pięknie wyglądała w tych niezapominajkach. Bardzo symboliczne zdjęcie.
Obrazek
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. J. Tuwim

babajaga

 
Posty: 9158
Od: Wto mar 18, 2008 15:30
Lokalizacja: Będzin

Post » Pt kwi 02, 2010 12:38 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Wesołego Alleluja!
Obrazek
Obrazek
Piękne pisanki zróbcie tżetom
ObrazekObrazekObrazek

pomponmama

 
Posty: 8799
Od: Śro paź 15, 2008 15:16
Lokalizacja: Będzin

Post » Pt kwi 02, 2010 15:59 Re: gigakot, mikrokot i mechakot. Koty piwniczne :(

Dobrych, spokojnych Świąt, Zosiu
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 312 gości