Księżniczka Banana, Amisia ['], Drakul ['], Sasanka i Kokos

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 16, 2011 9:49 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

no to super :ok:

a ile lat ma Amisia?
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 9:54 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

5 lat bedzie miala w czerwcu

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 16, 2011 9:56 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

a to młoda kotunia jeszcze :ok: :ok: :ok:

a jak tam Drago?
Ogłoszenia zrobiłaś???? :twisted:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 10:05 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

Etka, pamiętam że zawsze pisałaś, że z tymi dziąsłami u Amisi było nie tak.
Mam to samo ze Szprotką i też ciągle myślę co z tym zrobić.
U Amisi już było tak źle że podjęłaś taką decyzję?
Ile minęło od zabiegu, jak teraz te ząbki wyglądają?
Będę Cię podpytywać co i jak bo też muszę jakąś decyzję odnośnie ząbków Szprotki podjąć, bo jest tak jak u Ciebie, je bez problemu, nie ma oznak, krew badam co roku, ale te dziąsła są paskudne :(

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 10:20 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

Amiska odkad skonczyla 1,5 roku miala problem z dziaslami, byla konsultowana u roznych wetow, zaleczane to bylo na chwile, pomagalo na chwile i ciagle od nowa.
We wrzesniu bylismy na badaniach znow u innego weta i Marcin pokazal mi ze te zeby juz sa odsloniete i sie niektore juz nawet ruszaja. Jego decyzja byla rwac.
Zeby miala piekne ale co z tego, zero kamienia, czysciutkie ale dziasla byla makabra.
Ona i tak juz nie gryzla tymi zabkami, mysle ze nic dla niej sie nie zmienilo.
I co najwazniejsze na te chwile nie smierdzi tak z pyszczka.

Gosiu jesli sa wskazania ze kilku wetow mowi Ci ze rwac to rwij bo takie zeby sieja na caly organizm. Ale co najwazniejsze, musi to zrobic chirurg ze sprawna reka, bo czasem korzenie siedza gleboko a wazne jest by nic w tych dziaslach nie zostalo by nie dawalo stanu zapalnego. Ja na szczescie mam takiego spacjaliste chirurgii ( tam robie wszystkie sterylki, zabiegi, rwania zebow). Ma skonczona specjalizacje chirurgii tkanek miekkich i kosci i jest w tym dobry.

Najbardziej sie balam ze Amisia podczas narkozy bedzie miala jakas zapasc i terroryzowalam weta. Ze to moj najukochanszy kot itd
W koncu powiedzial ze bierze to na siebie ;)

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 16, 2011 10:23 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

magdaradek pisze:a to młoda kotunia jeszcze :ok: :ok: :ok:

a jak tam Drago?
Ogłoszenia zrobiłaś???? :twisted:


zrobilam jedno, na allegro ;)
mialam juz wizyte.
Jesli wezma dwa koty dostana Drago ale jesli zdecyduja sie tylko na niego to moj maz mowi ze go tam nie odda.
Bo Drago kocha inne koty.

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 16, 2011 10:40 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

Tymczas śliczny, taki wyluzowany na hamaczku :1luvu:

Moja Niki już od siedmiu m-cy tylko z kłami dobrze sobie radzi :) Suche musi być drobne, bo je połyka, ale nie jest źle. I niestety nie skubie trawki, tylko ją memla językiem...
To ważne, aby dobry wet rwał zęby. Nikuni przecież po pierwszym wyrywaniu zostały korzenie po trzech zębach i od tego znów paskudny stan zapalny się wdał. Był kolejny zabieg i usuwanie reszty, poza kłami. Ona w ogóle nie dawała się dotykać w okolicach pyszczka, śmierdziało, ale jadła i "gryzła" - jak to musiało boleć!

I są z Amisią w tym samym wieku (oczywiście, przyjmuję wiek Niki, jaki mi podano).
Obrazek
Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe. Peter Albert David Singer

szybenka

 
Posty: 4278
Od: Nie gru 13, 2009 22:16
Lokalizacja: Siedlce

Post » Śro lut 16, 2011 10:56 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

Kurcze, tylko ja właśnie nie wiem, czy to co ma Szprotka to jest źle, bardzo źle czy nie jest źle, nie mam punktu odniesienia i tak cały czas gdybam :roll:

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 10:57 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

U mnie już trzy "kasowniki" czyli Kimisia, Dyziek i Rudzio (no, jemu oprócz kłów zostały jeszcze trzy trzonowce).
Tu nie było wątpliwości, bo i dziąsła nieładne i zęby nieciekawe. Dyzio już jako półtoraroczny kot miał czyszczony kamień i usunięte dwa zęby trzonowe.
Tyle się naczytałam ile złego robią chore dziąsła i zęby, że nie zastanawiałam się nad wyrywaniem. Tym bardziej, że koty nawet bez zębow bardzo dobrze sobie radzą z jedzeniem.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 13:11 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

no Amiska wcina niezle.

a dziasla miala strasznie czerwone i zaognione, a jak mi wet pokazal ze zeby sie ruszaja to juz nie mialam sie nad czym zastanawiac.
Generalnie mialy ze dwa trzonowce zostac, ale dr Radek machnal wszystkie bo powiedzial mi ze tak bedzie lepiej niz za rok znow robic narkoze i usuwac reszte, totez tak zrobilam.

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 16, 2011 13:18 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

dr Radek? :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2011 13:27 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

magdaradek pisze:dr Radek? :twisted: :twisted: :twisted:


no ale od Radosław :lol:
nazwisko jest zgoła inne :P

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 16, 2011 13:31 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

aaaaa bo myślałam, że od nazwiska

bo kilku lekarzy różnych specjalności o tym nazwisku znam, więc myślałam, że tym razem trafiłam na kogoś z rodziny - weta tym razem ;)
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 17, 2011 9:50 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

dzisiaj z okazji Dnia Kota, moja Bananka miala wystepy w przedszkolu mojej Maji.
Musze powiedziec ze kocia spisala sie wysmienicie :)
co za grzeczny kochany kot :)
a ja spelnialam funkcje edukacyjna :twisted:

Etka

 
Posty: 10169
Od: Nie wrz 24, 2006 11:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lut 17, 2011 9:52 Re: Księżniczka Banana, Amisia i Drakul. Teraz Drago na DT.

Etka pisze:dzisiaj z okazji Dnia Kota, moja Bananka miala wystepy w przedszkolu mojej Maji.
Musze powiedziec ze kocia spisala sie wysmienicie :)
co za grzeczny kochany kot :)
a ja spelnialam funkcje edukacyjna :twisted:


uuuu brawo! brawo! :piwa: :piwa: :piwa:
dzieciaki pewnie zachwycone :D
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 331 gości