Milka, Kropka, Frodo i Sznycek. Prosimy o zamknięcie wątku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 29, 2008 13:47

JoasiaS pisze:Dziś szczególnie się staram z okazji imienin Marci - niech wie, że ja lubię mimo wszystko :wink:

Joasia


:lol:

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

Post » Wto lip 29, 2008 15:08

Kropka piękna i bystra :D Piękne foty - jak zawsze :1luvu:

A o tym aparacie w okularach to chyba ja pisałam ... :roll:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Wto lip 29, 2008 15:14

czeeeść, można? ;)
Mrux, Mrops & Mami

pluszak

 
Posty: 4391
Od: Wto gru 18, 2007 10:00
Lokalizacja: tri

Post » Wto lip 29, 2008 16:18

masz śliczne kafelki w kuchni :)
Obrazek
Obrazek

cassidy

 
Posty: 11169
Od: Śro paź 25, 2006 13:14
Lokalizacja: Oborniki/Poznań/Chojnice

Post » Wto lip 29, 2008 19:52

Uff, doczytałam :)
Kropka to nie gosposia - jak można tak postponowac kota? :evil: To majordomus, nadzorca i ekonom w jednym - bardzo odpowiedzialne funkcje!
Czy ona siedzi też na działających akurat sprzętach?

PS. Sybirek ma urodziny 26 sierpnia :twisted: .
KK1, KK2, Kocia Koalicja 3
ROWERZYŚCI TO ZUO!

Monostra

Avatar użytkownika
 
Posty: 12552
Od: Śro lut 08, 2006 21:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 30, 2008 6:18

We wrześniu kolejne święto (niestety nie znam dokładnego dnia gdyż kocio został przygarnięty z ulicy) - 3 urodzinki Kacperka :twisted:
Obrazek
Mruczę wiec jestem...
Obrazek Obrazek

MonikaG

 
Posty: 886
Od: Sob maja 06, 2006 12:27
Lokalizacja: NYC

Post » Śro lip 30, 2008 6:22

My mamy z TŻem we wrzesniu 3 rocznicę ślubu 8) :twisted:

bry :D

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

Post » Śro lip 30, 2008 7:30

Nowy dzionek! :D
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro lip 30, 2008 7:49

Bonjour! Jeszcze, od jutra juz bry! :D

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Śro lip 30, 2008 8:35

Bry :D

Pierwszy dzisiejszy wpis będzie w stylu redakcja odpowiada:

amyszka pisze:A o tym aparacie w okularach to chyba ja pisałam ... :roll:

Aż mnie to zaintrygowało i sprawdziłam - strona 49 starego wątku:
Ty napisałaś: Fajowskie te Twoje opowieści -na wszystko masz foty 8O ,chyba masz aparat na głowie i jak mrugasz to robisz zdjęcia :ryk:
Ja na to - 8)
I Marcia: Pokazała, że w okularach ma aparat :D
Tak to leciało :D


pluszak pisze:czeeeść, można? ;-)

No przecie! Każdy odwiedzający na wagę złota :D . A taki, który specjalizuje się w złośliwych komentarzach, to prawdziwy skarb, bo wątek nabiera wyrazistości :twisted: .

cassidy pisze:masz śliczne kafelki w kuchni :)

O widzę, że rośnie mi tu konkurencja dla bystrookiej Olaxiss :lol: . To nie moje kafelki, Madziu. Ja tylko wynajmuję to mieszkanie, ale mogę przekazać pani właścicielce twoją pochlebną opinię ;-) .

Monostra pisze:Czy ona siedzi też na działających akurat sprzętach?

No ba! Z lubością! Wirująca i wyjąca pralka to szczególnie ulubione miejsce :wink: .


Następny wpis będzie już o kotach. Może nawet dorzucę kilka fotek... :roll:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 30, 2008 8:56

Dziś będzie o Miluni, stanowiącej całkowite przeciwieństwo bojowej Kropy.

Milka jest kotem bardzo ostrożnym. Nie lubi opuszczać mieszkania, bo tu czuje się najbezpieczniej. Wyjazdy z nią do weterynarza to koszmar – na miejscu wyrywa się, drapie i gryzie.

Gdy znajomi przychodzą do nas z wizytą, Milka dematerializuje się. Goście, którzy odwiedzają nas na kilka godzin, śmiało mogliby podejrzewać, że ona w ogóle nie istnieje 8) . Jedynym dowodem na to, że naprawdę mieszkają z nami 4 koty jest 12-planszowy kalendarz, zawierający obok zdjęć Kropki, Frodo i Sznycka również jej fotki ;-) . Jeżeli ktoś przyjeżdża do nas na weekend, zazwyczaj widzi Milkę dopiero w okolicach niedzieli :mrgreen: :
Obrazek

Milka od małego kociaka jest zdecydowanie najinteligentniejsza z moich kotów. Dominuje wszelkie zabawy, które Michał wymyśla kotom, bo najszybciej łapie ich zasady. Jest przy tym niesamowicie zwinna i szybka. Choć lubi późnymi wieczorami pogonić się z Kropką do upadłego, to jednak zabawy z rodzeństwem szybko ją nudzą. Najbardziej ceni sobie rozrywki, które organizuje jej Michał. Gdy tylko wyczuwa, że mój Tż ma wolną chwilę, potrafi namolnie łazić za nim i marudzić tak długo, aż Michał w końcu ulega i zaczyna się nią zajmować :roll: . Ja w takich sytuacjach często mam ochotę ją udusić, ale na szczęście mój mąż ma do niej anielską cierpliwość. Nie potrafi oprzeć się jej prośbom i ciągłemu udawaniu, że jest takim oto malutkim koteczkiem:
Obrazek

Oczywiście nie muszę dodawać, że z ukochanym wujkiem wszystkie zabawy są atrakcyjne. Nawet, gdy Michał od niechcenia rusza sznureczkiem, to też jest bardzo fajnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja w takiej samej sytuacji, zostałabym od razu przez Milkę zlekceważona. Wyniosłaby się ze stołu z miną naprawdę nie stać cię na więcej? :roll: .

W poprzednim wątku wspominałam, że Milkę i Michała łączy dodatkowo miłość do piwnych napojów :-) :
Obrazek

Dopiero, kiedy nadchodzi czas snu, to ja staję się jej bardzo potrzebna. Przychodzi do mnie na poduszkę, wpycha się pod kołdrę, zaczyna mruczeć i ugniatać. Zazwyczaj zostaje ze mną do rana, a nawet dłużej. Rozbraja mnie tym, że kiedy przewracam się na drugi bok, przełazi mi przez głowę i znów układa się z przodu – spanie przy moich plecach zupełnie jej nie interesuje :lol: . Zdarza się, że wychodząc do pracy, zostawiam ją jeszcze śpiącą w takiej oto ludzkiej pozycji :D :
Obrazek

Milka jest dla mnie takim wiecznym kocim dzieckiem. Zarówno we mnie, jak i w Kropce wywołuje poczucie, że trzeba się nią nieustannie opiekować :-).

Kiedy robię jej zdjęcia, zdarza się, że potrafi mnie bardzo zaskoczyć. Jest z pozoru zwykłą biało-burą kotką, ale niekiedy potrafi przyjąć taką pozę, że jej uroda zapiera mi dech w piersi :love: :
Obrazek
Tą ostatnią fotkę mam od kilku dni na pulpicie i nieodmiennie wywołuje ona mój uśmiech, gdy rano odpalam komputer i zabieram się do pracy :D .

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 30, 2008 8:58

JoasiaS pisze:Bry :D

Pierwszy dzisiejszy wpis będzie w stylu redakcja odpowiada:


pluszak pisze:czeeeść, można? ;-)


JoasiaS pisze:No przecie! Każdy odwiedzający na wagę złota :D . A taki, który specjalizuje się w złośliwych komentarzach, to prawdziwy skarb, bo wątek nabiera wyrazistości :twisted: .

Joasia


To ja zacytuje :twisted:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro lip 30, 2008 9:00

JoasiaS pisze:
Monostra pisze:Czy ona siedzi też na działających akurat sprzętach?

No ba! Z lubością! Wirująca i wyjąca pralka to szczególnie ulubione miejsce :wink: .
Joasia


Ha!! Gabrych też pilnuje mi pralki :) zwłaszcza podczas wirowania - usadowując się tak, by widzieć rurę z odpływem wody :D

Zapomniałam :oops: DZIEŃ DOBRY :lol:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro lip 30, 2008 9:02

JoasiaS pisze:Dziś będzie o Miluni, stanowiącej całkowite przeciwieństwo bojowej Kropy.

Kiedy robię jej zdjęcia, zdarza się, że potrafi mnie bardzo zaskoczyć. Jest z pozoru zwykłą biało-burą kotką, ale niekiedy potrafi przyjąć taką pozę, że jej uroda zapiera mi dech w piersi :love: :
Obrazek
Tą ostatnią fotkę mam od kilku dni na pulpicie i nieodmiennie wywołuje ona mój uśmiech, gdy rano odpalam komputer i zabieram się do pracy :D .

Joasia


Prawdziwa Kocia Dama... :love:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro lip 30, 2008 9:05

JoasiaS pisze:Obrazek


:1luvu: :love: :1luvu:

Miodzio :D

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], indianeczka i 200 gości