Milka, Kropka, Frodo i Sznycek. Prosimy o zamknięcie wątku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 29, 2008 8:34

Witam :D
Obrazek
Obrazek

cassidy

 
Posty: 11169
Od: Śro paź 25, 2006 13:14
Lokalizacja: Oborniki/Poznań/Chojnice

Post » Wto lip 29, 2008 8:36

olaxiss pisze: Nadmieniam jednocześnie i niesmiało, że ja we czwartek mam urodziny, a dziś mam ósmą rocznicę ślubu kościelnego :oops:

Trzasnę Cię zaraz :ryk: :ryk: :ryk:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, OLU :torte:
Nic dla ciebie nie mam, bo mi się przy Marci wyczerpały prezenty :twisted:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 29, 2008 8:37

Posłusznie melduję się pourlopowo w nowym wątku :)

Za pamięci (dobrej acz krótkiej :roll: ) spieszę poinformować, że widziałam KLONA FRODO!!! 8O 8O 8O w Grzybowie k. Kołobrzegu :) rezyduje w pięknym przydomowym ogrodzie, wylegując się od czasu do czasu na rozgrzanym chodniku :) wtedy przechodnie muszą go omijać, bo się łobuz nie ruszy! :) w godzinach porannych łasi się do każdego, a ze mną nawet zagadał 8) :lol:

Marcia - najlepsze życzenia! :piwa:
Ostatnio edytowano Wto lip 29, 2008 8:38 przez smoczyca3g, łącznie edytowano 1 raz

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto lip 29, 2008 8:38

JoasiaS pisze:
olaxiss pisze: Nadmieniam jednocześnie i niesmiało, że ja we czwartek mam urodziny, a dziś mam ósmą rocznicę ślubu kościelnego :oops:

Trzasnę Cię zaraz :ryk: :ryk: :ryk:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, OLU :torte:
Nic dla ciebie nie mam, bo mi się przy Marci wyczerpały prezenty :twisted:

Joasia


Właśnie sie miałam pytac, czy ktos w przyszłym tygodniu nie obchodzi czegoś :lol: :?:

Baloniki :balony:

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

Post » Wto lip 29, 2008 8:40

JoasiaS pisze:Nic dla ciebie nie mam, bo mi się przy Marci wyczerpały prezenty :twisted:

Joasia


:placz: :evil: :placz:
Urodziny mam we czwartek. Coś jeszcze uzbierasz! :twisted:
ObrazekObrazek

olaxiss

 
Posty: 762
Od: Pt lip 06, 2007 17:15
Lokalizacja: kielce

Post » Wto lip 29, 2008 8:42

olaxiss pisze:
JoasiaS pisze:Nic dla ciebie nie mam, bo mi się przy Marci wyczerpały prezenty :twisted:

Joasia


:placz: :evil: :placz:
Urodziny mam we czwartek. Coś jeszcze uzbierasz! :twisted:


Oj, podpadłam :oops:

olaxiss, ja sie z tobą podzielę :oops:

MarciaMuuu

 
Posty: 13890
Od: Sob sie 25, 2007 19:36
Lokalizacja: Edinburgh

Post » Wto lip 29, 2008 8:42

MarciaMuuu pisze:Właśnie sie miałam pytac, czy ktos w przyszłym tygodniu nie obchodzi czegoś :lol: :?:


Czy 38 rocznica ślubu moich rodziców się liczy? :wink:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto lip 29, 2008 8:58

smoczyca3g pisze:
MarciaMuuu pisze:Właśnie sie miałam pytac, czy ktos w przyszłym tygodniu nie obchodzi czegoś :lol: :?:


Czy 38 rocznica ślubu moich rodziców się liczy? :wink:


:ryk: :ryk: :ryk:

Marcia :wink:
ObrazekObrazek

olaxiss

 
Posty: 762
Od: Pt lip 06, 2007 17:15
Lokalizacja: kielce

Post » Wto lip 29, 2008 9:11

smoczyca3g pisze:Czy 38 rocznica ślubu moich rodziców się liczy? :wink:

Hm... czas chyba odwrócić waszą uwagę, bo zauważam tu eskalację oczekiwań z okazji...


W tym tygodniu przypominam pokrótce sylwetki głównych bohaterów wątku. Jako pierwszą prezentuję szefową stada, Kropkę.

Kropka jest najbardziej niezależna z wszystkich moich kotów. Odważna i bardzo ciekawa świata. Uwielbiamy z Michałem jej bystre spojrzenie. Gdy, opisując sobie kogoś, mówimy, że patrzył jak Kropa, to od razu wiemy, jaki to był wzrok ;-) :
Obrazek
Obrazek

Kropka jest bardzo terytorialna. Zdecydowanie przewodzi naszej domowej, kociej gromadce. W każdej nowej sytuacji, reszta pozostaje zawsze pół kroku za nią i czeka na jej reakcję. Sprawia wrażenie zawsze czujnego kota:
Obrazek
Obrazek

Przewodzi stadu, ale też mu matkuje - Milka często śpi wtulona w jej futerko lub tuż obok niej. Ewidentnie czuje się bezpiecznie przy szylkretowej siostrze:
Obrazek

Kropa bywa najczęściej agresywna w stosunku do kotów spoza jej stada. Nigdy i nikomu nie odpuszcza :twisted: . Nawet wtedy, gdy śmiertelnym wrogiem jest uwięziony w plastikowym pudełku trzmiel, którym pozostali członkowie Klubu Miłośników Owadów Kłujących dawno już przestali się interesować ;-) :
Obrazek

Swojemu rodzeństwu również potrafi pokazać kto rządzi w domu – często podgryza Milkę i Frodo, udając, że to taka zabawa :twisted: :
Obrazek
Obrazek

Jest typem „gosposi”. Nie może jej zabraknąć przy żadnej domowej czynności, którą wykonuję – towarzyszy i nadzoruje moją pracę ;-) :
Obrazek

Kropka nie jest typem miziaka. Na pieszczoty przychodzi wyłącznie wtedy, kiedy ma na to ochotę. Ale gdy już wlezie na kolana, rozbraja nas zupełnie, bo wywala kolorowy brzuszek do głaskania, miłośnie patrzy nam w oczy i przepięknie, głośno mruczy:
Obrazek
Obrazek

Podsumowując – nie wyobrażam sobie mojego domu i stada bez tej słodko-gorzkiej kociej dziewuchy :D .

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 29, 2008 9:30

JoasiaS pisze:
smoczyca3g pisze:Czy 38 rocznica ślubu moich rodziców się liczy? :wink:

Hm... czas chyba odwrócić waszą uwagę, bo zauważam tu eskalację oczekiwań z okazji...


To jeszcze powiem, że mój Gabryś 13 sierpnia będzie obchodził roczek 8) :lol: niestety w tym czasie znów będę na wyjeździe, więc proszę pozostałe ciotki o przypomnienie :twisted: ;)

Kropka - piękny przywódca Joasinego stada :1luvu:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto lip 29, 2008 9:41

MarciaMuuu pisze:
JoasiaS pisze:
olaxiss pisze: Nadmieniam jednocześnie i niesmiało, że ja we czwartek mam urodziny, a dziś mam ósmą rocznicę ślubu kościelnego :oops:

Trzasnę Cię zaraz :ryk: :ryk: :ryk:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, OLU :torte:
Nic dla ciebie nie mam, bo mi się przy Marci wyczerpały prezenty :twisted:

Joasia


Właśnie sie miałam pytac, czy ktos w przyszłym tygodniu nie obchodzi czegoś :lol: :?:

Baloniki :balony:


7 sierpnia mam imieniny :twisted:
Moze Dorta tez?
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto lip 29, 2008 10:03

mniam..... delektuję się zdjęciami... nareszcie... :P
ObrazekObrazek

olaxiss

 
Posty: 762
Od: Pt lip 06, 2007 17:15
Lokalizacja: kielce

Post » Wto lip 29, 2008 10:06

olaxiss pisze:mniam..... delektuję się zdjęciami... nareszcie... :P

Wreszcie wpis na temat :roll: :wink:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 29, 2008 10:09

Czym karmisz Twoje siersciuchy? (to chyba tez jak najbardziej na temat) Te klaczyska im blyszcza...

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Wto lip 29, 2008 10:10

JoasiaS pisze:[Jest typem „gosposi”. Nie może jej zabraknąć przy żadnej domowej czynności, którą wykonuję – towarzyszy i nadzoruje moją pracę ;-) :
Obrazek

Joasia


Piekne kota opisanie :D
Na czym Kropidelko siedzi?
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 101 gości