Kielce-starsza kotka Misia znalazła nowy domek :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 26, 2008 11:04

JoasiaS pisze:Chyba jednak nie nasza, bo chyba na pewno Smoczycy :wink: :lol:
Joasia


jeszcze nie :) JESZCZE nie 8)

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon maja 26, 2008 11:25

smoczyca3g pisze:
JoasiaS pisze:Chyba jednak nie nasza, bo chyba na pewno Smoczycy :wink: :lol:
Joasia


jeszcze nie :) JESZCZE nie 8)


Uparta jak ta jej Miśka :evil: . Trafił swój na swego :twisted:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon maja 26, 2008 11:31

JoasiaS pisze:Uparta jak ta jej Miśka :evil: . Trafił swój na swego :twisted:
Joasia


:P a co? tylko ja mam być cierpliwa jak ten nieprzymierzając anioł?? :twisted:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro maja 28, 2008 14:13

Zachęcona ponownym wyjściem Misi z ukrycia - zostawiłam ją dziś razem z Gabrysiem :)

Mam nadzieję, że mam dokąd dziś wrócić po pracy :strach:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro maja 28, 2008 14:19

:strach: :lol:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw maja 29, 2008 9:11

ZERO STRAT w kotach!! ZERO STRAT w mieszkaniu!! :lol: :lol: :lol:
Wczoraj wieczorkiem przyłapałam Misię piętro niżej! tzn nie na krześle pod stołem, tylko na dywaniku pod stołem :) i poleguje sobie już przy mnie tak wiecie - na boczku :) oczywiście ja wtedy muszę być conajmniej metr od niej... ale moim zdaniem to i tak większe wyluzowanie niż do tej pory :)

Aaaa dziś raanoooo.... Misia pozwoliła mi na zbliżenie dloni na 2 cm od jej pyszczka :lol: i powąchała sobie - bez syczenia!! :lol: 8)

Nie mogę się doczekać kiedy pozwoli się wyprzytulać....

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 8:27

8O 8O 8O <------ takie wczoraj miałam oczy, gdy po raz pierwszy Misia zainteresowała się czynnie zabawą!!

Do tej pory była jedynie obserwatorem - najpierw miała mnie na celowniku, potem Gabrysia no i moje z nim zabawy.
Wczoraj bawiłam się z Gabrysiem (przy Misi) patyczkami do uszu :) gdy Gabrychowi się znudziło, pomachałam Misi przed noskiem tym patyczkiem... a ona: PAC łapką! i PAC jeszcze raz! 8O i kolejny PAC! 8O ...bez syczenia, bez patrzenia na mnie... ewidentne pacanie patyczka :lol: :lol: :lol:
Z wrażenia nic nie mówiłam, żeby jej nie wystraszyć i nie oderwać od tej pierwszej próby zabawy, tylko do siebie się uśmiechałam :)
Co prawda pannica miała dość po sześciu pacnięciach w różnych odstępach czasu, aleeee... jak na pierwszy raz - i tak jestem z niej dumna 8) :lol:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 8:29

8O 8O 8O <------ takie wczoraj miałam oczy, gdy po raz pierwszy Misia zainteresowała się czynnie zabawą!!

Do tej pory była jedynie obserwatorem - najpierw miała mnie na celowniku, potem Gabrysia no i moje z nim zabawy.
Wczoraj bawiłam się z Gabrysiem (przy Misi) patyczkami do uszu :) gdy Gabrychowi się znudziło, pomachałam Misi przed noskiem tym patyczkiem... a ona: PAC łapką! i PAC jeszcze raz! 8O i kolejny PAC! 8O ...bez syczenia, bez patrzenia na mnie... ewidentne pacanie patyczka :lol: :lol: :lol:
Z wrażenia nic nie mówiłam, żeby jej nie wystraszyć i nie oderwać od tej pierwszej próby zabawy, tylko do siebie się uśmiechałam :)
Co prawda pannica miała dość po sześciu pacnięciach w różnych odstępach czasu, aleeee... jak na pierwszy raz - i tak jestem z niej dumna 8) :lol:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 8:31

8O 8O 8O <------ takie wczoraj miałam oczy, gdy po raz pierwszy Misia zainteresowała się czynnie zabawą!!

Do tej pory była jedynie obserwatorem - najpierw miała mnie na celowniku, potem Gabrysia no i moje z nim zabawy.
Wczoraj bawiłam się z Gabrysiem (przy Misi) patyczkami do uszu :) gdy Gabrychowi się znudziło, pomachałam Misi przed noskiem tym patyczkiem... a ona: PAC łapką! i PAC jeszcze raz! 8O i kolejny PAC! 8O ...bez syczenia, bez patrzenia na mnie... ewidentne pacanie patyczka :lol: :lol: :lol:
Z wrażenia nic nie mówiłam, żeby jej nie wystraszyć i nie oderwać od tej pierwszej próby zabawy, tylko do siebie się uśmiechałam :)
Co prawda pannica miała dość po sześciu pacnięciach w różnych odstępach czasu, aleeee... jak na pierwszy raz - i tak jestem z niej dumna 8) :lol:

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 8:38

ło maaatko... ale się porobiło! zwiesił mi się komp i myślałam, że nie wszedł mój post - a tu się okazuje, że się tyyyyle razy sklonował...

chyba żeeee - system tak docenił wagę informacji :lol: 8)

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 9:44

Miśka się bawi!
Ale się cieszę! :dance: :dance2: :dance: :dance2: :dance: :dance2:
A nie mówiłam?!! :lol:

smoczyca3g pisze:ło maaatko... ale się porobiło! zwiesił mi się komp i myślałam, że nie wszedł mój post - a tu się okazuje, że się tyyyyle razy sklonował...

chyba żeeee - system tak docenił wagę informacji :lol: 8)


System daje ci do zrozumienia, że czas zmienić tytuł i uciekać na KOTY, żeby nie zabierać na Kociarni miejsca na górze kotom naprawdę szukającym domów :idea: :wink: :lol:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt maja 30, 2008 10:04

No dobra - przyznam się :)
Od chyba już dwóch tygodni próbujemy się umówić z Fioną na podpisanie umowy adopcyjnej ;) 8)
...tylko ciągle coś staje na przeszkodzie...
widać przy Misi wszystko musi mieć DŁUUUUUUGOOO WYCZEKIWANE dobre zakończenie ;)

smoczyca3g

 
Posty: 2123
Od: Pon kwi 07, 2008 11:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt maja 30, 2008 10:05

Popieram, bo Miśka znalazła już dom :D
ObrazekObrazek

olaxiss

 
Posty: 762
Od: Pt lip 06, 2007 17:15
Lokalizacja: kielce

Post » Pt maja 30, 2008 10:36

smoczyca3g pisze:No dobra - przyznam się :)
Od chyba już dwóch tygodni próbujemy się umówić z Fioną na podpisanie umowy adopcyjnej ;) 8)
...tylko ciągle coś staje na przeszkodzie...
widać przy Misi wszystko musi mieć DŁUUUUUUGOOO WYCZEKIWANE dobre zakończenie ;)


No to kciuki za zakończenie najlepsze z możliwych :D :D :ok: :ok: :ok:

Joasia
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob maja 31, 2008 20:02

Rzeczywiście ostatnio jakos tak czasu zbyt mało...z niczym się nie mogę wyrobić.
Ale myśle, ze w poniedziałek bede juz ściągała Misię z wątków :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości