Wątek Klary/14.02.19 zgasło moje słoneczko

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 16, 2019 0:00 Re: Wątek Klary/14.02.19 zgasło moje słoneczko

Dzięki dziewczyny. Totalnie nie mogę się pogodzić z tym. 22 stycznia Klara przyszła do mnie, coś jej dolegało. Miała otwarty pyszczek i problemy z oddychaniem. Pomyślałam od razu o Pandorze. To samo. Serce. Kilka razy była u weterynarza pod tlenem. Dostawała leki nasercowe, moczopędne. Nie robiła kupy od tego czasu. Nie miała sił w ogóle. Akcja serca tydzień temu u weterynarza niewyczuwalna. Poszła do kuwety wczoraj. Zrobiła w końcu. Ale kosztowało ją to życie. Nie mogę uwierzyć w to. Wychodziłam do pracy o 13, była w kuwecie, załatwiała się. Widziałam, ze słabo jej, ze pyszczek otwarty. Ale tak było w ciągu ostatnich dni czasem. Potem o 3 mąż zadzwonił, że coś z nią nie tak. Nie może oddychać. Mówił, ze skończy obiad gotować i zabierze do weterynarza. Nie zdążył. Umarła. Wróciłam z pracy, pożegnałam się z nià i ją pochowaliśmy w ogródku. Ja stara baba do tej pory płaczę. W jej obroży jest jeszcze jej zapach. Zwariowałam całkiem. Nigdy nie zapomnę. Serce mam złamane. Mój syn ma 4 lata, ciagle pyta. Czytamy książkę o kotach co idą do nieba. Rak mu powiedzieliśmy. Nie widział jej, nie wie ze jest pochowana w ogródku. Myśli, ze poszła do nieba. Pociesza mnie jak widzi, że płaczę.
ObrazekObrazek
Obrazek

dora750

Avatar użytkownika
 
Posty: 6854
Od: Wto cze 25, 2002 21:30
Lokalizacja: Wielka Brytania

Post » Sob lut 16, 2019 7:51 Re: Wątek Klary/14.02.19 zgasło moje słoneczko

Rozumiem Cię, przykro bardzo. Wiem, że to jeszcze zbyt wcześnie ale może przyjdzie do Ciebie w innym futerku.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lut 16, 2019 14:11 Re: Wątek Klary/14.02.19 zgasło moje słoneczko

Z jednej strony bym chciała, ale czuję jakbym ją zdradziła. Klara nienawidziła obcych kotow. Ona zawsze była ze mną. No i druga sprawa taka, ze my czesto wyjeżdżamy na długo, 1-2’miesiace. Zawsze miałam problem z kim ją zostawić na ten czas.
ObrazekObrazek
Obrazek

dora750

Avatar użytkownika
 
Posty: 6854
Od: Wto cze 25, 2002 21:30
Lokalizacja: Wielka Brytania

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Robertliexy i 140 gości