SZYLKRETKA... mamy domek :)))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2007 21:05

Cześć Brukselko !!
Transporterek będe miał jutro , środa oczywiście dalej aktualna , mam nadzieje że się jakoś znajdziemy w tym Wrocławiu bo ja zazwyczaj byłem w nim przejazdem i niemam zielonego pojęcia gdzie jest nawet dworzec główny PKP. Ale damy radę :D . Myślę że Kropcia będzie miała sporo rzeczy do zabawy a i jakieś torby też sie znajdą :D :D :D . Już sie nie mogę doczekać tej środy , Kropcia na zdjęciach i filmikach wygląda tak fajnie .......... :D :D :D

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Nie cze 24, 2007 21:49

Jak pisałam wcześniej - Bubor zazdroszczę Tobie straaasznie i bardzo i w ogóle :oops: :wink: !!!
Marcelibu
 

Post » Nie cze 24, 2007 21:52

Marcelibu pisze:Jak pisałam wcześniej - Bubor zazdroszczę Tobie straaasznie i bardzo i w ogóle :oops: :wink: !!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Pon cze 25, 2007 0:13

Oo, już mi się naprawiło :D

Cieszę się, że będziesz miał transporterek i w ogóle wszystko :D

Ja to we Wrocławiu nie byłam nawet przejazdem, więc na pewno umówimy się gdzieś na dworcu - może poprosimy forumowiczów z Wrocławia, żeby nam podpowiedzieli, gdzie się najlepiej umówić tam na dworcu... żeby to charakterystyczne było i może jednak nie bardzo zatłoczone, co by Kropidełka nie stresować :)

Ja to i tak będę charakterystyczna, bo będę miała ze sobą miauczący karton :wink: No i torbę, którą w filmiku maltretuje Kropa - o ile dożyje 8) Tzn. o ile torba dożyje, a nie Kropa :lol:

Heh, ja już nie myślę o tej porze i głupoty piszę, a jutro egzamin - jak dobrze pójdzie, to jestem na trzecim roku, a jak nie to mam kampanię wrześniową :roll:

A teraz na dobranoc jeszcze jedno zdjęcie - nie mogłam się powstrzymać, żeby go jeszcze dzisiaj nie wstawić :lol:
Obrazek

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Pon cze 25, 2007 0:22

Może nam ktoś pomorze Brukselko :D :D :D , jak Ty to robisz że masz same prześliczne zdjęcia Kropci ? , to jest niesamowite , ten pyszczek z jęzorkiem :1luvu: :1luvu: :1luvu: . Powodzenia na egzaminach Brukselko .......... :ok: :ok: :ok:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Pon cze 25, 2007 19:24

Trzymamy kciuki!!! :ok:
Marcelibu
 

Post » Pon cze 25, 2007 22:28

bubor pisze:Może nam ktoś pomorze Brukselko :D :D :D , jak Ty to robisz że masz same prześliczne zdjęcia Kropci ? , to jest niesamowite , ten pyszczek z jęzorkiem :1luvu: :1luvu: :1luvu: . Powodzenia na egzaminach Brukselko .......... :ok: :ok: :ok:


Hej, egzamin zaliczony, zatem jestem na trzecim roku :dance2:

A co do zdjęć Kropci, to ja to robię tak, że cykam te fotki ile wlezie, a potem wybieram, to co się nadaje do pokazania - do tej chwili zrobiłam jej w sumie około 500 zdjęć, ale część z nich była od razu do wywalenia, bo były na nich tylne części kota :roll: znaczy się kot był w kadrze... i się zmył :wink:
A w ogóle, to i tak jeśli już uda mi się złapać Kropcię w kadrze, to przeważnie jest to gdzieś z boku, w rogu itp., ale robię zdjęcia w bardzo dużej rozdzielczości i potem sobie te kawałki z kicią wycinam - a żeby było śmieszniej, to ja zdjęcia obrabiam w IrfanView :wink: Inne, bardziej skomplikowane programy do mnie na razie nie przemawiają... Albo inaczej - w czasie sesji każda minutka była zbyt cenna, żeby ją tracić na rozpoznawanie opcji jakichś "lepsiejszych" programów.

A żeby to nie był taki koszmarny offtopik, to napisze, że wydaje mi się, że z czasem udaje mi się robić coraz lepsze zdjęcia Kropci, bo teraz już prawie nie ma takich, żeby jej w kadrze nie było :lol:

Jutro zrobię Kropiszonowi pożegnalna sesję fotograficzną :) Troszkę mi smutno, że jedzie, ale wiem że jedzie do fajnego domku :D A za chwilkę wrzucę kolejne zdjęcia Kropci :D Tylko obrobię je w Irfan View 8)

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Pon cze 25, 2007 22:40

No to gratuluje Brukselko zaliczenia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Pożegnalna sesja zdjęciowa , tak smutno to brzmi .......... ale jak przywioze Kropcie do domu to zrobię jej sesję powitalną ........ :D :D i mam nadzieje że nieraz jeszcze zobaczysz jej zdjęcia .

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Pon cze 25, 2007 22:49

bubor, załóż jej już wątek na kotach i tam wrzuć w temat, że prosimy Wrocławian, żeby nam podpowiedzieli miejsce spotkania :D
Niech tak zacznie się historia Kropci u Ciebie :D
Ale fajnie, że też będziesz jej cykał fotki :)

Zaraz wrzucę te zdjęcia, co mam.

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Pon cze 25, 2007 23:10

Jeszcze nigdy nie zakładałem wątku Brukselko :oops: :oops: :oops:
taki jakiś stremowany jestem ................ :oops: :oops:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Pon cze 25, 2007 23:23

Oko i ucho - w naturze Kropcia oczywiście nie ma takich plastikowych niebieskich źrenic :wink:
Obrazek

Weź mnie na ręce...<ikonka prosząca>
Obrazek

...bo inaczej sama sobie wejdę :twisted:
Obrazek

A tu coś zaintrygowało Kropidło:
Obrazek

Kropiszon nakolankowy - misiek taki :)
Obrazek

Znowu Kropcia na kolanach - zrobiła taka podłą minę jak bym ją męczyła, ale ona lubi tak siedzieć :lol:
Obrazek

Kropcia:
Obrazek

Bardzo podłe zdjęcie Kropy :smiech3:
Obrazek

Kropiszon zaraz wskoczy na mnie z rozbiegu:
Obrazek

Kropcia wkurzona - zaraz mi pacnie w aparat :wink:
Obrazek

A teraz myju myju :D
Obrazek

I tym rozkosznym akcentem kończymy dzisiejsza serię fotek :)
Zapraszamy jutro :D
Ostatnio edytowano Pon cze 25, 2007 23:52 przez brukselka, łącznie edytowano 1 raz

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Pon cze 25, 2007 23:48

bubor pisze:Jeszcze nigdy nie zakładałem wątku Brukselko :oops: :oops: :oops:
taki jakiś stremowany jestem ................ :oops: :oops:


bubor nie kryguj się, tylko zakładaj wątek "rasras" :D
Pozostały już tylko niecałe dwa dni, a my nadal nie wiemy, gdzie się tam spotkać...
Jutro podam Ci na pw mój numer telefonu, to będzie trochę łatwiej się znaleźć :)

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Wto cze 26, 2007 8:23

bubor, czekamy na wątek :D :idea:

Doruniad

 
Posty: 672
Od: Wto mar 27, 2007 18:59

Post » Wto cze 26, 2007 11:38

bubor, a Ty samochodem, czy pociągiem będziesz?

Muszę jeszcze sprawdzić jakie wymiary może mieć bagaż w PKP, żeby wiedzieć w którym kartoniku mogę zabrać Kropę :)

takie Kropcia ma pazurki:
Obrazek

nietoperz :lol:
Obrazek

nosek :D
Obrazek

zaraz skoczy :lol:
Obrazek

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

Post » Wto cze 26, 2007 20:32

bubor, zaraz wysyłam Ci na pw swój numer telefonu :)
Podaj mi też swój, to będzie łatwiej się znaleźć.

Z racji tego, że nadal nie wiemy, gdzie się spotkamy, to proponuję przy jakimś najgłówniejszym wejściu od strony miasta na tym wrocławskim dworcu PKP... w życiu tego dworca na oczy nie widziałam, ale większość dworców posiada jednak jakieś wejście główne od strony miasta :roll:

Będę miała ze sobą miauczący karton chyba od puriny dog chow 8)
Mam nadzieję, że nie zgarną mnie SOKiści za szwędanie się po dworcu z podejrzaną paczką :wink:

brukselka

 
Posty: 119
Od: Nie cze 10, 2007 23:04

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul, puszatek i 112 gości