Mole - dom wariatów - Jeszcze jeden okruszek - dla sylwii k.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 02, 2007 19:45

samo życie :cry:

Joy

 
Posty: 604
Od: Wto wrz 12, 2006 9:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw sie 02, 2007 19:51

ech... :(
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Czw sie 02, 2007 21:08

Oj, Caty, drążysz nasze dusze, jakby jakiś "cat" pazurki na nich ostrzył :cry:
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Czw sie 02, 2007 21:12

:( wiem, że czasami takie jest życie, ale .....

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Czw sie 02, 2007 23:06

Caty ,dopiero teraz przeczytalam wczorajsza bajke o kotku bezlapku.
Dziekuje Ci za te bajke,to tak jakby dla mnie ....mam dwa kotki bezlapki...a niedlugo bedzie trzeci....
Pieknie piszesz....

Danusia

 
Posty: 119538
Od: Pon kwi 02, 2007 11:56
Lokalizacja: Opole

Post » Pon sie 06, 2007 16:03

Droga Pani Caty...
chciałam Pani pogratulować nagrody, ale tak naprawdę, to uznałam, że musze sie do pani odezwać, bo maja miejsce dziwne rzeczy. Trafiłam na wiadomość, że opowieść "Siedem sowich piór" wygrała konkurs literacki... Zainteresowałam się, co to takiego, poniewaz niedawno sama wygrałam w konkursie na bajke dla dzieci (nazywa się Ala Betka) i niedługo będzie wydana moja ksiazka (pierwsza w życiu) - trafiłam na te strone i okazało sie że nalezy do kociarzy - a ja mam jedenaście kotów w domu -------czy to wszystko nie dziwne? Jestem mało komunikatywana, ale wydało mi się, ze powinnam Pania jakos zaczepić. Zapoznałam sie po krótce z Pani twórczością - Siedem Sowich Piór zrobiło na mnie duze wrażenie, bardzo spodobały mi sie fragmenty Łopianowego pola, które dotąd wyłowiłam, ale najwieksze wrażenie zrobiła na mnie rymowanka - wyliczanka. Jestem bardzo zdumiona, ze trafiłam na panią, trochę zła i zazdrosna, bo mam sie za kogos w rodzaju mesjasza bajki polskiej javascript:emoticon(':wink:'), ale... hm, właściwie nie wiem, co dokładnie chiałam powiedzieć, chyba pinformowac Panią o swoim istnieniu.
Wink a

trefnisia

 
Posty: 2
Od: Pon sie 06, 2007 15:34

Post » Pon sie 06, 2007 16:28

Kocie drogi i losy kociarzy są często magiczne...przedziwne i łączą ludzi w niespodziewany sposób. Jak to milo spotkac kogoś, kto odbiera na podobnej długości fali...pisze, widzi, odczuwa. Że komus też coś się udało - pierwsza w zyciu książka !!! to cudowne uczucie - tak, jakby trzymalo się w rękach nowonarodzone, pierwsze dziecko...Bardzo, bardzo szczerze Pani gratuluję i...ogromnie chciałabym Pani bajkę przeczytać !!!
Kiedy ukaże się w druku ? Z góry zamawiam...
A 11 kotów - hm.... poznam chętnie ( i to chyba nie tylko ja ). Prosze zostac z nami na forum :D
Obrazek

Obrazek

EVIVA L`ARTE - czyli premiera nowej książki ! Ogryzek i przyjaciele w formie drukowanej !!!

caty

 
Posty: 5382
Od: Nie sty 01, 2006 18:36
Lokalizacja: Centrum Krakowa, azymut na krzyż :)

Post » Pon sie 06, 2007 17:03

Ja również gratuluję nagrody. Jestem przekonany, że to nie ostatnia.
Zygmunt

Zygmunt Dziewoński

 
Posty: 15
Od: Śro sty 03, 2007 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 06, 2007 19:57

będę w pobliżu:) Mój wytwór ukaże się swiatu dopiero w listopadzie. pozdrawiam! Teraz przepraszam, wracam do lektury Łopianowego pola.
[img][/list][/list]

trefnisia

 
Posty: 2
Od: Pon sie 06, 2007 15:34

Post » Wto sie 07, 2007 9:44

Caty :love:
trzy tygodnie mnie nie było, dziś dopiero nadrobiłam i "kota w drodze" ;) i dwie bajki-niebajki ( tak smutne i tak prawdziwe, że aż boli :( )

Gratuluję nagrody za "Pióra" - choć wiadomo było, że ją zdobędziesz :D - i zmykam do nowego wątku Philo :)
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2007 21:37

Caty - czy pw i email dotarły?

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Śro sie 08, 2007 11:04

Kochana Caty Nie odzywam sie za wiele ale jestem tutaj i czytam i marzę ,smieje sie i płaczę.
Dziekuję Ci że jesteś i tak pieknie piszesz :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie sie 12, 2007 2:07

Dopiero teraz doczytałam historię Phila. A może i dobrze, że tak hurtem, bo bym nie zniosła takiego dawkowania emocji... :?
I kolejne nie-bajki... :(
I na dodatek to:
bez44 pisze:Ogłoszenie wyników Konkursu Literackiego "Bajki Dzieci Europy" pod patronatem Centrum Zdrowia Dziecka

Jury Konkursu Literackiego „Bajki Dzieci Europy”, ogłoszonego przez Centrum Zdrowia Dziecka i wydawnictwo Cartalia Press, w składzie:

Justyna Dąbrowska (miesięcznik "Dziecko"), Grzegorz Leszczyński (Uniwersytet Warszawski), Anna Nowicka (Centrum Zdrowia Dziecka), Joanna Szpigielska (Centrum Zdrowia Dziecka), Katarzyna Grajewska (Teatr Animacji w Poznaniu), Emilia Zwoniarska (Cartalia Press)

w toku pisemnego głosowania w dniu 28 lipca 2007 roku zdecydowało o przyznaniu Nagrody Głównej (w wysokości 10 000 zł)

Katarzynie Ryrych za utwór „Siedem sowich piór”, przepiękne, wzruszające opowiadanie o chorobie i śmierci, w niebanalny sposób łączące magię z rzeczywistością

:1luvu: :balony:

:1luvu: :balony: :1luvu: :balony: :1luvu: :balony:

Ale się ucieszyłam !!!!!!! :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :balony:
No to teraz wreszcie mogę iść spać.
Nie e, chyba nie tak prędko... Widziałam kolejny wątek, do którego jeszcze nie zaglądałam póki tego nie doczytam...

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie wrz 23, 2007 1:18

literki tancza szalony taniec przed oczyma mymi...
dotrwalam do strony 58. Dzis naturalnie 8) choc czytac zaczelam kole 21. wczorajszego dnia...

dziekuje Caty... za to, ze tak tu cieplo i bezpiecznie... ze wreszcie czuje sie jak u siebie... bezpieczniej niz we wlasnym domu...

Edit: doczytalam... i slow mi brak... powtorze tylko: dziekuje...
Obrazek
Kilkadziesiat tymczasowych kotow u Missieek i Vikamili. Domy potrzebne!

masienka

 
Posty: 125
Od: Pt mar 30, 2007 17:02

Post » Pon lut 08, 2021 16:36 Re: Mole - dom wariatów - Jeszcze jeden okruszek - dla sylwi

zaznaczę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 94 gości