Simbo&Sarabi 2-zdjęcia dueciku strona 93

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 17, 2007 9:19

Dobry! :D

Tutaj też niedługo seteczka. :D
Obrazek

maggia

 
Posty: 17535
Od: Sob gru 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Poznań/Luboń

Post » Pon gru 17, 2007 10:10

Dzień dobry :)

U nas o witaniu gości nei ma mowy :twisted: Nikt nie będzie dotykał arystokraty ;)

kothka

 
Posty: 11588
Od: Wto lis 09, 2004 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 17, 2007 13:00

Proszę nie wspominajcie nic o świętach bo na samą myśl robi mi się ciepło

Do wigilii został tydzień a ja nadal nie wiem gdzie robimy w tym roku święta :roll:
Teściu miał być w szpitalu a wigilia w Olsztynie – do środy nie wiadomo czy teścia położą na święta
jak go położą wigilia miała być u nas – nie teściowa upiera się że jednak w Kętrzynie
a teściu jej przytakuje bo przecież on wyjdzie wieczorem w wigilie na przepustkę i przejedzie te 100km
a w pierwszy dzień świąt zapakuje się powrotem w samochód i pojedzie do szpitala na 12tą

Udało mi się przekonać teściową że to niebezpiecznie żeby tak jeździł po nocy i że zaszkodzi to jego zdrowiu
dobre i tyle ale zostało to tylko zakomunikować dla teścia tzn postawić go przed faktem dokonanym
i mieć nadzieję że nie pojedzie do Kętrzyna i nie będzie siedział sam w domu

I oczywiście jeszcze dowiedzieć się czy całą konspiracja ma sens czy nie bo teściu zostaje w domu :roll:

Mój ukochany braciszek rozmyślił się i nie chrzczą Zuzi w święta – przekładają na jakiś bliżej nieokreślony termin

W niedziele odpuściłam sobie szkołę i spędziłam cały dzień w sklepach szukając prezentów bo jak nigdy nie miałam jeszcze nic

Planowałam porobić też świąteczne zakupy ale patrz wyżej :roll:
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon gru 17, 2007 13:23

czarna.wdowa pisze:Proszę nie wspominajcie nic o świętach bo na samą myśl robi mi się ciepło

Do wigilii został tydzień a ja nadal nie wiem gdzie robimy w tym roku święta :roll:
Teściu miał być w szpitalu a wigilia w Olsztynie – do środy nie wiadomo czy teścia położą na święta
jak go położą wigilia miała być u nas – nie teściowa upiera się że jednak w Kętrzynie
a teściu jej przytakuje bo przecież on wyjdzie wieczorem w wigilie na przepustkę i przejedzie te 100km
a w pierwszy dzień świąt zapakuje się powrotem w samochód i pojedzie do szpitala na 12tą

Udało mi się przekonać teściową że to niebezpiecznie żeby tak jeździł po nocy i że zaszkodzi to jego zdrowiu
dobre i tyle ale zostało to tylko zakomunikować dla teścia tzn postawić go przed faktem dokonanym
i mieć nadzieję że nie pojedzie do Kętrzyna i nie będzie siedział sam w domu

I oczywiście jeszcze dowiedzieć się czy całą konspiracja ma sens czy nie bo teściu zostaje w domu :roll:

Mój ukochany braciszek rozmyślił się i nie chrzczą Zuzi w święta – przekładają na jakiś bliżej nieokreślony termin

W niedziele odpuściłam sobie szkołę i spędziłam cały dzień w sklepach szukając prezentów bo jak nigdy nie miałam jeszcze nic

Planowałam porobić też świąteczne zakupy ale patrz wyżej :roll:


Rzeczywiście masz wesoło 8O Ale nic to, mam nadzieję, że sie wyrobisz ze wszystkim :) I ze teściu wreszcie się zdecyduje na coś :roll: Futra w przygotowaniach Ci pomogą jakby co :twisted:

kothka

 
Posty: 11588
Od: Wto lis 09, 2004 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 17, 2007 13:42

Futra z pewnością są chętne do przygotowań :twisted:
Wczoraj np Sarabka zabierała mi non stop papier podczas mycia szyb bo jak się nie ma wolnego to sprząta się w niedzielę :oops:
a Simbutka przyłapałam na dobieraniu się zębami i pazurami do prezentu dla Zuzi bo misiek bezczelnie się gapił :twisted:
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon gru 17, 2007 13:48

czarna.wdowa pisze:Futra z pewnością są chętne do przygotowań :twisted:
Wczoraj np Sarabka zabierała mi non stop papier podczas mycia szyb bo jak się nie ma wolnego to sprząta się w niedzielę :oops:
a Simbutka przyłapałam na dobieraniu się zębami i pazurami do prezentu dla Zuzi bo misiek bezczelnie się gapił :twisted:


No widzisz ile dodatkowych łap do pracy ;)
A simbo ma rację, nie będzie mu jakiś misiek gapił się prosto w oczy, kot musi go zdominować :twisted:

kothka

 
Posty: 11588
Od: Wto lis 09, 2004 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 17, 2007 19:20

W związku z tym że znalazłam chwilę czasu założyłam nowy wątek bo później mogę nie mieć dostepu do forum http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=69976
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon gru 17, 2007 20:24

A ja jeszcze w starym sie wpiszę.
I życzę aby problemy teściowo-świąteczne sie rozwiązały, tak abyś Ty była z tego zadowolona.
A pomagierzy przy porządkach najważniejsi.
A i nie martw sie ja z racji pracy przez 7 dni często i gęsto wykonuje prace domowe w niedzielę.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro gru 19, 2007 19:03

Jeszcze kilka wpisów by się zmieściło :lol:
Zaraz pójdę znaczyć nowy wątek ;)

Życzę rozwiązania wszelkich spraw :)

Ja coraz bardziej nie lubię świąt, żadnych :(
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Czw gru 20, 2007 10:12

Kicorek pisze:Ja coraz bardziej nie lubię świąt, żadnych :(



Ja niestety też...

kothka

 
Posty: 11588
Od: Wto lis 09, 2004 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 02, 2008 16:10

Witam w Nowym Roku
i zyczę wszystkiego NAJ

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 193 gości