Malizna-"syjameczka" za TM

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 09, 2009 18:56 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Dzisiaj dopiero dorwałam się do forum i staram się wszystkich poodwiedzać, i pewnie już na swój wątek nie dotrę.
Też się ciesze, że wszystko u Was ok. i oby tak zawsze było. Napisz jak sobie poradziłaś z kamieniem na zębach bo u nas Ginowi się zrobił, teraz już mu myjemy zęby ale i tak musimy coś zrobić z tym.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Czw gru 31, 2009 18:53 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.

Obrazek
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Nie kwi 04, 2010 16:15 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Wesołych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w gronie Tych których najbardziej kochamy.
Obrazek
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Nie gru 05, 2010 12:54 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

zunia,

dziękuję za Twoje życzenia i za to, że zajrzałaś do wątku moich kotów. Nie odzywałam się bardzo długo, chyba z rok, i nie mam na to jakiegoś specjalnego usprawiedliwienia. Tak jakoś wyszło, że moje życie przeniosło się bardziej do świata rzeczywistego, a mniej skoncentrowało się na tym wirtualnym. Ale powracam. Może nie będę tu za często, ale postaram się być w miarę regularnie i raportować, co tam u moich kotów. A u nich na szczęście wszystko jak najbardziej w porządku. Obecność Aszy trochę kociaste ustawiła - Pućka odsapnęła, bo Kicek i Rima już się na niej nie wyżywają. Rima za to zrobiła się strasznie przytulasta, śpi ze mną co noc pod kołderką... Może niedługo wkleję jakieś nowe fotki. Pozdrawiam.

kasia mierzejewska

 
Posty: 1060
Od: Czw wrz 14, 2006 11:46

Post » Nie gru 05, 2010 13:10 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Kasiu, jak fajnie, że jesteś :D
Czy Asza została z Wami?
Czekam oczywiście na nowe fotki - i pozdrawiam serdecznie!
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 05, 2010 13:53 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Cześć ALeba :D :D :D
Miło Cię słyszeć i widzieć :D

Tak, Aszysko zostało z nami - taką podjęliśmy decyzję po miesiącach bezskutecznego szukania super domu dla niej. W tej chwili już nie wyobrażam sobie życia bez niej. Co ważne, zakumplowała się jako tako z kotami, tzn nie jest to miłości, ale nie wchodzą sobie już w drogę - Asza bardzo się uspokoiła po sterylizacji, którą przeszła w lutym tego roku. Jednak, dla bezpieczeństwa, nie zostawiam jej nigdy z kotami samej, zawsze ją zamykam w sypialni, kiedy wychodzą z domu.

Postaram się wrzucić zdjęcia jeszcze dziś. Mam w tej chwili problemy techniczne.

kasia mierzejewska

 
Posty: 1060
Od: Czw wrz 14, 2006 11:46

Post » Nie gru 05, 2010 17:13 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Witamy z powrotem i całuski dla kociastych (zwłaszcza dla Rimy) i czekamy na foty.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Pon gru 06, 2010 11:31 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Obiecane fotki Rimy, które zrobiłam jej wczoraj:

Obrazek

Mój mały kotek-rozkoszek. Przyznaję, mam totalnego fioła na jej punkcie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i jeszcze Asza, zobaczcie, jak teraz wygląda - to zdjęcia z początku listopada:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kasia mierzejewska

 
Posty: 1060
Od: Czw wrz 14, 2006 11:46

Post » Pon gru 06, 2010 11:33 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Zdjęcia Rimy są trochę poruszone, ale z nią nie da się inaczej. Ona wciąż jest w ruchu, ma zasilanie, jak króliczek duracella :D

kasia mierzejewska

 
Posty: 1060
Od: Czw wrz 14, 2006 11:46

Post » Pon gru 06, 2010 14:42 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Nie dziwie Ci się, że masz na jej punkcie fioła, bo ona jest :1luvu: uwielbiam ją oglądać tym bardziej, ze ona jest klonem Tomika, który nam odszedł. Pewnie tak by wyglądał.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Pt kwi 22, 2011 9:16 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Kasiu, życzymy spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych
Obrazek
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Śro gru 07, 2011 14:27 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

O rany, nie byłam na wątku dokładnie rok. Zaczęłam regularną pracę i jest mi teraz trudniej częściej pisać. Poza tym, chyba dość mocno zaangażowałam sie w pomoc bezdomnym psom w Pułtusku i wiekszość mojej uwagi pochłonęła dogomania.
Ale do rzeczy, u nas wszystko w porządku, całe szczęście koty i pies zdrowe, szczęśliwe, wydrapane i wybiegane (to pies:)) Postaram się wrzucić zdjęcia, ale to pewnie jutro.

kasia mierzejewska

 
Posty: 1060
Od: Czw wrz 14, 2006 11:46

Post » Śro gru 07, 2011 18:49 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Miło Cię widzieć, Kasiu :)
Podrap futra za uszami ode mnie.
A fotki bardzo chętnie zobaczę.
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 08, 2011 21:17 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

O żyjesz :D
Pewnie nie uwierzysz ale od paru dni miałam ochotę napisać w Twoim wątku tzn zapytać się czy wszystko ok.
Fajnie, że jesteście zdrowi.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Czw gru 22, 2011 22:09 Re: Malizna-"syjameczka" + 2 pozostałe wariaty

Wesołych spokojnych Świąt Wam życzę oraz ogromnej ilości wymarzonych prezentów.
Obrazek

PS
Ucałuj i wyściskaj Rime.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, Silverblue i 98 gości