Alusia i Żabula- moje dwie tak różne osobowości

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 26, 2007 17:43

Trochę od Dużej:

Dzis obserwowałam przejawy miłości obopólnej żabulowo-alusiowej. Obie panny w przytuleniu wylizywały sobie łepki, uszy, główki, jednocześnie. Trwało to dobrych 10 minut!
Po czym obie, coraz wolniej, coraz leniwiej wystawiając jęzory zasnęły, w półzwisie ;)

Zawsze zauważam, że jak kot się umyje porządnie, czyt: napracuje się, to potem szybko zasypia.

Co też ta Duża gada! My po prostu byłyśmy brudne, a sama sobie do ucha nie sięgnę, nie? Mądralińska, że niby się tak kochamy? Nic podobnego...No dobra, może trochę, bo nawet jemy z jednej miski, tak jakoś lepiej smakuje. My po prostu dziś na balkonie urzędowałyśmy , bo taki fajny deszcz był i coś świeciło na niebie. Dopiero potem Duża zamknęła balkon a ja spojrzałam na swoją białą sukienkę- no nie...masakra! Już mówiłam- Duża posprzątaj na balkonie, mówiłam? Mówiłam. Ale nic, jak grochem o ścianę! Przecież nawet mopa jej przestawiłyśmy z Żabulą, żeby szybciej sprzątnęła, a ona nic. Ech, ludzie...
Za to muszę przyznać, że zrobiła sobie Duża u mnie plusa, bo dostałyśmy znów swojego ulubionego tuńczyka w galaretce z łosia, jak to ona mówi. Mnie tam wsio ryba z czego, ważne, że dobre, nie?
No, to idę pospać, bo dziś tylko ględzą i ględzą mi nad nosem , wyspać się nie idzie, a w nocy znów czekają mnie zawody w podrzucaniu myszki. Dziś będę lepsza, takiego - O!

Alicja - Kanapowiec Niepospolity
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 26, 2007 18:05

Kluseczkowa Żabulka

Obrazek
Shot at 2007-06-26

Zaspana Alusia czeka na mnie w łóżku

Obrazek
Shot at 2007-06-26
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 26, 2007 20:38

tantawi- masz piękne Koteczki, a Król- nie widziałam piękniejszego :D naprawdę 8O
Kiedy na Twoje Panny patrzę, to... no mam ochotę na kolejną kicię 8O To już zresztą niedługo będzie zrealizowane marzenie :dance2:

behemocia

 
Posty: 1260
Od: Śro kwi 04, 2007 0:10
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro cze 27, 2007 9:59

behemocia pisze:tantawi- masz piękne Koteczki,
Kiedy na Twoje Panny patrzę, to... no mam ochotę na kolejną kicię 8O To już zresztą niedługo będzie zrealizowane marzenie :dance2:


cichutko podsunę łódzkie koty - Alusia jest łodzianką
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 27, 2007 10:17

annskr pisze:cichutko podsunę łódzkie koty - Alusia jest łodzianką

ciuchutko odpowiem, że "zaklepałam" już Kruszonkę, znalezioną przez tantawi :ok: Kruszka jest w DT u mircei. Zabiorę ja po powrocie z wojaży

Mam nadzieję, że po wakacjach adopcje ruszą :ok: :ok: za bezdomkowe koteczki z Łodzi i z całej Polski :D

behemocia

 
Posty: 1260
Od: Śro kwi 04, 2007 0:10
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro cze 27, 2007 12:56

Boże, jaka Trusia jest śliczna :1luvu: :1luvu: :1luvu: Chyba się zakochałam. Annskr- no jak możesz tak cudnego kota pod nos mi podtykać?

To prawda, "Uckie" koty są wyjątkowe! Klasa, lekka nutka dekadencji :D i gracja ruchów- poza tym takie totalne " mów sobie co chcesz", ale jak ma ochotę to i się przymizia. :) Moja krew, hehe.

Adoptujcie koty od annskr :)

Edit- a teraz zobaczyłam jeszcze Sreberkę :cry: :cry: :cry: :cry:

Jezu, no...kocham sreberka.
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 27, 2007 15:35

tantawi- przywołuję Cię do porządku :evil:
Kotki z Poznania są piękne :D :D i z Opola :D :D
Kruszonka - co u niej, nie wiesz??? Naprawdę martwię się, nie lubię ciszy....

behemocia

 
Posty: 1260
Od: Śro kwi 04, 2007 0:10
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro cze 27, 2007 17:26

behemocia pisze:tantawi- przywołuję Cię do porządku :evil:
Kotki z Poznania są piękne :D :D i z Opola :D :D
Kruszonka - co u niej, nie wiesz??? Naprawdę martwię się, nie lubię ciszy....


Niestety nie wiem nic.

No ja wiem, że inne koty też są fajne i piękne, ale FFA ma wyjątkowe szczęście do pięknych kotów, albo po prostu ja najwięcej do nich zaglądam. :)

Nie martw się o Kruszonkę, jest w dobrych rękach przecie. A są czasem takie dni, że nie chce się wejść na forum, poza tym skoro Sylwia sie przeprowadziła, może jeszcze nie mieć internetu. Ja nie miałam miesiąc, bo terminy oczekiwania na instalację były długie.
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 27, 2007 17:30

Ło matko! Cudne masz koteczki! :love: :love: :love:
Tylko jak spojrzałam na zdjęcie Żabuki to nie wiedziałam gdzie przód a gdzi tył. :oops: W końcu dojrzałam ogon. :D
Obrazek

maggia

 
Posty: 17535
Od: Sob gru 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Poznań/Luboń

Post » Śro cze 27, 2007 17:49

maggia pisze:Ło matko! Cudne masz koteczki! :love: :love: :love:
Tylko jak spojrzałam na zdjęcie Żabuki to nie wiedziałam gdzie przód a gdzi tył. :oops: W końcu dojrzałam ogon. :D


maggio, dziękujemy za komplementy :)

Faktycznie, to zdjęcie takie śmieszne jest. Na dodatek zrobione jest w ulubionym miejscu kotów ( pod zlewozmywakiem) gdzie chowają wszystkie swoje skarby, myszki, piłeczki itd. Wywlekają to potem pod kuchenkę gazową, bo tam też siedzą. A ja tam nie mam dostępu. Kiedyś się uśmiałam. Na dole, w kuchence ( ten starszy typ jeszcze) mam patelnię taką malutką. Coś tam robiłam i chciałam ją wyjąć. Otwieram to dolne coś i schylam się, a z dala świecą na mnie oczy Ali :) Ale się wystraszyłam, hehe.


Żaba posiadła pewnie umięjętności:

1. Umiem bujać się na firanie, razem z Alą.
2. Jak leży kanapka, to ściągam ją z talerza, siadam na niej, żeby nikt nie widział i udaję, że nie wiem o co chodzi. Potem zjadam, jak jest już bezpiecznie. ( A Duża chudnie, hehehe)
3. Umiem otwierać zasuwane drzwi od Mniejszej Dużej pokoju. Pazurkiem.
4. Zawsze jestem ciekawa, co jest w reklamówkach, więc umiem zdjąć je ze stołu i sprawdzić, czy nie ma tam czegoś dobrego.
5.Pięknie drapię w drapak oraz umiem wchodzić na samą górę po boazerii.
6. W szafce na balkonie umiem wejśc do worka z ziemią do kwiatów i trochę sobie pokopać. Naprawdę umiem to!
7. Umiem gryźć delikatnie szyję Alusi i czyścić jej uszy.
8. Umiemy razem uprawiać zapasy, turlać się złączone w jedność po całym pokoju.
9. Potrafię wejść do najwyższej szafki z talerzami i zrobić tam porządek. No, raz mi się udało.
10. Umiem wskoczyć na kaloryfer w kuchni, choć jest baaardzo wysoko.


Żaba


Ale z niej chwalipięta. :roll: :roll: Przecież ja też to wszystko umiem, tylko po co się przemęczać?

Alusia
Ja+Dorotka+Alusia+Żabula i Krzysia za TM

tantawi

 
Posty: 1246
Od: Nie paź 15, 2006 21:15
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 282 gości